Přejít na obsah

Které další Omegy


Porotrico

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 180
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pokud by to někomu uniklo, tak následující odkaz si dovolím vložit, aby to někomu neuniklo ;)

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=7633

 

Není to špatná cena, ale na druhou stranu jsou to ty původní 007. Já bych chtěl ty s Co-axial strojkem.

Nicméně to nevylučuje, že by to někoho mohlo zaujmout... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim, ze v tobe hloda spravne. I kdyz Speedy Moonky jsou taky trida!!!

no ja mam v merku konkretne tyto

http://www.classybrand.com/watches/watch_f...amp;pid=3523.80

 

ta kubsonova nabidka teda docela laka...navic velmi prijemna cena...

btw uplne lama otazka, co to znamena chronometry? popr. rovnou i co-axial? :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw uplne lama otazka, co to znamena chronometry? popr. rovnou i co-axial? :guiltysmiley:

 

"velké" bondovky s mechanickým strojkem se vyskytují ve dvou verzích (mimo limitovaných edic):

 

omega seamaster ref.: 2531.80 (ty co mám na prodej) jsou certifikované chronometry - což jsou hodinky, resp. strojek testovaný a certifikovaný na určitý stupeň přesnosti - přesnější vysvětlení najdeš někde v historii diskuze. MOC byla v českých krámech cca 51.000,- tento model se již neprodává a byl nahrazen identickým:

 

omega seamaster ref.: 2220.80 s co-axial-ním krokovým mechanizmem - který se už tady taky párkrát probíral... MOC je v ČR cca 68.000,- výhodou by měla být větší přesnost a delší servisní interval, vzhledově jsou modely identické až na nápis na ciferníku

 

lehce jeté chronometry jsou opravdu asi finančně nejschůdnější cestou k bondovkám - "ojeté" koaxiály se zatím příliš nevyskytují a nové stojí nekřesťanské peníze.

Upraveno uživatelem kubson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"velké" bondovky s mechanickým strojkem se vyskytují ve dvou verzích (mimo limitovaných edic):

 

omega seamaster ref.: 2531.80 (ty co mám na prodej) jsou certifikované chronometry - což jsou hodinky, resp. strojek testovaný a certifikovaný na určitý stupeň přesnosti - přesnější vysvětlení najdeš někde v historii diskuze. MOC byla v českých krámech cca 51.000,- tento model se již neprodává a byl nahrazen identickým:

 

omega seamaster ref.: 2220.80 s co-axial-ním krokovým mechanizmem - který se už tady taky párkrát probíral... MOC je v ČR cca 68.000,- výhodou by měla být větší přesnost a delší servisní interval, vzhledově jsou modely identické až na nápis na ciferníku

 

lehce jeté chronometry jsou opravdu asi finančně nejschůdnější cestou k bondovkám - "ojeté" koaxiály se zatím příliš nevyskytují a nové stojí nekřesťanské peníze.

díky za info :nuke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím zajít někam, kde skutečně mají verzi 42 mm. Větší opravdu nechci a ty 45 mm byly strašně veliké.

Mohu dotaz - jak vypadá oboustranný anireflex? V manuálu straší, že se může horní vrstva (pochopitelně že horní) "ošoupat" a mohou vznikat mapy (fleky) a současně upozorňují, že to není důvodem reklamace.

 

 

Průměru 44/45mm se nebát. Nosím teď nové Seiko divery a i na mé hodně hubené ruce (jak mohou mnozí potvrdit) nevypadají nijak nepatřičně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průměru 44/45mm se nebát. Nosím teď nové Seiko divery a i na mé hodně hubené ruce (jak mohou mnozí potvrdit) nevypadají nijak nepatřičně.

Já ti věřím, ale tu 45 mm verzi jsem měl na ruce a přislo mi to obrovské. Navíc začínám být rozhodnutý, že objednám Bondovky. Asi jsou takové více nadčasové, jak Frantík o několik příspěvků výše napsal.

Ale jinak díky za názor.

Upraveno uživatelem Porotrico
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak moc smlouvat a hlavně jestli vůbec :-)

Spíš to asi bude tak, že pokud je hotovost a velký zájem, přijde nabídka.

Tedy něco jako u nás.

Čili žádná výrazná sleva oproti ceně pana Sadílka. Chápu to správně? (Jeho cena je přibližně 1800 Eur při současném kursu.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to važne ťažke,ale ako som pisal,Planet Ocean je oveľa techickejšie vyzerajuci model,ale na druhej strane maju Bondovky to gravirovanie,ale su vyrazne lacnejšie.

Lenžeee,dalši dôvod prečo PO-odporučujem pozrieť photo od uživateľa "Caius Douglus Caligula" na FAM Cely odkaz davam kvôli autorskym pravam.

Proste PO sa môžu do budocnosti kominovať s kožou,lenže pri bondovkach to jednoducho nejde :gun_bandana:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to važne ťažke,ale ako som pisal,Planet Ocean je oveľa techickejšie vyzerajuci model,ale na druhej strane maju Bondovky to gravirovanie,ale su vyrazne lacnejšie.

Lenžeee,dalši dôvod prečo PO-odporučujem pozrieť photo od uživateľa "Caius Douglus Caligula" na FAM Cely odkaz davam kvôli autorskym pravam.

Proste PO sa môžu do budocnosti kominovať s kožou,lenže pri bondovkach to jednoducho nejde :gun_bandana:

 

No dobře, ale ta hnědá kůže na bondovkách, to je ukázka totálního nevkusu, takhle to nesmíš stavět. Být tam ta modrá, co k nim patří, nebo ještě tak něco do černa, bylo by líp.

post-92-1182068742.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, ale ta hnědá kůže na bondovkách, to je ukázka totálního nevkusu, takhle to nesmíš stavět. Být tam ta modrá, co k nim patří, nebo ještě tak něco do černa, bylo by líp.

vy mi s tema fotkama seamasteru, ale davate :-) nechcete nekdo prihodit nejake krasne foto speedmasteru?:) takhle jsem porad vic a vic pro bondovky :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...