Přejít na obsah

Které další Omegy


Porotrico

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Ani moc ne. Nemám moc rád titanové hodinky. Jedny (quartzové) už mám - Citizen - a už je vůbec nenosím. Nebo jen velmi, velmi sporadicky. Například na kolo.

Jinak jsou to přesně hodinky (kromě titanu), které nosí hlavní záporácký hrdina v US seriálu Heroes... :)

Upraveno uživatelem Porotrico
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2.1 jsou veselejší :D , 2.2 usedlejší B)

 

ale tyhle http://www.omega.ch/index.php?id=557&d...&no_cache=1 jsou přímo :devil:

 

Ty kompletně oranžové jsou skutečné ďábelské... To už je moc.

 

Ještě musím popřemýšlet, které nakonec zvolit. Jak jsem již napsal, nejraději bych oboje, ale to už nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verzia 2,1.Bondovky su už teraz dosť "out" a Planet Ocean su jedny z mala hodiniek,čo naozaj vyzeraju ako stroj 21,storočia.

Děkuji za názor. Začínám se přiklánět k Planet Ocean, ale stejně si to ještě nechám projít hlavou (a kulka to, doufám, nebude... :) )

Přesto mi Bondovky přijdou jako takové více sportovně-společenské (sportovnost převažuje - přesně to, co hledám), Aqua Terra spíše společensko-sportovní (přičemž společenskost dost převažuje) a Planet Ocean zase jen jako sportovní, což není úplně přesně to, co hledám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nejsou, staci je mit chvilku na ruce a uvidis. Ty 45mm jsou mnohem tezsi.

 

Musím zajít někam, kde skutečně mají verzi 42 mm. Větší opravdu nechci a ty 45 mm byly strašně veliké.

Mohu dotaz - jak vypadá oboustranný anireflex? V manuálu straší, že se může horní vrstva (pochopitelně že horní) "ošoupat" a mohou vznikat mapy (fleky) a současně upozorňují, že to není důvodem reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup Bondovky a jedině modrý. V úterý jsem je měl na ruce u Hanáka v Brně a jsou fakt perfektní. Mají tam ty 41mm nevím jestli to není 42, ale to je jedno. Porovnával jsem je i s jinýma např. Carrery, ale Bondovky vyhrály. Až na tu cenu u nás 68ti. je dost. Za kolik se dají sehnat venku? Vím, že už se to tu psalo , ale nechce se mi to hledat. Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup Bondovky a jedině modrý. V úterý jsem je měl na ruce u Hanáka v Brně a jsou fakt perfektní. Mají tam ty 41mm nevím jestli to není 42, ale to je jedno. Porovnával jsem je i s jinýma např. Carrery, ale Bondovky vyhrály. Až na tu cenu u nás 68ti. je dost. Za kolik se dají sehnat venku? Vím, že už se to tu psalo , ale nechce se mi to hledat. Díky....

http://www.chrono24.com/web/cz/suchen/u/in...nzahlgesamt=228

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt těžký rozhodování.

Je pravda, že bondovek už jsem na ulici několik zahlédl, ale není to tak drastické, na to že se dělají v podobném designu 10 let.

Přesto bych je neviděl jako zastaralé, je to ale narozdíl od PO "old skůl", to jo.

Osobně si myslím, že tímhle tempem se Planet Ocean profláknou za dva roky, není divu, jsou to moc krásný hodinky.

Já nakonec skočil do bondovek, nedovedu vysvětlit proč. Pro mě prostě mají oproti PO nějaký kouzlíčko navíc, nebo co.

Docela mi to ale trvalo, než jsem ho objevil. Když jsem je viděl před hodně dlouhou dobou na obrázku poprvé, naprosto jsem je odsoudil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt těžký rozhodování.

Je pravda, že bondovek už jsem na ulici několik zahlédl, ale není to tak drastické, na to že se dělají v podobném designu 10 let.

Přesto bych je neviděl jako zastaralé, je to ale narozdíl od PO "old skůl", to jo.

Osobně si myslím, že tímhle tempem se Planet Ocean profláknou za dva roky, není divu, jsou to moc krásný hodinky.

Já nakonec skočil do bondovek, nedovedu vysvětlit proč. Pro mě prostě mají oproti PO nějaký kouzlíčko navíc, nebo co.

Docela mi to ale trvalo, než jsem ho objevil. Když jsem je viděl před hodně dlouhou dobou na obrázku poprvé, naprosto jsem je odsoudil.

