Přejít na obsah

Damasko DA44 Black aneb Sekta v praxi


Doporučené příspěvky

Poslední dobou se to tady jenom hemží D-sektou, tak mi to nedalo a řekl si, že to taky vyzkouším. Nechtělo se mi brát nový, abych tolik neriskoval, že mě to vlastně moc nechytne, tak jsem začal shánět v zahraničí jetý. Neměl jsem stanovenej přesnej model, ale věděl jsem, že chci zkusit buď Damest, nebo aspoň tu "úžasně přesně cvakací" lunetu. No a nakonec se mi podařilo najít oboje, čili přesně to, co bych bral, kdybych šel do novejch. :)

Pocity? Jsou to bytelný, výrazný hodinky, kterejch si lidi všímaj. Jakože ty, co jsou zvyklý, že nosim furt něco jinýho, takže už to moc neřešej, tak na tyhle začali zase reagovat, že jako dyzajnovka a tak. Sympatický. :)

Jinak na ruce jsou neskutečně pohodlný. Ani malý, ani velký, ani vysoký, ani nízký. Prostě takový hodinky na každej den. Zpracování je fakt supr. Luneta cvaká tuze příjemně, navíc se točí na obě strany, což z ní děla nejenom supr věc na hraní, ale hlavně taky parádní počítadlo piv s možností redukce opilosti před příchodem domu. :)

No a co Damest? Nesmrtelný to asi nebude, protože když mi přišly, tak jsem je pečlivě celý prozkoumal a našel 3 narušení černočernosti. Otázka je, jak to vzniklo.

1) jsou lízlý hrany dvou zoubků lunety, nic zásadního, skoro to neni vidět, ale hrozně by mě zajímalo, jak velká to byla rána. Asi budu muset vyzkoušet sám. :)

2) ďupka na korunce. To je vidět ještě mín, ale taky by mě zajímal původ.

3) no a poslední nejviditelnější věc je ťuklá nebo ošoupaná spona. To jediný se mi povedlo vyfotit. :)

Jinak je ale pouzdro úplně netknutý, takže z toho mám dobrej pocit. Mrzí mě, že neznám původ těch tří nedostatků. Rozhodně to ale neni nic, co by mi vadilo. Nejsem pedant a na hodinky se nekoukám lupou, takže si užívám svoje první pvd/damest hodinky v životě. :)

Co mě ale sere, je vnější AR. Mám to poprvý a musim říct, že to vypadá supr, jak ty hodinky nemaj sklo a tak. Ale je na něm pár škrábanců, tak to budu muset někde nechat dát dolu. Nejdřív si ale sám vyzkoušim, co to vydrzí v normálním kanclprovozu. :)

Mrkněte na fotky. Jsem si k nim ladil korálky, tak jsem to rovnou i cvaknul. ;)

e2y4utyb.jpg

8umygeja.jpg

udaty4ym.jpg

9utemugu.jpg

zume6ygy.jpg

ymusynaz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, korále si kupuju jenom měkký dřevo, tak by to snad mohlo i Damasko dát. A když ne, tak to celý voloupu a zbydou základní DA44. :)

 

Já si tam ten AR zatim nechám, fakt se mi líbí, jak je ten cifr furt vidět, ale štve mě, jak se to matlá a jak se vždycky leknu, když chytnu ten pravej úhel, kdy jsou vidět škrábance. Hlavně chci zjistit, jak je to náchylný na poškrábání v mejch podmínkách. :)

 

Jo a dík. Jsem zapomněl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Damasko si pokud vim spony nevyrabi. Takze PVD na spone bude s nejvetsi pravdepodobnosti nanesene na klasickem blate 316L a dolu pujde snaz, nez na pouzdre.

Toz vitaj mezi vyvolenyma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky nebyl fanda, ale řekl jsem si, že dokud to nevyzkouším, nebudu to moct pomlouvat. A když už PVD, tak jedině od Damaska, že jo. :)

 

Já si taky myslim, že ta spona nebude úplně D-quality :)

 

Mezi vyvolenejma dobrý, ale musim nějak vymyslet ty řemeny. Protože černočerná černost je na mě hrozná depka. Třeba červený NATO by mohlo bejt zábavný. Bojíte se? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Jsem taky nebyl fanda, ale řekl jsem si, že dokud to nevyzkouším, nebudu to moct pomlouvat. A když už PVD, tak jedině od Damaska, že jo. :)

 

Já si taky myslim, že ta spona nebude úplně D-quality :)

 

Mezi vyvolenejma dobrý, ale musim nějak vymyslet ty řemeny. Protože černočerná černost je na mě hrozná depka. Třeba červený NATO by mohlo bejt zábavný. Bojíte se? :D

 

Cervena bude dobra. A hnedy kozeny taky nemusi vypadat zle. A ne, nebojime se, jsme zvykli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak objednáno 5 PVD NATO strapů. Červenej jsem nikde rozumně nenašel, takže zatim vyzkoušíme různý kůže a hlavně Bonda. :) Plus mám u zrna přichystanou vintage koňskou prdel, ale musíme počkat na černou sponu. Ježiš, ta černá mě baví. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...