Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pan Frýdl ve zlatnictví Janka na Florenci je moc šikovný hodinář. Já si k němu dávám hodinky pravidelně a vždy maximální spokojenost. Ale zkoušku těsnosti myslím jen do 10ATM, to ale bohatě stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rychlou odpoved, nejedna se o zadne drahe hodinky, jde pouze o quartzove jaques lemans ovsem nadruhou stranu hodinky vubec nesundavam a po posledni vymene sklicka se mi pod nim zacali delat krystalky proto jsem si rikal ze by bylo fajn kdyby se hodinky mohli pretesnit opet do originalniho stavu kdy jsem se s nimi i potapel v mori a nebyl s nimi zadny problem, zaroven je pro me i dulezite aby dotycny hodinar umel pekne renovovat pouzdro ktere ma za pet let co hodinky ma za sebou vselicos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal mi pouzdro i náramek se sponou, ale měl jsem tam jen vlasovky, takže ta retuš byla jen lehká. Byly to velký rybky a šly do prodejního vlákna a během chvilky se prodaly. Koukal jsem a fotky jsem po retuši pouzdra nedělal, do prodejního vlákna jsem dal fotky před retuší. Chtěl jsem nějaký fotky přidělat, ale než jsem se k tomu dostal, byly fuč. Už si nepamatuji kdo je vzal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...