Přejít na obsah

Prosím o konzultaci - Tissot T035.627.16.031.00


ElAmatero

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

jsem tu naprostým nováčkem a jsem tu primárně proto, abych si nechal od Vás - profíků - jako naprostý amatér poradit.

Momentálně jsem ve fázi, kdy sháním hnědé "oblekovky".

 

Hledal jsem ( původně v úplně jiné cenové kategorii ), ale do cesty se mi připletly tyto automaty...

Tissot T035.627.16.031.00

...a já se zamiloval.

 

( Link : http://hodinky.heureka.cz/tissot-t035_627_16_031_00/#utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:hodinky.heureka.cz&gclid=CMjM_pift8ECFVDKtAod8AEABQ )

 

Takže, chtěl bych Vás moc poprosit, než udělám nějakou nerozvážnost - máte-li jakoukoliv informaci,radu, poznatek, kritiku, cokoliv - sem s tím!

 

Budu Vám všem moc vděčný!

Upraveno uživatelem ElAmatero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem otevřený jakýmkoliv doporučením ohledně kvalitnějšího stroje!

Pokud se vejdu do 20ti a poradíte mně něco hezčího a "lepšejšího", budu jedině rád!

 

PS: Proroku, NEBER si to prosím špatně - ale Tvoje první věta mi připoměla ten krásně barevný sektářský billboard na cestě z PH do LIB : "Kéž jsou všechny bytosti šťastny!" :-)))

Upraveno uživatelem ElAmatero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyprdni sa na chrona. Tie minicifernicky su k h...u a akurat to predrazuje hodinky, znizuje ich zivotnost, vodeodolnost a citatelnost. Normalne hodinky s 3 rucickami s tvojim rozpoctom budes mat do smrti.

Souhlasím, chrona patří spíše ke sportu. Navíc Tissot nabízí mnohem hezčí a zajímavější hodinky.  Pokud v chronu, tak za mne tyto ne. Nelíbí se mi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne chrona take spis ne. Musi byt na kuzi? Na ocelovem tahu me prijdou vice univerzalnejsi. Co treba kancl diver?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy jde o to, aby jsi byl šťastný :)

Za těm 16 tisíc zde koupíš mnohem kvalitnější stroj, ale kup si to, co ti bude dělat radost...

 

?Mnohem kvalitnější? za 16-tisíc by som nepovedal. Dajme tomu porovnateľnej kvality, ale pokiaľ ide o pomer kvalita a cena, tak Tissot určite ponúka vo svojej cenovej kategórii top kvalitu. V podstate všetky hodinky v tejto kategórii majú ETA, Myiota alebo nejakú náhradu ETA. Inak s Tebou súhlasím, ak sa mu páčia, nech ich berie, ale ja by som taktiež volil ako oblekovky napríklad Tissot Visodate alebo Certina Caimano. Dobrá cena a celkom kvalitné hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlídni si prodejní vlákno, do tvé hranice je tam několik kousků zn. Certina, i v chronu a myslím si, že jsou povedenější. Jinak samozřejmě platí, že pokud se ti líbí, tak jdi do těchto, nosit je budeš zatím jen ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...