Přejít na obsah

A.Lange a Sohne


samek

Doporučené příspěvky

Tak to mam smůlu...a Miyota je co ?

Výrobca strojčekov. Japonský. Jedn z rotorov na fotke mal typický tvar, ktorý používajú na lacnejších kalibroch.

Miyota je značka, kterou vlastní Citizen. Podle znalců je to dobrý, spolehlivý "workhorse movement", ale marná sláva, do Lange do má daleko. Sám mám Miyotu v jednom levnějším kousku za 50 euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že miyota je samostatná a dělá vlastní kalibry. To co tam má samek je Seiko.

Stejný jako mám já v mejch Seikách. Jde o to co ho to stálo :(

Pro neznalé (jako já) to z přední strany vypadá docela dobře. Ze zadu je to FAKE jako sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....

No to je ale veselej fejk. Jeste ze tam nenapsali Oryginal Made ym Gemrany. Oni latinku moc nezvladaji, takze jim to v podstate muze byt jedno, co tam nacmaraji. Vyhradni zastoupeni stanek c.5 jakakoli vietnamska trznice. Hned vedle znackove prodejni Adihas. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Kamil

Ono zepředu to tak velký rozdíl zase není, pokud nejsou vedle sebe:

LSaaaE1270R.jpg

Pak ale ano! Jiné pouzdro, ručky, subsecond, menší datumovka, jiný font písma, jinak Made in Germany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.alange-soehne.com/en/01_origin/...geschichte.php;

 

opravdu lang a original glashutte maji spolecne akorat to misto podnikani, lang se vratil koncem roku 1990 ze zapadni casti nemecka, kdezto original glashutte bylo GUB, a.lang byl zalozen nekde 1854 nebo tak nejak

Tak, tak. Glashutte Original i A.Lange und Sohne dokonca sidlia na jednej ulici.:GL. na Altenberger Strasse 1 a Lange na Altenberger Strasse 15. Inak Glashutte Original zalozili v r.1845. Len sa trosku poplietli ciselka:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...