Přejít na obsah

Pochlubte se novými čínskými přírůstky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koupeno za bezproblémové vydatné úpomoci foudrymana,kterému tímto děkuji :clap:

 

Hoj falkkone, pěkné foto a hodinky, také jsem zvědavý a taky čekám na poštu. A taky předem děkuju Foundrymanovi!

 

Všem xing-fu (šťastný den) :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož hoši, hlásím přírůstek, co přišel stejnou zásilkou :whistling: Děkuji tímto veřejně Foundrymanovi za pomoc!

Takže: automat, hod@minut ručka a ručka-ukazatel datumu, ukazatel den-noc. Dále den v týdnu a měsíc. Den v týdnu, datum a měsíc lze nastavovat zapuštěnými tlačítky. Velmi velmi tiše tikají. Průměr 41 mm, výška 15mm. Nerez, vypouklé sklíčko, kožený řemínek ala aligator. Pouzdro leštěné. Provedení velmi podařené, o kvalitě, přesnosti atd. bude po určité době podána zpráva. Budou používány asi jako pracovní-víkendové hodinky.

 

PS mám z nich radost. Ovšem, celníci neopoměli doměřit DPH :shuriken:

post-523-1181919261.jpg

post-523-1181919305.jpg

post-523-1181919367.jpg

post-523-1181919422.jpg

post-523-1181919517.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestože jsem fanatickým zastáncem pouze německých hodinek (a do německého prostoru počítám i česko :tank: ) tak musím X-Bobe pogratulovat. vypadají fantasticky a asi bych se je nestyděl mít na ruce při nějaké vhodné příležitosti... ;) Jaká byla cena?

Na ja, wirklich, diese Werk is aus China, kein Deutschraum... Aber preis war sehr gut. Ich glaube, dass war nur 59 amerikanische dollars, und etw. 30 dollars post. Und unsere Zollamt ... plus 300,- kronen tschechische DPH.

Entschuldigung, ich habe zu letztem mal am abitur Deutsch gasprachen....

 

Už jsem si zvykl i na to, že nemají vteřinovku, je to takové hodně "old"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ja, wirklich, diese Werk is aus China, kein Deutschraum... Aber preis war sehr gut. Ich glaube, dass war nur 59 amerikanische dollars, und etw. 30 dollars post. Und unsere Zollamt ... plus 300,- kronen tschechische DPH.

Entschuldigung, ich habe zu letztem mal am abitur Deutsch gasprachen....

 

Už jsem si zvykl i na to, že nemají vteřinovku, je to takové hodně "old"

 

Abi musste lange her sein :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ja, wirklich, diese Werk is aus China, kein Deutschraum... Aber preis war sehr gut. Ich glaube, dass war nur 59 amerikanische dollars, und etw. 30 dollars post. Und unsere Zollamt ... plus 300,- kronen tschechische DPH.

Entschuldigung, ich habe zu letztem mal am abitur Deutsch gasprachen....

 

Už jsem si zvykl i na to, že nemají vteřinovku, je to takové hodně "old"

 

Abi must lange her sein :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bodejť by vypadaly urážlivě, když jsou to okopírované Omegy DeVille Coaxial Rattrapante ;)

Neřekl bych okopírované, spíš inspirované. Na kopii je tam mnoho rozdílů (pouzdro, luneta, tvar ruček, počet tlačítek, popisy stupnic...)

Upraveno uživatelem dubraro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...