Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja myslel, ze ty mas s datumem.. a ty jsi taky bez.. :-)

 

Za dnesek +8 vterin, jak jsem v klidu nebo přes noc, tak dobry, ale jak jsou na ruce a v pohybu, tak jdou do kytek..

 

Z Bechyneho se ozvali na muj email, omlouvali se a vyzvali me k opětovnému prineseni, takze v patek tam po práci pofrcim, dam jeste jeden pokus.. a kdyby to nedejboze nedopadlo, tak by priste bylo na rade Carollinum.. post-15480-1557772807,93.jpg

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotografie pár dní stará, ale na ruce stále. Asi se stabilizuju a od všech těch Subů se přesunu k těmto univerzálkám a zůstanu spoko. Jen mám občas chuť jim nasadit jubilee tah. Má někdo z vás ostřílených představu o ceně nového?

 

173c81b5fb1cb93090fd2c56a8afd4bc.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotografie pár dní stará, ale na ruce stále. Asi se stabilizuju a od všech těch Subů se přesunu k těmto univerzálkám a zůstanu spoko. Jen mám občas chuť jim nasadit jubilee tah. Má někdo z vás ostřílených představu o ceně nového?

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Novej Superjubilee je za 37

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotografie pár dní stará, ale na ruce stále. Asi se stabilizuju a od všech těch Subů se přesunu k těmto univerzálkám a zůstanu spoko. Jen mám občas chuť jim nasadit jubilee tah. Má někdo z vás ostřílených představu o ceně nového? 173c81b5fb1cb93090fd2c56a8afd4bc.jpgSent from my iPhone using Tapatalk

Pepovi musim podekovat-mrknul jsem nedavno na jeho chronovyvoj a zavrel jsem inzerat s prodejem dj...sice mam starsi,ale jsou supr ;)

post-2098-0-72784300-1558196199_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...