Přejít na obsah

nejkrásnější... :)


goldinka

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chystám se začít šetřit a k 30-tinám si udělat radost v podobě "trochu" lepších hodinek (cca do 120ti tis. max.)

problém číslo jedna je, že dámské hodinky se mi převážně nelíbí. Otázka číslo jedna tedy zní: vidíte problém v tom, když žena nosí pánské hodinky?

problém číslo dvě je, že když mě opravdu zaujmou svým designem, stojí tolik co za celý život asi nevydělám. :D

Otázka číslo dvě tedy zní: máte tipy na hodinky podobného designu za přijatelnější cenu? :D http://www.hodinky-koscom.cz/cz/tag-heuer-car5a51-fc6323

 

Děkuji všem.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este by to chcelo udat priemer do akeho sa mozeme pri vybere hybat...lebo ratam ze panske 45mm nebudes davat na ruku ;)

dělají se i dámské v průměru 50 a přítelkyně je má dost oblíbený ale je fakt že 36 DJ má oblíbenější. ale to píšu jen proto že dnes už se velikosti moc neřeší resp ne u normálních lidí. takže zlata si úplně v pohodě podle mě může koupit pánský model protože dnes už ej to u dost modelů unisex a i kdyby nebyl tak dnes letí "boyfrend style"  nejen v oblečení. v podstatě i R DJ jsou regulérně pánský hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslím, že by sis mohla vybrat u Maurice Lacroix.

Tam je cenovka trochu milosrdnější, ale není problém vybrat model za půl míče.

Třeba tohle je fajn.

jooo Maurice je další adept.. :) mám tam několik kousků.. ale... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perrelet je Festina group, ale to nic neznamena. Nektere modely jsou pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne mi k tomu ten bilej remen nepasuje. Tenhle typ hodinek je nadhernej na zensky ruce. Zarazi me ale ze je to uplne neco jineho nez puvodni inspirace. Ale diametralne. High-tech vs. klasika

no jo... asi jsem žena více tváří.. :D původní ispirace by se mi samozřejmě líbila.., ale vše co se mi líbí v tomto stylu je finančně moooc vysoko... :) klasika se mi líbí taky a v rámci financí je daleko větší výběr.. hodinek mám několik, ale něco "lepšího" mi schází... takže začnu asi spíše pokukovat po IWC, Omega... možná i Tag Heuer zůstane v hledáčku...post-35800-0-70135100-1414740404_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou, nechat Sunto na sport, Rado na všechno ostatní a zbytek spláchnout, máš pěknou sestavu:)

Suunto jsou jen na potápění a plavání, sice je občas nosím i normálně, ale jen v létě (v zimě pod oblečením tlačí.) :D Rado jsou oblíbenci - ke košili ideální (placky). Festiny mám ráda, líbí se mi design a dobře se nosí a šlapou pěkně... Holt to nejsou žádný "Rolexy" ale každej prostě nemá jen hodinky od 50K výš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas. A ke tricetinam koupit keramicke Submariner no date z prodejni sekce za 130. Suby na zensky ruce jsou sexy.

no.... problém je, že Rolexy nechci... a ty submarinery se mi vubec nelibi.. :( teď mě ukamenujte. :) to třeba Hublot to už jooo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...