Přejít na obsah

Fotka

Deep Blue Daynight Recon t100 swiss made

Deep Blue Swiss Made Divers ETA 500m Tritium T 100 keramická luneta safírové sklo

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
8 odpovědí na toto téma

#1 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 8.září.2014 - 11:55

Nabízím k prodeji “světlušky” - Deep Blue Daynight Recon T100 Swiss made edice (detail viz http://deepbluewatch...t1trswmab.html).

Parametry jenom ve stručnosti - průměr 45mm, výška 16,5mm, 500m water resistance, ETA 2824-2, keramická vložka lunety, safírové sklo, víc info v tom odkazu na stránky výrobce. Mají tritiové indexy včetně minutových, takže v noci svítí fantasticky, to nejde vyfotit, to se musí vidět, mohly by nahradit i baterku :-) Stejně tak cifr s plastickými vlnkami je ve slunečním světle nádherný…

Navíc k nim přihodím i originál Deep Blue mesh s překlápěcí sponou (viz http://deepbluewatch...4ststmebr.html) a také neoriginální ale kvalitní černo-oranžovou gumu s imitací “carbon fibre” na povrchu (fotky přiložím, až se k tomu dostanu).

Důvod prodeje - v létě jsem si je užil, ale teď chci zase vyzkoušet něco jiného aneb chronobundus, však to znáte :-)

Kupoval jsem je v červnu 2014 u Marcina (atomictime), takže jsou skoro jako nové  - sklo, luneta i samotné pouzdro bez škrábanců, pouze spona náramku klasické stopy kancldivingu (ale minimální).

Předání ideálně osobně v Praze a okolí (káva na mě). V případě vážného zájmu a platby předem pošlu i poštou (poštovné na mě).

Cenu si představuji 23.000 Kč.

#2 varjag

varjag

Megazávislák

• Member_50
  • 1 194 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:bydlím
  • Fanoušek značky:RW,Eterna

Publikováno 8.září.2014 - 12:08

fotecku pouhou, zivou.....

#3 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 8.září.2014 - 20:40

fotecku pouhou, zivou.....

ok, přidávám pár rychlých fotek (omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem při špatném světle, o víkendu bych zkusil lepší fotky...)

Přiložený soubor (y)

#4 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 13.září.2014 - 14:48

Přidávám pár nových fotek, ale v tomhle počasí je to slabší...

Až teď při nahrávání fotek jsem si všiml, že na kovové obroučce kolem lunety je mezi 43-44 drobný ťukanec, samotná keramická luneta je samozřejmě nedotčená. Je to vidět až na zvětšené fotce hodinek, při běžném nošení jsem si toho vůbec nevšiml. Nicméně snižuji cenu na 21.000 Kč.

Přiložený soubor (y)

#5 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 18.září.2014 - 12:14

Pro lepší představu přidávám fotku "lumi" (neumím to vyfotit sám, je to fotka z webu DB). 

A zároveň snižuju cenu na 19.000 Kč.

Přiložený soubor (y)

#6 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 23.září.2014 - 16:02

Snižuju cenu na 18.000 Kč.

#7 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 28.září.2014 - 18:14

už jsem si pořídil náhradu, takže cena jde na 17.000 Kč.

#8 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 3.říjen.2014 - 14:21

up a cena jde na 16.000 Kč

#9 brnakp

brnakp

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 4.říjen.2014 - 18:03

prodáno členovi fóra, děkuji za prostor a zavírám

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Deep Blue, Swiss Made, Divers, ETA, 500m, Tritium, T 100, keramická luneta, safírové sklo