Přejít na obsah

Mikina Chronomag


Trojan

Kontrola zájmu  

39 hlasů

  1. 1. O jakou otázku máte zájem?

  2. 2. Jste ochotni si mikiny objednávat přímo u výrobce sami? (Chci variantu č. 1, velikost XXL, barva zelená)


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Díky za práci, logo i mikiny se mi líbí, jak sem psal Co-Ax prostě musím mít. Vzal bych co nejkvalitnější mikču z nabídky, může reklamka něco doporučit? Jinak stav, že reklamka má podklady a ví o nás, stačí jim jien napsat a oni mi vyrobí co potřebuju považuju za super, víc netřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za práci, logo i mikiny se mi líbí, jak sem psal Co-Ax prostě musím mít. Vzal bych co nejkvalitnější mikču z nabídky, může reklamka něco doporučit? Jinak stav, že reklamka má podklady a ví o nás, stačí jim jien napsat a oni mi vyrobí co potřebuju považuju za super, víc netřeba.

 

Není za co :) S Kozlem jsem v průběžném kontaktu a říkal že má nejlepší zkušenosti s Adlerem ale že, jak jsem říkal, objedná cokoli z toho webu na který jsem dával odkaz. Za tu cenu za kterou prodávají oni.

 

Trojan: jojo ja to znam ;) Vydrz!

 Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z. Paul: Jo, a že si pošle prodejci platbu atd... Že to prostě nějakej chudák nebude muset řešit a rozesílat atd :D

Tak jsem udělal varitantu č. 9 - bez kapuce se zipem. Digi sem nedělal, asi o to není moc zájem (no já si jí udělat nechám :) )
Nevím jak to udělat s tou anketou když ani Honza neví... při tvorbě jsem to právě nikde nenašel...

Zasahujou při návrh chrono věcí majitelé fóra nebo se prostě jednoho dne rozhodneme že takhle to bude a je to?
Bohužel anketa nereflektuje skutečný zájem, když nevidíme "volbu číslo dvě"  - pár lidí si určitě vezme dvě mikiny...

 

post-15884-0-13433100-1412797855_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta devítka se mi líbí, jen zbývá otázka vyšití loga  - doufám, že i na devítce vepředu bude.

No a potom bych vynechal modely, o které je malý zájem a zkusil dát novou anketu na méně čísel a tuhle bych uzavřel. No a uvidíme. Ta možnost volby více možností mne prostě nenapadá. Hoď dotaz do všeobecné diskuze - maximálně ho nakonec smáznu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo už to píšu tak počtvrté - Já jsem pro realizaci u Kozla, obchodoval jsem s ním, nacenil nám mikiny, dává myslím dobré ceny a kvalita je také dobrá. Při realizaci u něj budu zprostředkovávat komunikaci. Ale NEVYŠÍVÁ, nemá mašinu.


V prvním příspěvku jsem psal o odpovědi na tyhle otázky (citace):

  • Chtěl bych vědět, zda si někdo myslí že by se měla mikina (s potiskem) realizovat jinde než u http://www.reklamaodkozla.cz/. Jaký je důvod? Vezme si to dotyčný na starosti?
  • Vezme si někdo na sebe realizaci mikiny s výšivkou?
  • Je někdo další ochotný udělat další návrh na potisk?


Nikdo nic nenapsal...

 


Jo a nemohl by jsi upravit první příspěvek, dát tu variantu 9 do přílohy a do té ankety? Aspoň v přílohách ať je...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty jo?? Nebo proč já?

 

Psal jsem že pokud si to bude každý objednávat sám tak v tom nevidím problém.

 

Tak ty jsi to upravil, nebo ne??

 

Pokud to bude každý objednávat na vlastní triko, pořád to neřeší podstatu toho, že ty jsi upravil logo (předpokládám, že ten cifr figuruje v logu nebo je doplňkové logo) a tím nápisem do něj zasahuješ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...