Přejít na obsah

Apple WATCH


Doporučené příspěvky

Ja myslim, ze pokud to zacneme chapat jako hodinky, je to zacatek konce (obzvlast na tomhle foru plnym magoru co si kupujou predrazeny mechanicky cosi, co ten cas ani neumi poradne presne zmerit :-) )

 

Za me ne, protoze misto mych milovanych automatu si nic jinyho na ruku prece nedam... Mozna tak nejaky jiny automaty :)

 

Proto jsem trochu doufal, ze to apple pojme jinak a predstavi neco, co nebude uplne vypadat za kazdou cenu jako hodinky, ale bude to mit funkce, ktery tyhle zarizeni co se na trhu podledni 2-3?? roky objevujou bude mit. Tzn. nejaka gps, mereni biometrickych funkci (pres vsechny spekulace jenom meri tep??), mozna pres bluetooth moznost pusteni muziky do sluchatek, vodotesnost kuli fittness, baterka s dlouhou vydrzi na monitoring spanku a popripade buzeni. Nejaka zjedusena forma notifikace z telefonu dejme tomu, nevidim moc pridanou hodnotu v tom si cist zpravy nebo kontrolovat zmeskany hovory na tomhlek. Proste jednoduchej nenapadnej naramek na ruku, kterej jednoduse ukazuje info z mobilu a informace ktery shromazduje predava dal do telefonu/tabletu/jinam.

 

Ale i presto, myslim ze to bude mit uspech. je to kvalitne zpracovany, pro lidi co si kupujou hodinky Calvin Klein je tohle za rozumny penize, s daleko lepsima materialama, provedenim, vic funkcema. Mladosi tomu prijdou urcite taky na chut.

No a i lidi, kteri si kdysi kuli telefonum hodinky prestali na ruku brat a s prichodem velkych padel a tim i cim dal otravnejsim procesem vyndavani z kapes si je zase na ruku daji :)

Upraveno uživatelem Brownicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řada hráčů z watch industry to má potřebu komentovat, třeba i velký Biver (http://www.businessinsider.com/jean-claude-biver-apple-watch-2014-9) takže na tom asi něco bude. Nevšiml jsem si, že by měli potřebu komentovat třeba Samsung Gear.

jestli to spíš neni tak že od Applu se dost očekávalo (i padlo to prohlášení Jonyho  jak si pánové sednou na pr.del) a proto se je na to přímo ptaj.

Apple má podle mě úplně jiné postavení oproti Samsungu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať je postavení Apple jakékoliv a ptal se na to kdo chtěl, zatím byl předveden jen jakýsi prototyp na kterém je inovativní snad jenom snadná výměna tahů. Ovládání je i podle zveřejněného videa děs, kromě emulace hodinek na to zatím nejsou žádné dotažené aplikace - a výdrži baterky "about a day" (oficiálně vlastně ani není zveřejněná, takže to bude ještě horší!) se musí smát i majitelé nejbídnějších mechanik. Jako dlouholetý fanda Apple musím říct, že entrée téhle "one more thing" se Cookovým teplým hochům mimořádně nepovedlo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze pokud to zacneme chapat jako hodinky, je to zacatek konce (obzvlast na tomhle foru plnym magoru co si kupujou predrazeny mechanicky cosi, co ten cas ani neumi poradne presne zmerit :-) )

 

Za me ne, protoze misto mych milovanych automatu si nic jinyho na ruku prece nedam... Mozna tak nejaky jiny automaty :)

 

Proto jsem trochu doufal, ze to apple pojme jinak a predstavi neco, co nebude uplne vypadat za kazdou cenu jako hodinky, ale bude to mit funkce, ktery tyhle zarizeni co se na trhu podledni 2-3?? roky objevujou bude mit. Tzn. nejaka gps, mereni biometrickych funkci (pres vsechny spekulace jenom meri tep??), mozna pres bluetooth moznost pusteni muziky do sluchatek, vodotesnost kuli fittness, baterka s dlouhou vydrzi na monitoring spanku a popripade buzeni. Nejaka zjedusena forma notifikace z telefonu dejme tomu, nevidim moc pridanou hodnotu v tom si cist zpravy nebo kontrolovat zmeskany hovory na tomhlek. Proste jednoduchej nenapadnej naramek na ruku, kterej jednoduse ukazuje info z mobilu a informace ktery shromazduje predava dal do telefonu/tabletu/jinam.

 

Ale i presto, myslim ze to bude mit uspech. je to kvalitne zpracovany, pro lidi co si kupujou hodinky Calvin Klein je tohle za rozumny penize, s daleko lepsima materialama, provedenim, vic funkcema. Mladosi tomu prijdou urcite taky na chut.

