Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

je to tak, pujdou casem do servisu, ale jenom kvuli korunce, jinak jsou naprosto v cajku a na svuj vek v supr stavu, ja jsem nadmiru spokojen.

tah je hodne vytahanej, ale budu porizovat novy, nejspis oyester a tento rozeberu na soucastky a vymenim kolicky, bude jak novej. tedy takovej je plan, snad to rozebrat pujde - melo by, uz jsem rozebiral tah na Moony a drelo to, ale slo to ;-)

 

beeman: to jsou ty z inzerce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a taky jste mohli rict, ze tah je sroubovaci, vcera jsem se v jedenact vecer za svetla svetlusek jal zkracovat tah, busil jsem do toho kladivem a neslo to ani za pana. jeste jsem to zkusil rano, ale to jsem mel jeste zalepeny oci.

tak dnes jsem pokorne zasel k Wildtovi, ze uz si s tim nevim rady, ze je to nejspis zapeceny, at to zkusi zkratit on. zjevne ma oci lepsi nez ja, protoze hned popadl sroubovacek a za 5 minut bylo hotovo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to noseni ve sprckach jsem nikdy nechapal. nebo je to jen takovy to ponoseni na par dni a pak poslani dal jako nenosene funglofky?

To je trezorová záležitost woe, vytáhneš, hodíš na ruku pouze za účelem shotu a honem zpět trezoru. Nenastavuješ datum, čas, takže ani závity neoptřebuješ, maximální mikroskopické stopy používání najdeš na ložisku rotoru, a za půl století pořád nové hodinky. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je trezorová záležitost woe, vytáhneš, hodíš na ruku pouze za účelem shotu a honem zpět trezoru. Nenastavuješ datum, čas, takže ani závity neoptřebuješ, maximální mikroskopické stopy používání najdeš na ložisku rotoru, a za půl století pořád nové hodinky. :lol2:

Paulovu Daytonu, to ano, ale beznu produkciu zatvarat na 99,999999% casu pred samim sebou do trezoru? Ja ti nevim Karle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...