Přejít na obsah

DAMASKOROZE


Ohm-Aztec

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 355
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Návštěvník Alda

Víš co jsi tímto provedl Omastku? Vzal jsi Aldovi a jeho souvěrcům víru! Ó tvrdokove, cos to provedl, proč koroduješ?!  :wallbash:

Tohle lezi na netu uz nejaky patek a ja vim o vsem, me nic neutece neboj :)

Co k tomu dodat, snad je to, ze omastek je uplne mimo. Do hodinek samozrejme nenateklo. Byla to vadna dodavka ocele, bohuzel. Objevilo se to na vice kusech z teto varky. Pouzdra vyrobce menil. A pokud se dobre pamatuji, probiralo se to driv i na Chronomagu.

Az budes o tech hodinkach neco vedet, tak mudruj omastku.

Trapne vlakno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aldo, nikdo neřekl, že do hodinek nateklo. To, jak fotky interpretovat, nechávám na ostatních. Spíš mě napadá jiná otázka: Proč tak konfrontačně? Jeden ví, že se mi líbí Bremont a tak se o něj hned otře (mimochodem, jejich postup ohledně inhousu-neinhousu neschvaluju), jiný se začne hned trefovat do mě. K tomu, abych pochopil, že na fotkách je koroze pouzdra nepotřebuju o značce Damasko nic vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Tak jsem zevloval po netu a snažil se přijít na to, co je to to Damasko, když v tom jsem na WUS narazil na tyhle fotky...

 

Tak, Konráde, korunku už utěsnit umíš, teď zkus dýnko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Aldo, nikdo neřekl, že do hodinek nateklo. To, jak fotky interpretovat, nechávám na ostatních. Spíš mě napadá jiná otázka: Proč tak konfrontačně? Jeden ví, že se mi líbí Bremont a tak se o něj hned otře (mimochodem, jejich postup ohledně inhousu-neinhousu neschvaluju), jiný se začne hned trefovat do mě. K tomu, abych pochopil, že na fotkách je koroze pouzdra nepotřebuju o značce Damasko nic vědět.

Me tohle vlakno prislo jako odpoved na moje vyhrady vuci MM300. Ptal ses, proc jsem je prodal, ja ti odpovedel, co mi vadilo. Seikari si zjevne mysli, ze jsem nad Seiko zlomil hul a podle toho pak ta diskuse vypadala. Nejspis se jich to hodne dotklo :) Ale tak to neni. Tohle byly vyhrady vuci konkretnimu modelu, ne znacce. Proste bych musel pridat, abych byl spokojeny.

DA36 me vyhovuji vic a ja je povazuji za lepsi a pro muj zpusob zivota vhodnejsi hodinky, nez MM. Kdyby to bylo naopak, necham si MM. Nekdo to muze mit zase obracene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

Tak jsem zevloval po netu a snažil se přijít na to, co je to to Damasko, když v tom jsem na WUS narazil na tyhle fotky...

 

Tak, Konráde, korunku už utěsnit umíš, teď zkus dýnko...

 

To je patrně HOAX,lebo kryptonit nehrdzavie. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tohle vlakno prislo jako odpoved na moje vyhrady vuci MM300. Ptal ses, proc jsem je prodal, ja ti odpovedel, co mi vadilo. Seikari si zjevne mysli, ze jsem nad Seiko zlomil hul a podle toho pak ta diskuse vypadala. Nejspis se jich to hodne dotklo :) Ale tak to neni. Tohle byly vyhrady vuci konkretnimu modelu, ne znacce. Proste bych musel pridat, abych byl spokojeny.

DA36 me vyhovuji vic a ja je povazuji za lepsi a pro muj zpusob zivota vhodnejsi hodinky, nez MM. Kdyby to bylo naopak, necham si MM. Nekdo to muze mit zase obracene.

 

Aldo, to není žádná odpověď na nějaké výhrady vůči MM. Diskuse, která se rozvedla na základě WUS vlákna s nepodloženými informacemi formátu "jedna paní povídala"  se mě nijak nedotkla a v podobném duchu jsem ji i takto okomentoval. Jak jsem psal, na ty fotky jsem narazil přitom, co jsem se chtěl více dozvědět o Damasku. Přišlo mi to zajímavé a pro jistotu jsem se pokusil toto téma najít tady na chronomagu. Nenašel jsem, tak jsem vlákno založil. Tak trochu jsem (evidentně chybně) doufal, že to bude bráno jako takové přátelské popíchnutí, a že to vezmete s nadhledem.

 

DA36 je jeden (vlastně jediný) model od Damaska, který by mě mohl zajímat a Tvé fotky se mi moc líbí, takže se prostě o tyto hodinky zajímám. To ale neznamená, že budu nekriticky adorovat Damasko, případně zatajovat určité (a rozhodně spíše ojedinělé) negativní zkušenosti některých majitelů těchto hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

Z mého pohledu jak vidno se korozi nevyhneš,a tak si myslím že je lepší když ti to chytne pouze pod korunkou než když ti hodinky hnijou od potu pod dýnkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...omluva se přijímá a za trest 10x jmenuj Konrádovo jméno. :cheers:

 

...vtip jsem ale nechytil, jinak bych ušetřil spoustu písmen z klávesnice, jsem ale domlácený z práce, tak asi jemné humorné niance nepoznám a nevyzdvihnu.

 

To beru jako adekvátní trest za mou pošetilost. Dokonce jsem si stáhl fotku Konráda a Petry, vytiskl a umístil na pracovní stůl hned vedle natahovače s Mark XVI.  :cheers:

post-14659-0-11653400-1412418922_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Z mého pohledu jak vidno se korozi nevyhneš,a tak si myslím že je lepší když ti to chytne pouze pod korunkou než když ti hodinky hnijou od potu pod dýnkem.

No je treba rozlisovat. Zatimco u 316L je to vlastnost, u Damasko se stala chyba. Vyjadreni od Konrada bylo, spatna ocel. Bez reci vymenili pouzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozumiem preco taky rozruch.. Mne prisli DA36 s roznymi sirkami noziciek, bolo to vidiet volnym okom.. Poslal som naspat a Konrad bez vsetkeho vymenil za novy 100%ny kus a pridal aj mensi present za cakanie.. Odvtedy som spokojny a nestalo ma to ani cent..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...