Přejít na obsah

TUDOR Style

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 Guest_maxipesfik_*

Guest_maxipesfik_*
  • Guests

Publikováno 23.srpen.2014 - 21:46

http://www.tudorwatc...r-style/#/home/

Přiložený soubor (y)

#2 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 132 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 23.srpen.2014 - 21:57

Pěkný decentní hodinky, tah taky povedenej...začíná mi tak nějak ale vadit jak Tudor s**e ten nápis ROTOR SELF WINDING na velkou většinu svých modelů a konkrétně tady je to pro mě i dost rušivý

#3 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 813 příspěvků(y)

Publikováno 23.srpen.2014 - 21:59

Go Warann, go :)
Time is Life. Je to dar i prokletí.

#4 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 448 příspěvků(y)

Publikováno 23.srpen.2014 - 22:25

Pěkný decentní hodinky, tah taky povedenej...začíná mi tak nějak ale vadit jak Tudor s**e ten nápis ROTOR SELF WINDING na velkou většinu svých modelů a konkrétně tady je to pro mě i dost rušivý

Mně prostě nadchly a tah vypadá tradičně zcela skvěle. Ten nápis  ... no nevím ....jeden čas mi to taky vadilo, teď to beru, že to k nim prostě patří. Líbí se mi, že dělají 4 velikosti a tu reklamu jsem sjel za večer nekolikrát.

Go Warann, go :)

Njn no, to jsem si trochu zavařil. Teď abych je opravdu pořídil. Slíbit to manželce (navíc do páru) a ještě vyžvanit před Váma asi nebylo úplně uvážený :P

#5 nickolas

nickolas

Záslivák

• Member_50
  • 3 267 příspěvků(y)
  • Bydlí:mezi Beskydem a Pradědem
  • Fanoušek značky:Pijte poličské pivo denně, i v noci!

Publikováno 23.srpen.2014 - 22:56

Jeste chvilku se budou ucit a muzou delat fiky GS ;)

co bylo, je a bude      Sinn 240 St     seikokot.jpg

#6 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 448 příspěvků(y)

Publikováno 23.srpen.2014 - 23:20

Jeste chvilku se budou ucit a muzou delat fiky GS ;)

Njn. Na http://forums.watchu...tml#post7714322 je tato hláška: "Looks like a Sinn 556i was lucky with a Seiko GS SBGR083 and had a baby.

I like it!"

A já jen dodávám: I like it too. :angel:

#7 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 813 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2014 - 06:57

Mně prostě nadchly a tah vypadá tradičně zcela skvěle. Ten nápis  ... no nevím ....jeden čas mi to taky vadilo, teď to beru, že to k nim prostě patří. Líbí se mi, že dělají 4 velikosti a tu reklamu jsem sjel za večer nekolikrát.

Njn no, to jsem si trochu zavařil. Teď abych je opravdu pořídil. Slíbit to manželce (navíc do páru) a ještě vyžvanit před Váma asi nebylo úplně uvážený :P

To mělo znamenat jen to, že se mi líbí :) , no a co se inspirace týká, co bylo dřív, slepice nebo kuře, já myslim, že to byla evoluce...aha a je to tu, Darwin, plachetnice Beatl, milovaný moře a Arnoldi...tak jdu snít zas do jinýho vlákna...
Time is Life. Je to dar i prokletí.

#8 patprom

patprom

Heuréka!

• Member_50
  • 2 957 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Rolex a PAM

Publikováno 24.srpen.2014 - 07:40

Po dlouhe dobe vidim decentacke hodinky, na kterych bych nemenil vubec nic. Musim je mit :-)
"Svět patří těm, co se neposerou"

#9 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 122 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 24.srpen.2014 - 08:14

s první částí plný souhlas, u druhé oponuji. Mně se ten pro tebe rušivý nápis naopak moc líbí a přináší pro mne osvěžení oproti běžnému automatic, např. Font i grafický design za mne tedy 1+. Asi co chronomagor, to názor...

