Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

:) ako sa nosi nový model v porovnani so starším? Ta Orange GMT rucka je výborná. :)

Je to pro me i velikostne lepsi, lumi neporovnatelna, ale. Ty polarky mit musim a i 40 je pro me nositelna ( takze si vyber :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ako sa nosi nový model v porovnani so starším? Ta Orange GMT rucka je výborná. :)

 

Podle mě záleží na obvodu ruky.

Pro mě je prostě nový EXPII velký.

Navíc když si zvykneš na proporce indexů starých Expů, tak ti ty nové přijdou moc velké (nejen pouzdro, ale i ručky, indexy, ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za spätnú vazbu. Nové expy som mal na ruke a zdali sa mi veľmi fajn, len neviem ako je to s nimi po prvotnom očarení. To práve na týchto starých funguje skvele vďaka rozmerom a váhe. Rozmýšľam, ze kam sa pohnúť do budúcna, nech niesom sklamaný. Napr. pri nových suboch mi po týždni vadilo dynko a zbytočne masívna spona (obe by sa dalo riešiť novými GMT).

post-27885-0-13252100-1534579949_thumb.jpg

post-27885-0-12847000-1534579962_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ruku jak párátko, 16,5cm ... a EXPII se nosí výborně :D a to je střídám s DeepSea a ty jsou taky v pohodě :)

 

Je to na vkusu každého soudruha.

Když jedu někam daleko, beru si je. (polárky)

Jsem rád že jsou nenápadné a pohodlné, díky čemuž na ně nemusím furt dávat pozor, abych je neodřel a nelákají lupiče.

Na mě jsou zkrátka ty nové EXP II moc velké (mám obvod ruky cca 17,5 až 18cm).

Beru hodinky jako komplex vlastností a u R. a IWC mi narozdíl třeba od LumTec nebo Seika větší průměry nesedí.

post-1538-0-93247400-1534585109_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...