Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

inak co sa tyka grafika, tak som tajne dufal, ze sa vytiahne a ukaze nieco taketo. Mohol si aspon urobit reklamu. 

 

Na zpracování takovýhle vizualizace je potřeba trochu víc údajů než jen průměr. Zkoušel jsem přes Kaspera vymámit z Davosy rozměry military pouzdra a nic. 

A podobný věci se dělaj buď za peníze,nebo z nadšení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam k tomu čo najmenej hovoriť, ale celkom som to tu sledoval... uvažoval som, že by som aj skúsil sa nejako s tými návrhmi "pohrať" a urobiť nejaký náhľad v 3D ale potom sa to na mňa nejako zosypalo v robote a keď som prečítal, že kasper už má grafika tak som to dal k ľadu...

 

ako napísal financ tak na 3D vizualizáciu skutočne nestačia len základné rozmery ono to je potom viac menej o tom či sa ten človek do toho proporcionálne trafí alebo nie...

 

tak isto 3D modelovanie predsalen nejaký čas zaberie a pokiaľ to má človek robiť zadarmo a vo voľnom čase tak sa nedajú asi očakávať zázraky alebo nie moc skoro...

 

tieto dve prílohy je to čo som začal robiť na Ternos Professional... ešte len originál bez úprav ... tak isto bez presných info je to nahádzane len tak od oka, iný font, chýba logo a pár vecí som zistil, že by sa dalo aj inak spraviť a vyzerali by lepšie, ale nejaké úpravy by sa na tom dali spraviť (indexy/ručičky/luneta/pridanie symbolov), giloš ciferníku by už bolo horšie realizovať (pre mňa...nie som grafik) ale možno by sa to dalo...

 

pokiaľ by bol záujem aby som tam skúsil niečo pridať / upraviť tak môžem skúsiť (aj keď neviem ako mi to bude časovo vychádzať) - je to len ciferník... korunku/nožičky som ešte nerobil (aj keď možno časom)

 

//skúsil som aj military púzdro ale furt mi to vypadá ako nástenné hodiny

 

post-31822-0-36282600-1410877537_thumb.jpg

post-31822-0-61861300-1410877537_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne prvni navrh, ktery se mi v tomto vlakne libi a takto podobne jsem uvazoval na zacatku i ja, ze bych to takto zpracoval...jsem rad, ze padly vsechny ty navrhy se zemekouli a ostatnimi vecmi a je to tam kde to melo byt, nicmene asi to muselo projit timto procesem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ktery se nejmene odlisuje od predlohy:-)...vymyslet jiny font cisel na lunete, zmenit rucky na open by omega, vymyslet vhodny tvar a barvu vterinovky, nahradit originalni napisy vlastnimi a pokud mozno nepreplacat pozadi podtisky, zemekoulemi, symboly atd...co nejvice zachovat puvodni raz diverek...v uvahu pripada pouzit cislovku 12 misto klasickeho trojuhelniku, at je tam drobna limitni odlisnost...ale nechci vam do toho kecat, jen to z povzdali sleduju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No da to fusku vymyslet neco co by to odlisovalo a na druhou stranu to nevypadalo preplacane...pak jedine neco jako texturu vlnek z mido ocean star doplnene logem chronomagu..a proc ne tu 12 viz longines pod lumi bodem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No da to fusku vymyslet neco co by to odlisovalo a na druhou stranu to nevypadalo preplacane...pak jedine neco jako texturu vlnek z mido ocean star doplnene logem chronomagu..a proc ne tu 12 viz longines pod lumi bodem?

Motiv styroch zivlov mi tu nejako unika... Ako to myslis, co ich znazornuje?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motiv styroch zivlov mi tu nejako unika... Ako to myslis, co ich znazornuje?

 

no ja nechci moc "kacirit" ale prave to je to co mi od zacatku nesedi...4 zivly..ano precetl jsem k tomu cele vlakno proc ano, jenze ja mam problem s tim, ze 4 zivly jsou proste jako motiv moc...a do toho zemekoule je podle me uz uplne preplacane...

 

predesilam, ze nechci snizovat ani urazet nici praci na tomto at uz dusevni nebo fyzickou...je to pouze muj nazor "grafika z povolani"...4 motivy + 1 zemekoule je moc...

 

ano spouste lidem se to libi, nechali by si to udelat...ale za me jsem bohuzel nevidel ani jeden navrh, ktery by nepusobil preplacane, a zaroven neprebijel diversky a jejich styl samotny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosmo zemegula v mojich ociach je nepodstatna. Ide len o to, aby cifernik nebol plochy, hladky, aby mal strukturu, ktora bude mat hlbku. To sa zatial nepodarilo zvizualizovat. Ako grafik z povolani ak mas cas a chut tak mozes prilozit ruku k dielu. Budeme len radi. 

 

niekde som pisal toto: 

Cifernik by mal lahodit oku a objektivu fotoaparatu. Vytvori hlbku , ktoru zvyrania plasticke indexy a vnutorny antireflex. 

Zameranie hodiniek symbolizuju samotne indexy a zvysok vysvetlenia motivu a zmyslu hodiniek by som nechal na dynko. Napisy aer, terra, ingis su ako legenda pri mape a to nepotrebujeme.   Hodinky budu zahadne rafinovane, budu vzbudzovat zaujem a otazky, ze preco kazdy index je iny a aky to ma vyznam. To by malo bych ich hlavne caro. 

 

Stale to u mna plati. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...