Proběhlé obchody

#10 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 132 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2014 - 09:21

s první částí plný souhlas, u druhé oponuji. Mně se ten pro tebe rušivý nápis naopak moc líbí a přináší pro mne osvěžení oproti běžnému automatic, např. Font i grafický design za mne tedy 1+. Asi co chronomagor, to názor...

Vždyť tak to koneckonců má být....mně to například u Black Bayů či Pelagosů taky nevadí...ale souhlasím, že je to jeden z poznávacích znaků Tudorů a tak nějak to k nim patří, třeba mě to zase přejde a taky si toho přestanu všímat

#11 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 448 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2014 - 09:50

Tak sice jsem trochu již avizoval jejich pořízení, a to dokonce v páru, ale nějak jsem nedohledal jejich cenu. Netušíte někdo?

#12 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 448 příspěvků(y)

Publikováno 25.srpen.2014 - 12:47

Co si člověk neudělá (v tomto případě nezjistí) sám, to nemá, že? :smoke: Takže pokud by to někoho zajímalo, tak na krámě by měly být do konce září, resp. cca během 3 týdnů.

Objednaný jsou zatím 41 mm na kůži (tu jsem předtím přehlídl, že ji vůbec nabízejí), tah není problém doobjednat. Nahoře vyvedený "obyč" varianta (bez zlata) může být i se světlým cifrem, ale to je pro mě neoblíbená kombinace - ručky zůstaly stejný a tak jsou proti cifru málo kontrastní. Všechny varianty jsou i se šutrama, jsou tam tuším 3. 

Ceny jsem si napsal na lísteček, kterej jsem kamsi založil. Ale je to cca takto: 38mm kůže 48tis, tah 51tis, 41 mm kůže 52 tis, tah 55tis. Čili příplatek za tah celkem sympatický 3 tisíce. U Black bay je to tuším 7-8tis navrch. Pokud najdu ten lístek, tak ty ceny ještě upřesním.

Jo, Tudor bude brzy i v prodejně na Václaváku. A pak mě ještě napdalo, jestli by Tudor nezasloužil samostatný vlákno (nebo jsem ho přehlídl?) ?

A na závěr malý OT, měl jsem na ruce i červený Black bay a docela mě v reálu nadchly, navíc jsou velmi pohodlný.

Tento příspěvek byl upraven od warann: 25.srpen.2014 - 12:48

#13 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 132 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2014 - 06:45

Tomu říkám vcelku vyčerpávající info ;-) jinak příplatek pouze 3 tisícem za tah je docela sympatickej, nechceš si je radši objednat s ním a kůži doobjednat...obavám se, že až budeš doobjednávat tah, tak tě to přijde daleko dráž, nebo se mýlím?
Jinak o těch Black Bayech mi ani nemluv, doteď jsem je míjel a byl jsem vcelku spokojenej a teď nějak nemůžu na tu heritage verzi přestat myslet :-/

#14 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 3 448 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2014 - 10:20

Tak cena vetsich je OK, mensich upresnuju 49.800, resp. 52.000. Pokud bych do nich sel, tak 100%tah, protoze pro me jen tak to budou spravne univerzaly. Na kuzi jsou to ne zcela dokonale oblekovky . Tedy takto to vidim ja :-)

#15 cigi

cigi

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 973 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2014 - 14:01

Takový obyč. hoďky s pračkovým efektem, etou, divím se, kolik lidí vůbec zaujaly.

Tento příspěvek byl upraven od cigi: 26.srpen.2014 - 14:01

#16 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 13 079 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 26.srpen.2014 - 14:04

ac nerad, musim s cigim souhlasit :) nejvic mi pripominaj Frederique Constant..

#17 cigi

cigi

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 973 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2014 - 14:10

JO, přesně efcéčka s erbem ... a taky spousta dalších