 

Musím s Tebou souhlasit, že Bondovky mají něco do sebe a že se mi vůbec nelíbily, když jsem je viděl poprvé. Asi to bylo tím, že mi ta modrá barva připadala taková příliš agresivní. Vždycky jsem si myslel, že hodinky mohou být jedině bílé/stříbrné, zlaté a černé. Modrá tam jaksi nebyla.

Na Bondovkách mě hodně dostává to vlnkové gravírování na číselníku. Je to takové, ani nevím, jak to popsat. Prostě takové líbivé, i když vlastně kýčovité. Ale pro mě opravdu krásné.

Planet Ocean jsou moc hezké hodinky. Přijdou mi originální, tedy určitě více než Bondovky. Přesto jsou jednoduché a zajímavé. Výborně se na nic čte čas. Ale jak jsem již uvedl, jsou podle mě opravdu jen sportovní, a to jakože hodně. Asi by bylo divné k nim nosit džíny a tričko. Možná se ale pletu.

 

Pořád nejsem rozhodnutý, které nakonec objednám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím s Tebou souhlasit, že Bondovky mají něco do sebe a že se mi vůbec nelíbily, když jsem je viděl poprvé. Asi to bylo tím, že mi ta modrá barva připadala taková příliš agresivní. Vždycky jsem si myslel, že hodinky mohou být jedině bílé/stříbrné, zlaté a černé. Modrá tam jaksi nebyla.

Na Bondovkách mě hodně dostává to vlnkové gravírování na číselníku. Je to takové, ani nevím, jak to popsat. Prostě takové líbivé, i když vlastně kýčovité. Ale pro mě opravdu krásné.

Planet Ocean jsou moc hezké hodinky. Přijdou mi originální, tedy určitě více než Bondovky. Přesto jsou jednoduché a zajímavé. Výborně se na nic čte čas. Ale jak jsem již uvedl, jsou podle mě opravdu jen sportovní, a to jakože hodně. Asi by bylo divné k nim nosit džíny a tričko. Možná se ale pletu.

 

Pořád nejsem rozhodnutý, které nakonec objednám.

Souhlasím s tebou. Ale myslím si jednu věc. A sice to, že do roka a do dne bude X firem dělat hodinky inspirované právě PO. Ano, PO stále budou ty původní (a asi nejlepší), ale s tou originalitou na tom budou stejně stejně jako Bondovky. Nebo myslíš, že ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze 2.2 - PO na oceli s červenými číslicemi - na mne působí jaksi moderněji. A také mají podle mne asi lepší tah než bondovky. Strojky mají již oba modely stejné (2500 co-axial), takže tady rozdíl nebude. Rozdíl ve vodotěsnosti asi nemá praktický význam, takže stejně si budeš muset vybrat sám - ty které se ti víc líbí. Ale neváhej moc dlouho nebo si nekoupíš ani jedny - já tak dopadl před časem s pilotkami IWC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze 2.2 - PO na oceli s červenými číslicemi - na mne působí jaksi moderněji. A také mají podle mne asi lepší tah než bondovky. Strojky mají již oba modely stejné (2500 co-axial), takže tady rozdíl nebude. Rozdíl ve vodotěsnosti asi nemá praktický význam, takže stejně si budeš muset vybrat sám - ty které se ti víc líbí. Ale neváhej moc dlouho nebo si nekoupíš ani jedny - já tak dopadl před časem s pilotkami IWC.

 

Díky za názor. Zatím to furt tak nějak vypadá na 1:1. Myslel jsem si, že nějaký názor bude výrazně převládat, a ono ne... A nejhorší na tom je, že ani já sám nevím...

 

Oni ti je nakonec vyprodali nebo ten tvůj plán nějak vyšuměl do ztracena a ty sis řekl, že je vlastně vůbec nepotřebuješ?

Díky Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah je otázkou, nemohu porovnat. Na PO vypadá moc dobře. Znám jen ten bondovskej a ten je naprosto VYNIKAJÍCÍ.

 

Na PO je tah takový podstatně klasičtější sportovní. Na Bondovkách spousta lidí tvrdí, že je jakoby dámský. To si nemyslím. Jen je více zdobenější a komplikovanější. Kdybych si měl vybrat jen podle tahu, tak 007 rozhodně vyhraje. Tah se mí na nich líbí o hodně více než na PO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah na Bondovkach je jeden z nejlepsich vubec. O "damskem provedeni" nemuze byt rec. A jinak ti samozrejme doporucim Seamaster. Je to klasika, ktera se hodi ke vsemu a ma neuveritelne nadcasovy design. Ty budou IN jeste za 10 let.

 

zase ve me zacal hlodat zub jestli nevzit radsi seamastery nez speedmastery, kdyz je tu tak adorujete :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...