Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dnes výlet na silničním kole, po 155k skoro doma, dojezd bohužel v dešti. Při pokusu přejet na šikmo tramvajové koleje salto bokem v 41,89kmh (poslední záznam). Rozložení pádové energie a s údivem seznámení s gravitací v následujícím pořadí-rameno, helma, loket, zápěstí chytl Garmin, koleno.

P.S. fotka nebude, maximálně zítra z rentgenu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Futrama chodím taky uctivě. To mě pobavilo. Jak jinak hodinky setrite? Mam ma mysli teeba nějak tooly jako potapky. Je tady někdo kdo poradně otloukl teeba MM nebo to mate všichni jako lestenky. Nebo aspoň nějaký SKX s patinou...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak za mna to bude:

 

1.) Kovova postel v nemocnici -  clovek by netusil ako kov sam o sebe pritahuje hodinky...

2.) Pracka bezpecnostneho pasu auta  - doteraz som sa rozopinal tak, ze uvolnim poistku a pustim....

3.) Dvere auta / Kufor auta - vzdy ked otvaram kufor auta, alebo dvere, tak chytim hodinky.

 

Pravdu doteraz som nosil Casio G-Shock takze sramy a jazvy mi boli jedno. Teraz som presedlal na Hamilton Viewmatic a tak si davam pozor na to co robim s rukou pri roznych cinnostiach :) nechcem aby to moj milacik odniesol....

Upraveno uživatelem m4stic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mna to bude:

 

1.) Kovova postel v nemocnici -  clovek by netusil ako kov sam o sebe pritahuje hodinky...

2.) Pracka bezpecnostneho pasu auta  - doteraz som sa rozopinal tak, ze uvolnim poistku a pustim....

3.) Dvere auta / Kufor auta - vzdy ked otvaram kufor auta, alebo dvere, tak chytim hodinky.

 

Pravdu doteraz som nosil Casio G-Shock takze sramy a jazvy mi boli jedno. Teraz som presedlal na Hamilton Viewmatic a tak si davam pozor na to co robim s rukou pri roznych cinnostiach :) nechcem aby to moj milacik odniesol....

Proč si do auta montuješ pračku? Anebo si bezpečnostní pás z auta doma namontoval na pračku?

No to je jedno. Ale pak se nediv, že když se obklopuješ takovými technickými složitostmi, že tě to může praštit přes ruku anebo i přes hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mna to bude:

 

1.) Kovova postel v nemocnici -  clovek by netusil ako kov sam o sebe pritahuje hodinky...

2.) Pracka bezpecnostneho pasu auta  - doteraz som sa rozopinal tak, ze uvolnim poistku a pustim....

3.) Dvere auta / Kufor auta - vzdy ked otvaram kufor auta, alebo dvere, tak chytim hodinky.

 

Pravdu doteraz som nosil Casio G-Shock takze sramy a jazvy mi boli jedno. Teraz som presedlal na Hamilton Viewmatic a tak si davam pozor na to co robim s rukou pri roznych cinnostiach :) nechcem aby to moj milacik odniesol....

Proč si do auta montuješ pračku? Anebo si bezpečnostní pás z auta doma namontoval na pračku?

No to je jedno. Ale pak se nediv, že když se obklopuješ takovými technickými složitostmi, že tě to může praštit přes ruku anebo i přes hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ve čtvrtek jsem byl s přítelkyní v bazénu. Vzal jsem si Citizen NY2300 a machroval, jak s nimi můžu do vody, konec konců mají čerstvou tlakovku. Všechno bylo OK, většinu doby jsem prolenošil nad generátorem bublinek. Ne, vodní úraz se nekoná - v tomto směru hodinky obstály dle očekávání. Jenže se pořádně "rozběhly" (kolem pěti minut za den do plusu). Přemýšlel jsem, kde jsem je sakra zmagnetizoval (žádný fyzický úraz se jim nestal) a pak mi to došlo: Generátor bublinek! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mne sa vzdy podari drhut sklicko - a vzdy pravidelne ked si vymenim hodinky. A je jedno ci je to nizky alebo vysoky profil. Vzdy nieco trafim. Ako sa pise vyssie - tvrde, ostre a zvlast kovove veci neskutocne pritahuju hodinky - o to viac cim su drahsie (srdcu). Mam vsak obdiv k safirovemu sklu - pozeram pod lupou - a (zatial) nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Já jsem si takhle vyměňoval řemeny po návratu z hospody, patřičně upraven. Bergeon je překvapivě ostrý nástroj :). Máme od té doby díru ve stole, měl jsem díru v ruce, ale dokázal jsem to! To že manželka po bytě běžně nachází stěžejky už ani nekomentuje, skládá mi je na jedno místo na stole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Aj keď nie na hodinkách, ale na ťahu... Na jednej strane som šťastný, že sa osička na ťahu ulomila keď som si menil hodinky a tak sa to obišlo bez ujmy :-) co s tým? Jasne servis no samotné osmičky nemaju, odporúčané kúpiť novu sponu za cca 3 litre al alternatívnu opravu za cca 500 co presne neviem co by bolo, možno z nejakej inej spony al neviem co... Pre mňa to však znamená poslať do Prahy, čakať... Tak som sa rozhodol spraviť si to sam, že ak to nedám tak

kúpim novú sponu no :-) čím to nahradiť bola otázka kt som potreboval zodpovedať a ako to urobiť? Tak som vymyslel, že 1mm vrták (meraná osička mala som 0,95 mm) to asi zvládne. V nekalenej časti vrták by sa snáď dal pekne urezat a možno aj rozklepat, aby osička nevypadavala. Vyskusal som si to a naozaj to išlo na moje prekvapenie tak ako som si predstavoval, uz len to zrealizovat :-) Tak idem na to... Príprava ako hovädo muhehehehe. A výsledok? Prikladám foto posudte sami no myslím, že to bude cajk a ok, uvidime...

post-2225-0-15653800-1529517292_thumb.jpeg

post-2225-0-17424000-1529517317_thumb.jpeg

post-2225-0-27649900-1529517332_thumb.jpeg

post-2225-0-91220900-1529517352_thumb.jpeg

post-2225-0-22457700-1529517373_thumb.jpeg

post-2225-0-29557700-1529517387_thumb.jpeg

post-2225-0-13764500-1529517412_thumb.jpeg

post-2225-0-42311400-1529517430_thumb.jpeg

post-2225-0-32875800-1529517444_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...