Přejít na obsah

El Nanovlákno


El Nano

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Po delší odmlce se hlásím a to rovnou s nový článkem na blogu :)

 

 

Před necelými dvěma týdny jsem se po dvou měsících vrátil z míst, kde letní teploty jen velmi zřídka klesají pod 30°C. Při pohledu na teploměr za oknem mě mrazí. Venkovní teplota 12°C a propršený víkend mi napovídá, že léto je již definitivně za námi a podzim klepe na dveře. Na můj vkus to je trochu depresivní počasí, které mi však poskytuje prostor pro rekapitulaci léta, které se neslo ve stylu našich hashtagů #wristshotordie a #natostrapmadness. Pokud nás sledujete na Instagramu, tak trochu tušíte, o čem je řeč a zároveň už dávno víte, jaké hodinky mě během léta doprovázely... ;)

 

První červencová neděle, 4:20 ráno, téměř 1300 km do cíle. Okamžik, na který jsem dlouho netrpělivě čekal, je tady. Již po několikáté vyrážíme do oblasti plné nádherných měst, malebných vesniček s úzkými uličkami plných koček a skvělého vína, do Toskánska. Cesta utekla rychle, i s přestávkami trvala zhruba patnáct cvaknutí. Ano, mé zápěstí zdobily hodinky s funkcí "jumping hour". Letošní novinka a zároveň první potápěčské hodinky značky MeisterSinger, model Salthora Meta X s označením SAMX902GR, o kterém jsme psali zde.

 

První wrist shot přišel na řadu už někde mezi Brnem a Vídní, role fotografa se ujala má lepší polovička.

 

post-24687-0-09662600-1505919103_thumb.jpg

 

 

Další wrist shot na odpočívadle v Rakousku; pomalu začínám objevovat krásu nových MeisterSingerů.

 

post-24687-0-57481200-1505918868_thumb.jpg

 

Lago dell'Accesa

 

post-24687-0-84286200-1505918938_thumb.jpg

 

Tarotová zahrada

 

post-24687-0-20496000-1505918999_thumb.jpg

 

 

Pokračování ZDE

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...