Přejít na obsah

Doxa into the ocean xl shark


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jak slouzi zraloci? Co presnost, jak jsi na tom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm 3,7 vterina za den, to je hodne slusna zalezitost, gratululi. Nebyla by tam fotecka lumi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekna lumi, Te musim pochvalit::))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis? Byly pred focenim nasvicene? Rucky sviti dobre i lumi bod na lunete, jen malinko ty index.na cifru, ale celkove sviti pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sviti dobre, nehledej mouchy :), vydrzi ta lumi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

všeobecně DOXY mám hodně rád a co se týče potápek, tak tahle limitka je super. Měl jsem je i v ruce a musím říct, že super, až na čtvrt kila a 47mm. Pro většinu 
pacientů nenositelný. Ale chápu, že někomu sedí. Třeba Davidovi (sphinxx) sedí všechno co má víc než 45.

 

Ten řemen k nim docela sedí, jestli budeš ještě příště vybírat zkus oranžové prošití :)

 

jinak gratulace 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kov vyměněn za Hirsch George, největší problem byl rozhodnout se mezi červeným a bílým prošitím

Ahoj, můžu se zeptat jakým máš z H. George pocit? Právě se jej chystám objednat a zajímalo by mě jak je kaučuko-kůže ohebná?

 

Jo a koukal jsi na Hirsch Andy s černou kůží na oranžovém kaučuku? Ten by těm tvým hodinkám myslím taky slušel :cool02:

post-2213-0-12420000-1420017292_thumb.jpg

Upraveno uživatelem psycho.path
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, můžu se zeptat jakým máš z H. George pocit? Právě se jej chystám objednat a zajímalo by mě jak je kaučuko-kůže ohebná?

 

Jo a koukal jsi na Hirsch Andy s černou kůží na oranžovém kaučuku? Ten by těm tvým hodinkám myslím taky slušel :cool02:

Včera jsem H. George držel v ruce a ohebnost mi přišla dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, tak jsem provedl dlouhodobé měření přesnosti. Ráno nasazeno, cesta do kanclu, tam práce na PC, cesta domů a kolem 22 hod, šup s nima na podložku a další ráno nasazeno, cesta do kanclu, tam práce na PC, cesta domů a kolem 22 hod, šup s nima na podložku a takhle ještě 3x, pak 2 dny ve vrtiči ...... a pak ráno nasazeno ....... :D. No a takhle moc dlouho a výsledek průměr +3,5 vt. denně. V těchto je Sellita,  ještě jsem to porovnával  s Glycine Sub Combat s Etoui 2824 a ty na ruce dělají +2 a ve vrtiči ale +8 vt. denně, tak moc veliká spokojenot s Doxou.

     A ještě k té velikosti 47 mm, hodně lidí tu píše, že jsou velké, ale opravdu sedí přijemně na kovu i na Hirschi na ruce, zkoušel jsem i  zulu, ale tam už je to horší, je tam taková moc velká mezera mezi rukou a pouzdrem.  Jinak mám v práci kolegyni co má ručku jak párátko a ta střídá několik modních hodinek tak mezi 47 až 50 mm (protože jsem je porovnával na oko s Doxama ) a vůbec to nevypadá na její ruce zle a když může takový střízlík nost takové orloje, tak proč bychom je nemohli nosit my pořádní chlapi. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...