Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Doufam žes u toho nezaklel. Ale jinak s tebou cítím.

 

Nezaklel (a i kdyby, Pánbůh by proto jistě měl pochopení  :)  ) - a nic vážného se nestalo, jen další škrábanec na sklíčku Flightmasterů. Upřímně řečeno opravdu nemám pocit, že by hardlex byl nějak znatelně lepší než normální minerální sklíčko, když chytí škrábanec i od dřeva, byť tvrdého (a žádná extra pecka to nebyla). Čekal jsem v tomto směru trošku lepší výdrž. Ale co už, až toho schytá nadmíru, holt koupím nový. Otázka ale zní - vzhledem k tomu, že se Flightmastery přestaly vyrábět, jak to vlastně bude s těmi sklíčky? Neměl bych si raději jedno zavčas koupit do zásoby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hrozný "zlozvyk" - hodinky si doma sundavám na rozmezí schodů a plovoučky obýváku. Vždycky si říkám: to bude mazec, až mi spadnou na ty schody. Zatím mi spadly Hamiltony - naštěstí na tu plovoučku. A nedám si říct a nedám. :-)

A jinak klasika - futra, kancldajving...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl dneska chvilku a pročetl si to tady a musím uznat, že futra včetně jejich okolí je prostě silným magnetem na hodinky. Dnes už jsem se naučil dávat ruku s hodinkama za sebe, když dveřmi procházím. takže futra netrefuji. Většinou trefím až nerezovou kliku apod... každopádně na safírovém sklíčku mých citizenů ani škrábanec, ovšem titanové pouzdro a pásek už toho zažilo dost...

Pak mám jeden pád při lovení kešky kde to škrábancem odnesla jen ocelová přezka tahu a moje zápěstí.

V pubertě, kdy jsem si našetřil na své první lepší hodinky - casia s bioritmem, tak jsem každý rok musel kupovat nový kaučukový řemen. Hodinky jsem měl na ruce furt, takže řemeny moc dlouho nevydržely. To se asi nedá brát jako "úraz". Příští digitální casia (s databankou) tedy byly s tahem a liboval jsem si, jak jsem vyzrál nad kaučukem. Do doby léta, kdy jsem šel na brigádu a jako práci jsme kopali výkop. Samozřejmě že jsem na hodinky myslel, proto jsem si je dal do zadní kapsy montérek, abych si je nezničil. No a na svačině jsem si na ně sedl tak nešikovně, že tah hodinek vyrval stěžejku z plastového pouzdra hodinek, čili neopravitelné. Ještě dlouho jsem hodinky nosil v kapse (mobily ještě nebyly). Odporoučely se minulý rok skoro po dvaceti letech kdy přestaly z ničeho nic ukazovat čas a nebylo to vybitou baterkou...

Jinak u mne ještě vede spánek. Poněvadž hodinky prakticky nesundávám, tak se mi sem tam stane že ve spánku do něčeho rukou bouchnu. Většinou tedy na dovolené apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina tu už zazněla, tak jen doplním: Občas ťuknu hodinkami a konstrukci kočárku, když se snažím dát něco dolů do úložného prostoru pod korbičku.

 

 

Potom stojím dlouhé minuty na místě a hledám poškození :lol2:

 

Přesně tohle se mi nedávno stalo s otevírajícím kufrem od auta. Hrnu se do něj, kufr pomalu jede nahoru (stará mazda) a najednou bum, hodinky o spodní hranu kufru. Taky jsem chvíli jen tak stál a hledal, co se podělalo... ale jo, Vostoky to zvládly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první lepší hodinky byly chronograpf za 5tisíc z Koscomu. Píše se rok 2008/2009 mám je asi rok a jdu z kdyi z bývalého hotelu Movenpick na Andělu dolů směrem ke garážím, naledí, spadnu a rozsekám se. Kupodivu jsem se rozbil sám, ale hodinky jsem se snažil držet ve vzduchu, takže jsem na nich nic nbepoznal. Pamatuju si jak jsem pak nadával na hotelu, že mě pěkně nas.... že si to tam ani neposypou že jsem se tam namlátil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...