Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

MSV Brno 2014

sraz MSV Brno MSV

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
14 odpovědí na toto téma

#1 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Tábor
  • Fanoušek značky:Seiko
    What Else?

Publikováno 15.září.2014 - 11:14

Zdar kolegové.

Je sice ještě brzy, ale jelikož letím na Island, tak to založím už teď...

Přiložený soubor  msv_logo_2014.png   3,81K   12 Počet stažení

Kdo z vás se vyskytne na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně? Ptám se, protože tam budu v rámci naší firmy vystavovat a pokud tam někdo bude ať už jako vystavovatel, nebo jako návštěvník, tak se můžeme setkat, dát kafe, skleničku... A hlavně zpříjemnit si ten čas, který tam musíme trávit.

Tak kdyby někdo zavítal, já osobně ho rád přivítám v pavilonu P na stánku 004. Ptejte se na Jardu.

Jarda

<p>seikokot.jpg seikokot_reference.jpg ]|[ Sháníte pružinku a kuličku do lunety starých Seiko potápek? Napište si, pošlu vám zdarma 16x16_smiley-wink.gif

#2 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 13 101 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 15.září.2014 - 13:31

za koho tam kopes? ja teda este nevim, jestli se tam votocim, ale kdyby nahodou..

#3 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 15.září.2014 - 13:33

za koho tam kopes? ja teda este nevim, jestli se tam votocim, ale kdyby nahodou..

Černobílý stánek hned u jednoho z vchodů a do dálky svítící nápisy Kovoprog a PEPS.

<p>seikokot.jpg seikokot_reference.jpg ]|[ Sháníte pružinku a kuličku do lunety starých Seiko potápek? Napište si, pošlu vám zdarma 16x16_smiley-wink.gif

#4 Marcus

Marcus

Rehaut

• Member_50
  • 2 772 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:v kajutě
  • Fanoušek značky:DOXA

Publikováno 1.říjen.2014 - 19:38

Dnes jsem byl neplánovaně na výstavišti. Byl jsem i v pavilonu P, kolem druhé hodiny jsem šel i kolem vašeho stánku, ale asi jsi tam zrovna nebyl. Nikoho jsem se neptal, protože všichni byli zrovna zabraní do veletržní činnosti. Škoda.

#5 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:12

Tak to je fakt skoda, protoze ja tam v tom case urcite byl. Poznavaci znameni - slunecni bryle na hlave a jednorucky na meshi na ruce ;)

#6 bohus76

bohus76

Závislák

• Member_50
  • 7 956 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:38

Černobílý stánek hned u jednoho z vchodů a do dálky svítící nápisy Kovoprog a PEPS.

A nebyli Tví kolegové cca před 14dny v Hradišti? U nás ve firmě?Jedu zítra,vezmu si čepku jako pozn.znamení.

Odesláno pomocí dvou ruk,sedíce na zadeli a popíjíce pivo.

Co je to par minut v zivote lidskem ? /Filo-boxer/.

Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.

#7 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:44

Kolegove jsou porad nekde na cestach a nekde "na firme", takze je to klidne mozne ;)
Zastav se, kdybych tam zrovna nebyl, tak se ptej na Jardu, kterykoliv z kolegu okamzite zvedne telefon a zavola mne. Rad te uvidim ;)

#8 Marcus

Marcus

Rehaut

• Member_50
  • 2 772 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:v kajutě
  • Fanoušek značky:DOXA

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:46

A víš, že jsem si myslel, že tě podle těch jednoruček poznám? Jsem si tipnul, že by to mohly být ty správné hodinky na veletrh. Navíc jsem tě tady na fóru na nějaké fotce viděl, takže bych tě poznal.

#9 bohus76

bohus76

Závislák

• Member_50
  • 7 956 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:48

Kolegove jsou porad nekde na cestach a nekde "na firme", takze je to klidne mozne ;)
Zastav se, kdybych tam zrovna nebyl, tak se ptej na Jardu, kterykoliv z kolegu okamzite zvedne telefon a zavola mne. Rad te uvidim ;)

Byl u nás nějaký Tvůj kolega s nějakýma hroznýma hodinkama /černé s s velkými barevnými čudlíky,nějaké fashion/ a mladá paní,slečna?/.Třeba se zítra potkáme.

#10 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:53

Bohus76: jo, tak to jsou oni. Kolega ma nejake silene Shark z Alibaba.com, uz jsem je tady daval jako silenost, co si poridil :)

Marcus: mam sebou Laco Ausburg, ty jsou na vecer (po par pivech se na jednoruckach spatne odecita cas ;)) a prave Wancher Cinfra, to jsou celkem hezke hodinky k obleku, tak jsou na denni noseni :) A dnes mne oslovil jeden z konkurencnich kolegu, ze se mu neskutecne libi na tom meshi, tak mu je asi budu z Japonska objednavat :D

#11 gunman

gunman

Závislák

• Member_50
  • 810 příspěvků(y)
  • Bydlí:ve Lhotě

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:56

Kovoprog - nás první a stále funkční program pro drátovky!

Prodával nám ho ještě pan Peška

Seiko Black Monster,Steinhart Nav B-Uhr 6497,Steinhart ocean black,Geckota K3,Prim sport Igen

#12 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 1.říjen.2014 - 21:58

Gunman: jo, pan Peska je uz 10 let na pravde bozi. Zustal pan Brtna a tahne to uz 24 let. Pristi rok mame velke vyroci ;)

#13 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 2.říjen.2014 - 18:52

Bohus76: Bohušu, moc dekuji za prijemnou chvilku dnes odpoledne, jsem moc rad, ze jsem te mohl poznat!

Jarda

#14 bohus76

bohus76

Závislák

• Member_50
  • 7 956 příspěvků(y)

Publikováno 2.říjen.2014 - 18:54

Potěšení na mé straně,tvůj kolega /Jiří/ mě odhalil hned :-)  Sice mé párátka /ruky/ nejsou dělány na Tvé hodinky,ale co naděláš.

#15 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 453 příspěvků(y)
    What Else?

Publikováno 2.říjen.2014 - 19:10

No, mé jednoručky mají průměr 44 mm a tak nejsou pro každého. Ale já si je užívám...

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:sraz, MSV Brno, MSV