Přejít na obsah

Cestovatelské hodinky (worldtimer, GMT)


Bells

Doporučené příspěvky

GMT či Worldtime - pro některé naprosto zbytečné komplikace, pro jiné naprostá nutnost...

Ať tak, či onak komplikace jejíž schopností je určit čas ve více než jednom časovém pásmu je bezesporu jedna z nejužitečnějších.

 

Já doufám, že zde na foru je spoustu příznivců těchto funkcí a zárověň i majitelů hodinek, které jsou těmito funkcemi vybavené. Nebudu to protahovat, pojďte se tedy se všemi podělit o takovéto hodinky a postujte příspěvky s vašimi GMT či Worldtimer hodinkami. A aby toto vlákno nijak neomezovalo ty, kteří takové hodinky nemají, ale líbí se jim, nechť klidně přidají i takové, které se jim líbí a třeba o nich uvažují. Jen ať se nám to tu plní a vlákno je nabité hodinkami určenými primárně k cestování v časových pásmech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A když už jsem toto vlákno založil, tak se jako první pochlubím svým již bývalým kouskem, který jsem právě kůli cestování kupoval, jedná se o Seiko SUN015, které se mnou byli až na druhé straně zeměkoule :)

 

post-25778-0-80081400-1412247330_thumb.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemohu pomoct, ale mně se při cestování po světě nejlépe osvědčily hodinky typu ana-digi, v mém případě Casio. Čím jednodušší model, tím více mi vydržel nebo stál tak málo, že mi nebylo líto si koupit ten samý, jiný, v případě že např. praskl pásek. 

Pro ilustraci přidám pár fotek hodinek s funkcí dual time:

 

 

 

post-15103-0-60800900-1412861242_thumb.jpg

post-15103-0-97312600-1412861251_thumb.jpg

post-15103-0-49090200-1412861258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemohu pomoct, ale mně se při cestování po světě nejlépe osvědčily hodinky typu ana-digi, v mém případě Casio. Čím jednodušší model, tím více mi vydržel nebo stál tak málo, že mi nebylo líto si koupit ten samý, jiný, v případě že např. praskl pásek. 

Pro ilustraci přidám pár fotek hodinek s funkcí dual time:

 

Mám to dost podobně Honzo ... ana/digi je nejlepší. Zatím bylo a je pouze toto, nikdy jsem snad ani jiné s GMT ručičkou neměl, pokud si vybavuji správně  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GMT se Spring Drive, pořád mě baví. Jedna z nejmíň rušivých GMT ruček vůbec.

 

post-59-0-98094700-1412864489_thumb.jpg

 

Navíc plnohodnotný GMT, povytáhne se korunka, vteřinovka dál pluje, malá ručka se v hodinovým kroku posune na nový čas, zamačkne se korunka a bez ztráty přesnosti se jede dál.

 

Jedna lepší fotka z webu

 

post-59-0-85285900-1412864639_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...