Přejít na obsah

Omega Speedmaster


Doporučené příspěvky

Ahoj,

chtěl bych vás poprosit o tipy, kde zakoupit nové Omegy Speedmaster.

Rád bych je koupil co nejvýhodněji (zároveň však od solidního obchodníka a autorizovaného dealera), jen nevím, zda se v tuto chvíli vyplatí nejvíce internet, Praha, Vídeň, Německo?

Jedná se mi o model č. 311.30.42.30.01.005 - tzn. hesalit na tahu (event. č. 311.33.42.30.01.001)

Za aktuální postřehy budu vděčen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dlouho spekuloval, ale nakonec jsem si je poridil primo v omegastore na staromaku za 84k.

 

Po sleve 10p.

 

Pak byly alternativa koupeni od clena za 72k, ale podle mne kdyz kupujes hodinky tak jedine v kamennem obchode. A nema prilis smysl spekulovat zda usetrit 20p pres nejaky eshop. Staci si precist recenze na eshopy a je to taka ruska ruleta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dlouho spekuloval, ale nakonec jsem si je poridil primo v omegastore na staromaku za 84k.

 

Po sleve 10p.

 

Pak byly alternativa koupeni od clena za 72k, ale podle mne kdyz kupujes hodinky tak jedine v kamennem obchode. A nema prilis smysl spekulovat zda usetrit 20p pres nejaky eshop. Staci si precist recenze na eshopy a je to taka ruska ruleta.

Ahoj,

jak píšeš, počítám s nimi jako s hodinkami, co nikdy z domu nepůjdou, tudíž ušetřených pár korun nemá smysl a chci jedině nové.

Během dne se to utřepalo, rozeslal jsem pár mailů, a nakonec je s největší pravděposobností vezmu v omegastore.

Předběžná nabídka po slevě je za hesalit na tahu 84.500,- za klasické balení a 97.380,- za tu novou krabici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtěl bych vás poprosit o tipy, kde zakoupit nové Omegy Speedmaster.

Rád bych je koupil co nejvýhodněji (zároveň však od solidního obchodníka a autorizovaného dealera), jen nevím, zda se v tuto chvíli vyplatí nejvíce internet, Praha, Vídeň, Německo?

Jedná se mi o model č. 311.30.42.30.01.005 - tzn. hesalit na tahu (event. č. 311.33.42.30.01.001)

Za aktuální postřehy budu vděčen.

Zavolej panu Stuchlíkovi do Zlína - GOLD ELIGIUS ,velice solidní obchodník,ve většině případů velmi dobrá dohoda ohledně ceny.

Zkušenosti s obchodem zde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...