Přejít na obsah

Apple WATCH


Doporučené příspěvky

čoveče, ta SIMka je podle mě zbytečná:

- když jdu běhat kolem baráku, neberu si telefon

- když jdu běhat někam dál, tak stejně s sebou mám pití, klíče, atd, takže si můžu vzít do zavazadla i telefon. Kromě toho existujou tak mrňavý telefony, že když už si platit extra behací SIMku, tak proč jí nedat do minitelefonu, kterej se vejde do fusekle..

- počítám, že na kole je to ještě jednodušší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy-Já běhám jen s telefonem,nic jinýho netahám.Do dvaceti km vodu nepotřebuju(mimo parna).A bez telefonu nechodím,protože jsem silnej alergik na štípnutí blanokříd. hmyzem a potřebuju si rychle zavolat pomoc.Jasně jde koupit nějakej mini telefon,ale mě se ty AW líběj,takže kdyby měly to co potřebuju,tak si je klidně koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, 20 km bez vody, to už podle mě neděláš dobře.. 

Je pravda, že já za desítku taky vypiju tak půllitr a pětikilometrovku neřeším.. ale 20.. čumim..

 

S telefonem a iW chápu - pak Ti jde o minimalizaci telefonu (kterej ale pořád umí telefonovat). Pokud možno, aby uměl trackovat, jestli to používáš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,aby umel trackovat.Vono v podstate mi jde jen o leto,na podzim mam stejne nakou vetrovku,kde mi ten telefon nevadi.Ale v lete mi to v kratasech vadi fest.

S tim pitim na behani,me to proste nebavi tahat,nepouzivam ani sluchatka.

Upraveno uživatelem panedge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám pouze jednoho člověka, co nosí AW - můj syn, který je tak trochu phonefanatik, prostě je na příjmu vždy a všude a okamžitě řeší hovory, sms, emaily klidně ve 2 ráno apod., takže pro něj to je dobré řešení, myslím, že by bral implementovanou sim kartu s telefonem někam do těla se zobrazovaním v očích. Pro sport atd. je tady spousta výborných produktů za 1/5 ceny s možností i plavání apod. a s  takovým náramkem se dají nosit i klasické hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemen nemá úplně správnou šířku - evidentně jej svým dotykem neposvětil Jonathan Ive...  :sad01_anim:

A když to nezachraňuje eye-candy řemínek, tak i vypnutý jsou škaredý jak první iPhone  :thumbsdown_anim:

 

Jinak z toho "pohledu chronomagora" tak trochu plyne zajímavá inspirace pro příští verze: Když už není možné schovat solár za celoplošný displej, mělo by se využít aspoň toho že je to "fitness inštrument" se kterým se musí máchat - a třeba nevývažek vibrátoru využívat jako mikrorotor "kinetického" generátoru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemen nemá úplně správnou šířku - evidentně jej svým dotykem neposvětil Jonathan Ive...  :sad01_anim:

A když to nezachraňuje eye-candy řemínek, tak i vypnutý jsou škaredý jak první iPhone  :thumbsdown_anim:

 

Jinak z toho "pohledu chronomagora" tak trochu plyne zajímavá inspirace pro příští verze: Když už není možné schovat solár za celoplošný displej, mělo by se využít aspoň toho že je to "fitness inštrument" se kterým se musí máchat - a třeba nevývažek vibrátoru využívat jako mikrorotor "kinetického" generátoru... 

 

Něco jako kinetic u Seika....

 

Jinak včera jsem tento výtvor a podobné od jiných firem viděl snad na 10ti lidech. Vypadá to tak podivně (určitě si to nepořídím), hlavně ten zhasnutý černý displej. Ale zajím mě - když se chci kouknout , kolik je, reaguje to nějak na pohyb ruky a rozsvítí se displej, nebo se tam musí něco mačkat, nebo na to klepat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jako kinetic u Seika....

 

Jinak včera jsem tento výtvor a podobné od jiných firem viděl snad na 10ti lidech. Vypadá to tak podivně (určitě si to nepořídím), hlavně ten zhasnutý černý displej. Ale zajím mě - když se chci kouknout , kolik je, reaguje to nějak na pohyb ruky a rozsvítí se displej, nebo se tam musí něco mačkat, nebo na to klepat?

Reaguje to na otoceni, asi tak v 90 procentech. Mel jsem ale i Sony Smartwatch 3, tam je to tak v 60 procentech a jeste ne uplne okamzite. Radsi jsem klepal...

 

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemen nemá úplně správnou šířku - evidentně jej svým dotykem neposvětil Jonathan Ive...  :sad01_anim:

A když to nezachraňuje eye-candy řemínek, tak i vypnutý jsou škaredý jak první iPhone  :thumbsdown_anim:

 

Jinak z toho "pohledu chronomagora" tak trochu plyne zajímavá inspirace pro příští verze: Když už není možné schovat solár za celoplošný displej, mělo by se využít aspoň toho že je to "fitness inštrument" se kterým se musí máchat - a třeba nevývažek vibrátoru využívat jako mikrorotor "kinetického" generátoru... 

 

a co teprve termočlánek a využívat teplo lidské kůže - kouknu do tabulek , který by se pro teplotu okolo 35-37 st. hodil nejlépe ;-)

 

PS: jediné zlepšení bude pásek s extra baterií připojený přes servisní konektor, společně s dalšími senzory ... Spotřeba vs. technologie vs. velikost je tady na hranicí možností...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo - jrov a další srážka s fyzikou, ty "tabulky" budou nejspíš pro základní školu... :thumbsdown_anim:

Výkon termočlánku není o jediné pracovní teplotě, ale o rozdílu teplot mezi různými konci - což se u připnutých náramkových hodinek zajišťuje celkem blbě. Stačí se podívat co ve skutečnosti ukazuje "teploměr" (potřebný k měření lokálního tlaku vzduchu) na nasazených ABC hodinkách... 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo - jrov a další srážka s fyzikou, ty "tabulky" budou nejspíš pro základní školu... :thumbsdown_anim:

Výkon termočlánku není o jediné pracovní teplotě, ale o rozdílu teplot mezi různými konci - což se u připnutých náramkových hodinek zajišťuje celkem blbě. Stačí se podívat co ve skutečnosti ukazuje "teploměr" (potřebný k měření lokálního tlaku vzduchu) na nasazených ABC hodinkách... 

 

Máš pravdu :-) nerozvedl jsem, že druhá část musí být ochlazována aby došlo k rozdílů teplot :-) , ale i tak máš bod  :notworthy:  - ty tabulky to byla spíše ironie, stejně jako použití mikrogenerátoru, nevyváženého rotoru vibračního motorku :-D - http://www.imore.com/science-behind-taptics-and-force-touch

 

 

post-18316-0-21496200-1441190647_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...