Přejít na obsah

Nomos Orion 1989 Celebrates 25 Years of Freedom


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Mně se to líbí, a to hned 3x. Líbí se mi hodinky samotný, klasický NOMOSy, jednoduchý, elegantní. Líbí se mi, že jsou do páru (to je věc, kterou už dlouho reálně řeším). A konečně, i když to možná není populární názor, líbí se mi i téma, který se samozřejmě hodí i pro nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kalibr Alpha je zhruba 4. iterace od původního kalibru Peseux 7001. Jeho design je tedy odvozený, ale hodně změněný. Dále je kalibr Alpha vyráběn kompletně v Glashütte, přičemž pouze některé součásti nejsou vlastní.

Jestli je to inhouse nebo ne záleží na definici inhouse, která není jednoznačná a pro každého znamená něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kalibr Alpha je zhruba 4. iterace od původního kalibru Peseux 7001. Jeho design je tedy odvozený, ale hodně změněný. Dále je kalibr Alpha vyráběn kompletně v Glashütte, přičemž pouze některé součásti nejsou vlastní.

Jestli je to inhouse nebo ne záleží na definici inhouse, která není jednoznačná a pro každého znamená něco jiného.

Díky za upřesnění. Měl jsem v tom zmatek. Každopádně je mi Nomos velmi sympatický a toto je povedený model. Škoda těch delších nožiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...