Přejít na obsah

sportivnye


Doporučené příspěvky

Jestli je tomu jak píšeš, tak by mohl být zmagnetizovaný vlásek. Doporučuji ti je zanést k hodináři na servis.

Mě se líbí jak mnoho lidí ,  firem  říká a píše ,že  je v dnešní  době ,  nutné odmagnetovat  současné  hodinky a vlásek.

 

Je to jenom biznis.

 

Ovšem Nemluvím o hodinách a kapesních strojích   druhá světová a starších,  kde je to běžná praxe. 

 

 

Vlastně    pár let po druhé světové válce, jsou vlásky a díly do hodinek včetně Ruských  i  Poběda 

( Sportovnie) z animagnetické oceli .

 

Takže  Ano, hodinky je nutné odnést na servis ,vlásek bude slepený mastnotou ,případně vadná setrvační hřídel , tím pádem se budou hodinky rychlt a to, že jde  natahování hůř , může mít několik důvodů, včetně vniknutí vlhkosti do stroje. což v dnešní době ještě  není problém opravit. Prostě chtěji generální opravu 

A jestli se do nich někdo vrtal ,tak to bude chtít vyměnit dílů více   :)  v  Jirka  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí jak mnoho lidí ,  firem  říká a píše ,že  je v dnešní  době ,  nutné odmagnetovat  současné  hodinky a vlásek.

 

Je to jenom biznis.

 

Ovšem Nemluvím o hodinách a kapesních strojích   druhá světová a starších,  kde je to běžná praxe. 

 

 

Vlastně    pár let po druhé světové válce, jsou vlásky a díly do hodinek včetně Ruských  i  Poběda 

( Sportovnie) z animagnetické oceli .

:lol2: :lol2: :lol2:  Dobrý Jirko. 

 

 

Mně to taky příjde furt dokolečka stejné, stejné dotazy a podobně odborné odpovědi. :frusty:

Upraveno uživatelem tondako
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám za mystifikaci :cheers:  Já se rozhodně za odborníka nepovažuji, hodinky mám jen jako koníčka, pro odreagování. Vycházel jsem ze zkušeností s primkami, kde mi při takovém "fofru" bylo několikrát řečeno, že je zmagnetizovaný vlásek. Takže pro příště už budu vědět, že mi kecají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...