Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky moc!

 

Původně jsem měl objednané bílé, ale jak jsem rád, že to nakonec nejsou. Také jsou pěkné, ale takhle jsou na hodinkách v zásadě jen 2 ?barvy? a to v mých očích funguje mnohem víc.

 

Tmoris: ano, ty odlesky mají takový jemně bronzový, hnědavý tón, někdy to vypadá jako by to házelo duhové odlesky

 

Pro porovnání ze série pracovních

 

03bd628a5efb3ea4acb632040c6f096c.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc! Původně jsem měl objednané bílé, ale jak jsem rád, že to nakonec nejsou. Také jsou pěkné, ale takhle jsou na hodinkách v zásadě jen 2 ?barvy? a to v mých očích funguje mnohem víc.Tmoris: ano, ty odlesky mají takový jemně bronzový, hnědavý tón, někdy to vypadá jako by to házelo duhové odleskyPro porovnání ze série pracovních 03bd628a5efb3ea4acb632040c6f096c.jpgSent from my iPhone using Tapatalk

Tvl vy pracujete s Monikou v rovnakej firme? :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, ja nemám lístočky s poznámkami na stene... :D

No, musím sa podeliť s mojou čerstvou skúsenosťou... DJ mám tri roky a doteraz nikto ani len netuší, čo sú to za hodinky, ale Daytona boli odhalené v priebehu pár minút... predpokladám, že tak isto nevedia o aké hodinky sa jedná, ale zistili, že musia byť nové, lebo sú iné ako som doteraz nosila... no holt TT je oveľa viac nápadný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo diky, ja si o vikendu hral a tohle ani nebyl zamer a pak kdyz sem ty fotky prohlizel tak si rikam ze tohle je fakt dobry, tak sem to postnul. Jinak nejsem z rybnicku maseru, ktery maj nutkani davat tyhle veci na odiv... i to logo auta melo bejt ufiknuty, ale nez sem to zjistil bylo ti nahrany;-) tak spon ze se libi;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro tebe jo,ale pro portmonku nee... ;)

no ani se nedivím:-)) na tom sněhu tak hezky vynikaj, přicházím jim pomalu na chuť a to teda nejni dobrý znamení:-) pro mě

Otázka priorit, ostatně jako vždy :-) Každopádně je čím dál těžší je koupit ve 100% stavu za přijatelnou cenu. Roste to raketově

0e0c431fa3d8917471c22463de92cd25.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...