Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Yachty jsou nižší, tak oproti subům sedí lépe. Akorát ta platinová luneta je opravdu náchylná na otěr, vlásečnice a jiná poškození a špatně se to z ní dá odstranit. I když Street tady nabízí i renovace těchto lunet.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli mám "mastné" ruce ale mě občas stačilo otočit lunetou a byl na ní flek (samozřejmě šel umýt) a na rozdíl od keramické lunety to prostě vypadalo divně ošoupaně a opotřebovaně. Takže za mě super pohodlné a pěkné ale nešahat  :lol2:  ale třeba jsem prostě neměl koule na jejich nošení a obavy z lunety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli mám "mastné" ruce ale mě občas stačilo otočit lunetou a byl na ní flek (samozřejmě šel umýt) a na rozdíl od keramické lunety to prostě vypadalo divně ošoupaně a opotřebovaně. Takže za mě super pohodlné a pěkné ale nešahat  :lol2:  ale třeba jsem prostě neměl koule na jejich nošení a obavy z lunety.

Mam s tym rovnake skusenosti a rovnaky "problem" co sa tyka toho spinenia :) strasne sa to spini.. 

 

Inak mozem porovnat len s plechacmi submi a expami II, a sedia asi najlepsie z nich. Zial GMT ani ine keramiky som na ruke nemal tak neviem. Nosia sa super, ale luneta sa dost "ochytava".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su to trezorovky...

Skoda velika, mit tohle v supleti a nenosit. Si predstavuju, ze mam v garazi Porsche 911 a chodim se tam na nej jenom divat.

Nektery veci mi nedavaj smysl :-(

 

Nebo maj konkretne tyhle hodky investicni potencial ?!?

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připomíná mi to ty řeči o ochutnávání jídla přes obal, vztahu na dálku nebo sexu s kondomem... :D no prostě to není ono a sakra u tohodle to platí dvounásob... :( to bych nevydržel...

 

Plne vo všetkom s Tebou súhlasím a sľubujem, že sa polepším... ;)

 

Presne tak, na ..holom, ehm.. :) , ale tak aby zato aj zapastie s hodinkami bolo ako tak vidno :D

 

Aktuálne ich nemám pri sebe, tak jedine, že by si skúsil pozrieť nejaké staršie príspevky :)

 

Skoda velika, mit tohle v supleti a nenosit. Si predstavuju, ze mam v garazi Porsche 911 a chodim se tam na nej jenom divat.

Nektery veci mi nedavaj smysl :-(

 

Nebo maj konkretne tyhle hodky investicni potencial ?!?

 

Nie, neboli kupované s investičným zámerom... Pôvodne som ich chcela bežne nosiť na striedačku s DJ, ale najprv som čakala s tým, že to bude darček k okrúhlym narodeninám... no a teraz je mi ich nejako ľúto  nosiť... Áno viem, že je to hlúposť a pokojne sa môžeš do mňa za to pustiť... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monika,

 

ak je to k nejakej specialnej udalosti (co je-okruhlich 20 ma clovek iba raz za zivot), podla mna je dobre ich prave koli tomu zacat nosit, budu mat tym padom zvlastnu hodnotu pre Teba (v pripade ze si ich nechas nastalo-co Daytona jednoznacne ma ten potencial)

Len moj nazor, nevnucujem, samozrejme kazdy to citime po svojom..

 

Fakt su krasne, skoda by bolo ich nechat ?napospas? trezoru :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Áno viem, že je to hlúposť a pokojne sa môžeš do mňa za to pustiť... :rolleyes:

Nechci ti sypat Moniko sul do otevrene rany, to vubec ne. Jen mi srdce krvaci, tak jsem neodolal a vylil si tu srdicko :-) Zacni je nosit pls.

Mas opravdu krasny hodinky a navic baba s Daytonama na zapesti je velmi sexy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monika,

 

ak je to k nejakej specialnej udalosti (co je-okruhlich 20 ma clovek iba raz za zivot), podla mna je dobre ich prave koli tomu zacat nosit, budu mat tym padom zvlastnu hodnotu pre Teba (v pripade ze si ich nechas nastalo-co Daytona jednoznacne ma ten potencial)

Len moj nazor, nevnucujem, samozrejme kazdy to citime po svojom..

 

Fakt su krasne, skoda by bolo ich nechat ?napospas? trezoru :))

Daytona a dokonca ani DJ určite z domu nepôjdu ;) Vlastne obidvoje boli k "špeciálnej udalosti"... DJ okrem toho, že boli moje prvé RLX, boli aj darčekom k promóciám a Daytona ako som už spomínala vyššie... Ja by som skôr ďalší kúsok uvítala, než by som sa mala nejakého vzdať :D

 

Nechci ti sypat Moniko sul do otevrene rany, to vubec ne. Jen mi srdce krvaci, tak jsem neodolal a vylil si tu srdicko :-) Zacni je nosit pls.

Mas opravdu krasny hodinky a navic baba s Daytonama na zapesti je velmi sexy ;-)

Sľubujem, že dnes ich cestou z práce pôjdem vyzdvihnúť z banky a v pondelok pôjdu ma ruku :)

 

Do trezoru si kup ocelové, bicolory nos ;) to dává větší smysl...

Súhlasím, že SS majú oveľa vyšší investičný potenciál, no žiaľ mne sa tieto nové keramické nepáčia natoľko, aby som uvažovala o ich kúpe a vlastne z tohto dôvodu som aj skončila pri TT. Pôvodne som si robila zálusk na staré oceľové, ale to mi nevyšlo.

 

Doporučil bych koupit do trezoru "echtrousgoldy", na ty čekačka nebude, napsat se na nekonečnej pořadník keramik a nosit bicolory... :D

Táto myšlienka sa mi celkom pozdáva, žiaľ strelivo na full gold nedám nikdy dohromady  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...