Přejít na obsah

Apple WATCH


Doporučené příspěvky

Me prijdou super, az na ne nekdo napise skin Omega Marine chronometer megaquartz, tak si je poridim, pac budou pak temer jak original :)
http://i69.photobucket.com/albums/i73/ToddVNO/Omega%20Marine%20Chronometer/P8121372.jpg

 

Edit: koda, ze to nezustalo hranaty ty hodinky a vydali se cestou ocucaneho bonbonu. dale me vadi nepodpora 4S, meho oblibeneho soudruha. Ale jinak jsem z features a materialu nadsen, je to promakany.

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelogickej tah od Applu s těma hodinkama, i když nepochybuju, že lidi, co mají rádi design a ne opravdový hodinky, tak si je pořídí... s těma funkcema, co všechno měřej, to aby Apple o vás všechno věděl, kdy ste píchal, běhal, kdy měl vysokej tlak, jak vypadáte na fotkách přes iCloud... no maj to dobře na háku :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na straně druhé, jaké lepší digitálky se dají do deseti tisíc koupit? :lol2:

 

edit: cenu ve zlatě tipuji na 2999 dolarů, tohle je vskutku revoluční krok od Apple. Zlato v segmentu spotřební (v rámci segmentů mobilů a příšlušenství ultraspotřební) elektroniky bylo prozatím vyhrazeno jen vyjímečným.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clanek na ablogtowatch

http://www.ablogtowatch.com/how-screwed-watch-industry-thanks-apple-watch/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+Ablogtowatch+%28ABLOGTOWATCH%29

 

me domnenky o inspiraci ikepod vypadaji asi i realne...

 

Apple recently announced its working relationship with Marc Newson, but wasn't clear about what they were doing with Marc. He and Jony Ives worked together in the past, and a few days ago, I suspected that Marc Newson (given his history designing Ikepod watches) would be a major part of the iWatch (now Apple Watch) design. Apple did not mention Marc Newson's name at the Apple Watch launch event, but looking at the design of the device, along with some of the details, makes its pretty clear to me that Marc Newson was an integral part of the design process. Not only does the overall rounded case shape look a lot like Newson's previous watch work (the Apple Watch looks like a combination between the Ikepod Hemipode and the Solaris), but the "fluoroelastomer" strap on the Apple Watch Sport is so clearly adapted from the straps that Marc Newson designed for most Ikepod timepieces.

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to pročetl tady. Mě to nijak neoslovilo, Apple jde komplet kolem mě, nikdy mě k němu nic netáhlo a tyto "hodinky" to zcela určitě nezmění. Tím vůbec nechci říci, že dělají špatné věci. Ale tak nějak to tady vyznívá ve smyslu Jobs je mrtev.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na straně druhé, jaké lepší digitálky se dají do deseti tisíc koupit? :lol2:

 

edit: cenu ve zlatě tipuji na 2999 dolarů, tohle je vskutku revoluční krok od Apple. Zlato v segmentu spotřební (v rámci segmentů mobilů a příšlušenství ultraspotřební) elektroniky bylo prozatím vyhrazeno jen vyjímečným.

 

Náhodou, Vertu (lepší Nokia) se prodává taky za 250 tis. a prodávají a je to spotřebka. Tím, že jsou Apple watch pro iPhone 5S a výše, tak je kupovat nebudu, kvůli tomu nebudu měnit telefon, tak mám smůlu. Třeba iPhone 7 bude k světu a dostanu chuť vyměnit současný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem divný, ale když si koupím hodinky ve zlatém pouzdře, tak čekám, že budou mít trvalou hodnotu a ne něco, co bude za 2 roky morálně zastaralé s vymlácenou, nevyměnitelnou baterkou.

Taky to tak vidím. Ale zároveň si myslím, že se najde hodně lidí(nejčastěji z Ruska, Číny a hlavně SAE), co si za tu zlatou verzi rádo připlatí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...