Přejít na obsah

Mühle-Glashütte Rasmus 2000


tano

Doporučené příspěvky

Ale, ale nebud kousavy :))

 

Promiň. Když mě to baví...

 

Jasne, tomu rozumim, ty Marinus se zdaji urcite rozumnejsi alternativa. Stejne je skoda, ze zrejme nikdo nema osobni zkusenost s timto kouskem.

Akej osobnej skúsenosti sa dožaduješ? Ako už písal Stano, puzdro, guma, spona rovnaké ako Marinus. Luneta iná, vyššia, hrubý zafír. Nositeľnosť teda bude podobná, alebo možno trochu horšia vďaka väčšej výške, čiže budú mať tendenciu viac sa pretáčať a omlacovať futrá dverí. Sú to hodinky pre chlapa. Veľmi veľký chlap by sa s nimi ale teoreticky mohol prihlásiť do klubu malých hodiniek. Link na pokec k Marinusom mám v podpise, ak by Ti aspoň ten pomohol.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Promiň. Když mě to baví...

Akej osobnej skúsenosti sa dožaduješ? Ako už písal Stano, puzdro, guma, spona rovnaké ako Marinus. Luneta iná, vyššia, hrubý zafír. Nositeľnosť teda bude podobná, alebo možno trochu horšia vďaka väčšej výške, čiže budú mať tendenciu viac sa pretáčať a omlacovať futrá dverí. Sú to hodinky pre chlapa. Veľmi veľký chlap by sa s nimi ale teoreticky mohol prihlásiť do klubu malých hodiniek. Link na pokec k Marinusom mám v podpise, ak by Ti aspoň ten pomohol.

Ta kousavost neva:)

A ty furtra? Ty to musi uplne pritahovat, uplne se vidim, jak jsem z toho nestasny ::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiši, tano?toto čo je za vlákno? :D

Ako nám zavreli vlákno odhaľujúce hrdzu u svedkov jehovových, som sa lepšie nezasmial, dík .-)

 

 

Tak čo, ideme na Viennatime, nie?

 

F.

Jsem potesen, ze se smejes :)) a rad, ze jsi sem zavital i Ty, je to cest. Jestli mas nejake postrehy k Rasmus, budeme radi, ze i ty prispejes trochou do mlyna. Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No cenu vzhledem k strojku  bych jim zase až tolik nevyčítal protože když se podívám kolik swiss made a za jaké peníze pohání ETA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Rasmus jsou na můj vkus už moc vysoký, hodně tomu přispívá i vypouklý dýnko. Kombinace tool pouzdra a modrýho sunburstu na cifru je... neobvyklá. Omluva za přišernou kvalitu fotek mobilovek, zejména ta z boku se mi fakt povedla :)

 

post-30813-0-93697400-1576503947.jpg

 

post-30813-0-44997700-1576503994.jpg

 

post-30813-0-11657500-1576504027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...