Přejít na obsah

PRIM Spartak 60 Limited Edition


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Specifikaci jsem nenašel (kromě materiálů :-), ale předpokládám ETU, takže velikost nějak podle toho :-)

 

Podobná limitka bez loga Manufacture už jednou proběhla. Konspiraci bych za tím nehledal.

Chybí mi tam index na trojce, jinak pěkný.

Kolik mají průměr?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji: .... Jinak se má portfolio značky Prim celkově rozšířit. Ani ne co se týče počtu modelů, jako spíš jejich modifikací, variant barev číselníků, typů řemínků? Tím se z vícekusových sérií stanou zpětně zase tak trochu originály. Modely budou navíc moct zlevnit. Tento záměr má ke značce přilákat mladší zákazníky... bla bla, viz nedavny rozhovor v HN s panem Löffelmannem. Takze tyto hodinky jsou toho vysledek? Timhle chcete cilit na mladsi zakazniky? Tohle si nekoupim ani jako starej   :thumbsdown_anim:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji: .... Jinak se má portfolio značky Prim celkově rozšířit. Ani ne co se týče počtu modelů, jako spíš jejich modifikací, variant barev číselníků, typů řemínků? Tím se z vícekusových sérií stanou zpětně zase tak trochu originály. Modely budou navíc moct zlevnit. Tento záměr má ke značce přilákat mladší zákazníky... bla bla, viz nedavny rozhovor v HN s panem Löffelmannem. Takze tyto hodinky jsou toho vysledek? Timhle chcete cilit na mladsi zakazniky? Tohle si nekoupim ani jako starej   :thumbsdown_anim:  

a vidíš, a mně se třeba takový "obyčejný" styl líbí a není mi 20...

 

EDIT: a datumka se mi tam líbí, index na 3 mi ovšem taky chybí

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 dní od nástupu do funkce bych žádný zázraky neočekával.

To nebylo mysleno proti panu Löffelmannovi, je mi jasny, ze k tomuto produktu prisel jako "slepej k houslim"... ale i tak, v novinach tlumocil nejakou strategii, kterou v Eltonu tak nejak vymysleji a planuji. Moje kritika je smerovana k Eltonu a doufam, ze pan Loffelmann jim otevre oci... poradne je seřvat a srovnat do late, prej to umi. 

 

a vidíš, a mně se třeba takový "obyčejný" styl líbí a není mi 20...

To jo, ale spise jsem poukazoval na tu strategii cilit na mladsi zakazniky. Tohle mi jako trefa neprijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To jo, ale spise jsem poukazoval na tu strategii cilit na mladsi zakazniky. Tohle mi jako trefa neprijde.

Tak to ano, vyloženě na mladší to tedy nemíří. Problém je ale v tom, že snad ani švýcarské nebo japonské, mně sympaticky konzervativní firmy, nemají přehršel modelů, které by mířily na generaci cca 20 až 30 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pisu 22 jewels, ETA to urco nie je.

 

Cena 65K v nereze, 100K so zlatou vlozkou lunety, a skoro 400K celozlate. Tie ceny by potrebovali supnut o jeden stupen tak, aby celozlate boli za 100 (za tolko idu zohnat napr od Longines celozlate conquesty) potom by to davalo trochu zmysel. Takto je to iba tradicna pasca na hejly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový ředitel, vyšší plat, nebo ne? Možná je to za to L.E. - za každý písmeno deset táců   :lol2:

 

Cena je nějaká divná. Základní model Spartaků je 45.000, model 43mm stojí 73.000

Tohle je v základním modelu cenově mezi nima. Nevidím tam důvod pro nárůst 20.000 Kč oproti základnímu modelu.

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový ředitel, vyšší plat, nebo ne? Možná je to za to L.E. - za každý písmeno deset táců   :lol2:

Z jedný limitky moc velký bonusy nebudou. To si mákne o něco víc.

Fabrika má roční obrat 40 mio, dostat z toho jeden slušný manažerský plat bude docela fuška. Tipnu si, že nový generál do Eltonu vstoupil i majetkově a mohl by mít opci na další podíl.

 

Mě by se líbila limitka Spartaků bez data, s doplněným indexem na ciferníku. Na ciferníku jen nápis Spartak a czech made, nic jinýho. Elton umí krásný světlý ciferníky a uměl bych si představit i černý, doplněný o zlatý indexy.

A klidně i s mimostředkou, kal. 50 je stařenka, ale Eta dělá použitelnou mimostředku. Stáhnout cenovku ke třiceti, tak o nich přemýšlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...