Přejít na obsah

jak šel s tengem čas...


tenge

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 293
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

mozna jsem se ptal kdyz jsme se potkali kdysi na kafi, ale cim to prosim te fotis ? Uvazuju u koupi fotaku, kvuli lepsim fotkam z cest po svete a rad bych si nastudoval neco o aparatu kterym porizujes tyhle skvosty :)

h.

Divil by ses, ale občas Sony rx100 a občas mobil..

 

Tohle je dnešní kousek :-).. no date jsou parádní, mám je až nezvykle dlouho, ani nevím čím bych je nahradil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky RX100, ale za boha z toho nejsem schopen vytáhnout výsledek, kterej by se mi fakt líbil (myšleno fotky hodinek)...zrcadlo je zkrátka zrcadlo a já s kompaktama prostě neumím...na jaký režimy to flákáš? Jak toho soňáka nastavuješ?

Většinou na režim A,S, občas M a občas auto a jen upravit expozici, s tou rx100 jsem fakt spokojen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Páni, noudejty, to mi málem uniklo. Kdyby měly bílé ručky místo niklovaných, jsou to dokonalý hodinky, ale to už jen hledám hnidy, jsou boží. Paráda, Zdeňku, a moc fajn fotky.

 

Ty by ani nemusely jít z domu, ne, se Speedy Tuesday by byly skvělé kombo.. a z OWG by mohl být TWG..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LLD Ti seknou. V této cenové kategorii za mě nejlepší  hodinky a vzhledově trumfnou i mnoho dražších kousků. Kdyby seděly na úzkém zápěstí, což pro dlouhé rovné nožky pouzdra nesedí, tak bych je nikdy neprodal.  Užívej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...