Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ondra

Smysluplně strávený čas- uvědomil jsem si, že už stejně neusnu a těch sto kiláků dám teď v noci za hodinu i s rychlým kafem. Cesta byla horší, než jsem čekal, ale než se vzbudily děti, byl jsem doma s Tissotkama na zápěstí :-)

Tomu rikam chronomagor se vsim vsudy (v dobrem) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak ja sa pochvalim svojim urazom. Idete doma vycistit odpad na umyvadle hydroxidom sodnym ( sifo) nasypete tam podla navodu a nic sa nedeje. Tak prisipete viac a viac, a nakoniec to vyrazi sifon pod umyvadlom a vyprskne to.

Nastastie to schytala trochu ruka a hodinky a koleno. Fotku kolena postovat radsej nebudem.

post-29972-0-31892200-1563374435_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě za komunismu pracoval strýc v Lybii a totka mi přivezla digitálky s rádiem. Zapíchl jsi do nich sluchátka točil trimrem a poslouchal rádio. Na dovolené v Tatrách hup do bazénu i s nima a displej čistej no, ale na slunci vyschly - ok.

No, ale další mojí cipovinu už nevydržely, při výuce na dílnách jsem je rozebral, vyčistil a dal sušit pod světlo. Pak kecy s spolužačkou a sušení zapomněl.

No a když vzpomněl, tak už měly úplně jiný tvar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Myslel jsem, že expert na futra jsem jen já, ale při pročítání tohoto vlákna jsem už klidnější. 

Naštěstí moje Casia Edifice mají vystouplou kovovou lunetu, tak to sklíčko nikdy neodneslo. A u jiných hodinek jsem taky míval štígro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...