Přejít na obsah

TUDOR Style


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Pěkný decentní hodinky, tah taky povedenej...začíná mi tak nějak ale vadit jak Tudor s**e ten nápis ROTOR SELF WINDING na velkou většinu svých modelů a konkrétně tady je to pro mě i dost rušivý

Mně prostě nadchly a tah vypadá tradičně zcela skvěle. Ten nápis  ... no nevím ....jeden čas mi to taky vadilo, teď to beru, že to k nim prostě patří. Líbí se mi, že dělají 4 velikosti a tu reklamu jsem sjel za večer nekolikrát.

 

Go Warann, go :)

Njn no, to jsem si trochu zavařil. Teď abych je opravdu pořídil. Slíbit to manželce (navíc do páru) a ještě vyžvanit před Váma asi nebylo úplně uvážený :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně prostě nadchly a tah vypadá tradičně zcela skvěle. Ten nápis  ... no nevím ....jeden čas mi to taky vadilo, teď to beru, že to k nim prostě patří. Líbí se mi, že dělají 4 velikosti a tu reklamu jsem sjel za večer nekolikrát.

 

 

Njn no, to jsem si trochu zavařil. Teď abych je opravdu pořídil. Slíbit to manželce (navíc do páru) a ještě vyžvanit před Váma asi nebylo úplně uvážený :P

To mělo znamenat jen to, že se mi líbí :) , no a co se inspirace týká, co bylo dřív, slepice nebo kuře, já myslim, že to byla evoluce...aha a je to tu, Darwin, plachetnice Beatl, milovaný moře a Arnoldi...tak jdu snít zas do jinýho vlákna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný decentní hodinky, tah taky povedenej...začíná mi tak nějak ale vadit jak Tudor s**e ten nápis ROTOR SELF WINDING na velkou většinu svých modelů a konkrétně tady je to pro mě i dost rušivý

s první částí plný souhlas, u druhé oponuji. Mně se ten pro tebe rušivý nápis naopak moc líbí a přináší pro mne osvěžení oproti běžnému automatic, např. Font i grafický design za mne tedy 1+. Asi co chronomagor, to názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s první částí plný souhlas, u druhé oponuji. Mně se ten pro tebe rušivý nápis naopak moc líbí a přináší pro mne osvěžení oproti běžnému automatic, např. Font i grafický design za mne tedy 1+. Asi co chronomagor, to názor...

Vždyť tak to koneckonců má být....mně to například u Black Bayů či Pelagosů taky nevadí...ale souhlasím, že je to jeden z poznávacích znaků Tudorů a tak nějak to k nim patří, třeba mě to zase přejde a taky si toho přestanu všímat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si člověk neudělá (v tomto případě nezjistí) sám, to nemá, že? :smoke: Takže pokud by to někoho zajímalo, tak na krámě by měly být do konce září, resp. cca během 3 týdnů.

 

Objednaný jsou zatím 41 mm na kůži (tu jsem předtím přehlídl, že ji vůbec nabízejí), tah není problém doobjednat. Nahoře vyvedený "obyč" varianta (bez zlata) může být i se světlým cifrem, ale to je pro mě neoblíbená kombinace - ručky zůstaly stejný a tak jsou proti cifru málo kontrastní. Všechny varianty jsou i se šutrama, jsou tam tuším 3. 

 

Ceny jsem si napsal na lísteček, kterej jsem kamsi založil. Ale je to cca takto: 38mm kůže 48tis, tah 51tis, 41 mm kůže 52 tis, tah 55tis. Čili příplatek za tah celkem sympatický 3 tisíce. U Black bay je to tuším 7-8tis navrch. Pokud najdu ten lístek, tak ty ceny ještě upřesním.

 

Jo, Tudor bude brzy i v prodejně na Václaváku. A pak mě ještě napdalo, jestli by Tudor nezasloužil samostatný vlákno (nebo jsem ho přehlídl?) ?

 

A na závěr malý OT, měl jsem na ruce i červený Black bay a docela mě v reálu nadchly, navíc jsou velmi pohodlný.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu říkám vcelku vyčerpávající info ;-) jinak příplatek pouze 3 tisícem za tah je docela sympatickej, nechceš si je radši objednat s ním a kůži doobjednat...obavám se, že až budeš doobjednávat tah, tak tě to přijde daleko dráž, nebo se mýlím?

Jinak o těch Black Bayech mi ani nemluv, doteď jsem je míjel a byl jsem vcelku spokojenej a teď nějak nemůžu na tu heritage verzi přestat myslet :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...