Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

tak tip na vitěze pred zacatkem MS mi vyšel, jen to přístě musím vsadit za vic než za 50 Kč :-D

Zavidim, ja uz po skupinach prohral kalhoty. Holt odbornik, no :-) a dal to bylo snad jeste horsi.

Takze gratuluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji ale znas to, bylo to stestičko, taky mohli vypadnout s belgii a nikdo by se nemohl divit. Svuj tip jsem psal i tady asi o stranku driv pred SF. a jeste na tomto MS vychazelo dobre sazet na pocet zlutych karet:-). Nakej blazen dal 500Kč na vysledek 4:2 bral pres 40k. Ale urcite tech vysledku musel dat vic, takze v nettu to tolik nebude.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu, jak mohl prvni gol platit? Na co tam je videorozhodci, kdyz nevidi filmovani a na zaklade toho odpiskany trestny kop?

Za me je toto MS zklamanim. Zejmena diky simulovani i tech nejvetsich hvezd a za cele MS jsem snad za to nevidel zlutou kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může někdo vysvětlit přítomnost dvou hvězd na sparťanském dresu?

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1006752-sparta-se-blizi-k-jubileu-pripominaji-ho-nove-venkovni-dresy.html#hp-sez

Nemám povědomost, že by Sparta vyhrála 2x PMEZ/LM nebo atd. .....  :photo:  :photo:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlín dobře... ony ty první zápasy jsou vždycky nervózní oboustranně... Očekávání, výkon, fanoušci apod.... Sparta jako dobře, první půlku si myslím, že byla o kapánek lepší Opava, ale kvalitou je Sparta ve 2poločase udolala... Jsem zvědavý jak bude vypadat ten 30+6 kolový systém. Včera jsem četl, že by mohl být zajímavý 9flek. Tak to potěš koště, jestli se jako bude kalkulovat s takovým místem... Uvidíme, třeba to bude dobré. Jen mi trochu vadí, že se chceme pořád vyrovnávat Francii, Německu, Itálii, a tam zachovávají tabulkový model každý s každým 2x... a funguje jim to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 3:0 je dobrej vylsesek. Proc nebyl v zakladu Skoda ?

Me samozrejme potesila Bohemka.

Ode me pouze spekulace - neni to oblibenec momentalniho trenera, radsi bude hrat Tecl ( navic si myslim, ze byl lehce zranenej ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ode me pouze spekulace - neni to oblibenec momentalniho trenera, radsi bude hrat Tecl ( navic si myslim, ze byl lehce zranenej ).

Není to o oblíbenosti. Tecl měl lepší přípravu. U Milana už se začíná projevovat věk, ale ještě bude hodně platný. Čeká nás hodně zápasů a v těch dobývacích domácích se jeho hra hlavou bude hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to o oblíbenosti. Tecl měl lepší přípravu. U Milana už se začíná projevovat věk, ale ještě bude hodně platný. Čeká nás hodně zápasů a v těch dobývacích domácích se jeho hra hlavou bude hodit.

Dík za info. Klidně se přiznám, z mé strany to byla přímo mířená provokace na tebe, abys k tomu něco řekl, protože v přípravě jsem viděl Tecla 2x a žádnej zázrak to nebyl ( a navíc ho prostě nemám rád ). Ale počítaj se 3 body a 3 goly venku a výhra, to už tu dlouho nebylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...