No a i lidi, kteri si kdysi kuli telefonum hodinky prestali na ruku brat a s prichodem velkych padel a tim i cim dal otravnejsim procesem vyndavani z kapes si je zase na ruku daji :)

Přesně něco takového jsem čekal i já, aby hodinky byly mnohem více nezávislejší na telefonu, jinak mi přijde, že celkem dost ztrácí smysl. Pak bych možná přežil i tu zřejmě nízkou výdrž. Už takhle věčně něco nabíjím, telefon, notebook, sluchátka, baterky do e-cigára a kdesi cosi. U hodinek by mě to tedy pekelně štvalo, ty mají být na ruce, ne věčně v nabíječce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem, že prvá verzia u Apple je vlastne verejný beta test. Tak ako iPad 1 odpálili ( podporou aktualizácii ) prakticky po roku , dvojku podporujú doteraz. Aj modely bez "S" su vždy akoby test, plna výkon majú vždy až S-ka. Preto sa dá očakávať , že plne použiteľná bude až 2 generácia Apple Watch.

 

 

Odoslané z iPad pomocou Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sú zákazníci pripravení na zlaté Apple Watch v hodnote 1200 dolárov?

 

Viac info: http://www.freshmagazine.eu/?p=9521

Já chápu nadšení fanoušků Apple, ale tohle už je trochu moc: "Sám Apple na svojej stránke uvádza, že ich metalurgisti schválne vyvinuli dvakrát ťažšie zlato ako býva štandardom". Proč už rovnou nevyvinuli 4x těžší zlato?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já chápu nadšení fanoušků Apple, ale tohle už je trochu moc: "Sám Apple na svojej stránke uvádza, že ich metalurgisti schválne vyvinuli dvakrát ťažšie zlato ako býva štandardom". Proč už rovnou nevyvinuli 4x těžší zlato?

twice as hard as standard gold. To jen někdo neumí anglicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...na apple watch som cakal dlho z niekolkych dovodov - pouzivam niekolko typov ipodov ale telefon od apple mi nikdy nesadol, dokonca az tak, ze ked som sa ulakomil na 4S tak skoncil u mojej zeny...dovod je prozaicky - pouzivam dve simky a nechce sa mi vlacit dva telefony...takze moje koketovanie s apple napriek tomu ze sa mi paci co robia skoncilo...na dlhu dobu...a cakal som teraz, ze ak predstavia slusny iphone 6 a hodinky, tak sa mozno opat necham zlomit...vysledok - nenecham...smart hodinky v terajsom nastaveni funkcii stracaju vyznam a stavaju sa externym displejom smartphonu, co je samo o sebe blbost...kedze som minuly tyzden mal moznost na firme pracovat s Google glass tak vyhlasujem, ze zostavam verny dual sim padlu, klasickym mechanickym hodinkam a ako zobrazovac si dokupim google glass alebo alternativu s dioptrickymi sklami...howgh...apple nepredstavil nic inovativne, nic Jobsovsky poburujuce, len dobieha konkurenciu a mam silny dojem ze aj iphony ako take stracaju inovativny dych... ...dalej z praktickeho hladiska, ak mam 6-8 hodiniek(mechaniku, quartz s roznym stupnom odolnosti) tak ich striedam podla chuti a cinnosti a vzdy ma bavia...tieto hodinky ma nebavia ani na pohlad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digitalni korunka jako genialni ovladaci prvek na zoomovani?

 

Kdyby zkusili kulaty, mohli to dat do lunety a bylo by to praktictejsi.

 

Novy iPhone je designove taky krok zpatky a celkem by me zajimalo kdo prosadil ten vystrceny objektiv, takze pokazdy, kdyz ten telefon clovek polozi, prostane na nem....

 

Tak to dopada, kdyz zvitezi design a parametry na funkcnosti.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej v post-Jobsovském světe Apple. Je to sice klišé, ale ovocnářským pohrobkům už pár let zoufale chybí arbitr s dostatečnou autoritou, který by nepovedené kreace (na tom není nic špatného - i Baťa věděl že už 10% je úspěch) otloukala autorům o palice a motival je k bezkonkurenčním finálním produktům.

Takhle z dílny Mr Ive lezou technologicky stále víc pokulhávající mýdlové krabičky s horší než mizernou výdrží, klikací korunkou vykradenou od Suunto a kapacitním displejem z Tissot T-touch, jehož použitelnosti (viz gesta ve videu) vlastně ani v Apple moc nevěří...

Suunto-Elementum-Terra-All-Black-3361.pntissot_t_touch_expert.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to tu za sraz sinofilů?

 

Ano, všichni si kupme Huawei nebo Ťamťung, těm patří světlé zítřky.

A prodejme všichni německý premium-klasse auta a kupme Korejce.

 

Myslím, že tu někteří nepochopili ani základy toho, proč tu je Apple s námi tak dlouho, a jak to vypadá,tak i dlouho ještě bude.

A dle mého soudu nepochopili ještě spoustu dalších věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krakonoshi, kdyby sis aspoň dal práci se zjištěním na koho a co vlastně reaguješ...

 

FYI, náš drahý Apple už díky novinkám s nedotaženým UI (tehdy Newton, dnes jáHodinky) a rozplizlé nekonkurenceschopné produktové řadě (tehdy PPC Macintosh, dnes já-šestky) před 20 lety málem zkrachoval - a z bryndy ho museli tahat Jobs s Gatesem.

 

Ale klidně si dál se štrajtoflí v ruce tvrď, že "Císař pán nás všecky přežije!!!"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...