Přejít na obsah

Novinky Orient


instant

Doporučené příspěvky

Jako kdyby tam nebylo to zpropadene open heart, tak by to bylo lepsi. Rezerva natahu nahore, kalendar a moonphase dole. Strasne se mi libi ten stredovej kruh a ten vzor v nem. Plus rimska cisla. I tvar pouzdra me rajcuje.

 

Vcera jsem jen tak namatkou hledal nejaky moonphase od jinych znacek a pokud dame podminku, ze chceme mechaniku a spis oblekovky, tak tyhle Orienty i za ty prachy jsou nejlevnejsi siroko daleko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady zrovna mi to open heart docela sedí. S těma římskejma číslama a stříbrným ciferníkem je to na první pohled docela neodolatelný. Jeden z mála ciferníků s bezproblémově zapracovaným ukazatelem měsíční fáze. Za mě si to sedlo, nic mi tam nevadí.

Všechny Stáry mají automaticky safír?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na tohle a brutalne me to rajcuje.

RE-AM0001S00B

attachicon.gifRE-AM0001S00B_1a_800x.jpg

 

RE-AM0002L00B

attachicon.gifRE-AM0002L00B_1a_800x.jpg

 

RE-HH0001S00B

attachicon.gifRE-HH0001S00B_1a_800x.jpg

 

RE-HH0002L00B

attachicon.gifRE-HH0002L00B_1a_800x.jpg

 

Zdroj: www.seriouswatches.com

 

Ceny k 15.1.2019 jsou 949 EUR za verzi s mesicni fazi a 699 EUR bez. To uz je na Orient celkem raketa.

 

je to skutečný indikátor měsíční fáze? nebo jen noc a den?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko zdraví Orient.

Chlapi, měl bych dotaz na automatický kalendář na hodinkách Orient. Fotografie ukazují ciferníky, kde jsou uvedeny roky 92-93-94 a podobně. Kde to mívá doraz na opačném konci kalendáře?

Pokaždé se totiž ujišťuji, že si kupuji hodinky "tentokrát nafurt, opravdu" - i když se pak zakoukám do jiných. Ale primárně holt musím mít pocit "tyhle, a žádné jiné". Tak aby nebyl poslední záznam na kolečku 2021.

Z toho bych třeba vyrozuměl, že to je OK, 2022 se patrně stejně nedožiju ;o)

 

díky, Datel

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...