Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Nový přírůstek do sbírky, Casio WV-200E Wave Ceptor. Moje první rádiáky. Koupeny použité, ale jsou jako nové, komplet balení, velice dobrá cena, a perfektní prodejce. Mám z hodinek i z obchodu velkou radost.

 

attachicon.gifDSCN3574.JPG

Tie hodinky som mal 2,5 roka, sú veľmi dobré, a veľa vydržia, dokonca poriadne rany, sú veľmi robustné, a odolné, pri mne toho vydržali skutočne dosť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, nebudu vás již déle napínat :)

Už poněkolikáté jsem se nechal ovlivnit siwiho dokonalými fotkami.

 

attachicon.gif IMG_20171228_153953-01.png

 

attachicon.gif IMG_20171229_095951_HDR-01.png

Hezkypěkněéé!!! Já tušil, že to jednou přijde a pořídíš je. Gratuluju ke skvělému rozhodnutí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim tedy jestli je to k nejakemu extra pochlubeni, ale mne se zalibily pro prehlednost i citelnost lcd(real neni do odstinu lemon).

Kam je zaradit vekem nevim (80-90?) i znacka co by vyrobce digitalek mne nic moc nerika, snad mne poucite...

foto je videt ...cas a datum...druhy cas klasicky se sekundami ... stopky....

ctyri pole dole indikuji, ze je 1 nastaven-aktivni budik + 2 bezi odpocet + 3 bezi stopky + 4 zda koukam na dual cas

post-46138-0-51765700-1515167589_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RICOH bývaly krásné digitálky, tyto bych zařadil někam do první poloviny 80. let, blíže to určit bohužel nedokážu. Dokonce úplně stejné jsem kdysi opravoval. Většina typů Ricoh se provedením nejvíce podobala / blížila digitálkám Sanyo. Škoda, že se obě značky vedle Seiko, Casio a Citizen více neprosadily, rozhodně nebyly o moc horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info. a souhlasim, ze je to skoda. Hlavne Sanyo jsem mel moc rad, treba takovej v dnesni terminologii boombox C9** co jsme meli byl neprekonatelnej, videa, wolkmeny atd... sony melo lepsi marketing , ale vyrobky byly srovnatelne(no skoro jak v cem...). No vzdyt panasonic tezi s fuze se Sanyo se svymi accu dodnes...

Jedny ana-digi Sanyo sem dokonce mel, obcas se na ebay vyskytnou ale bud za moc nebo v ne stavu... -no na hodinky vystaveni moc nebyli , ale par vlastnich kousku digi meli super. Ricoh slo nejak mimo me.

_______________________________________

**nyni aspon C4 a klon C9 od Siemensu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prostě mi to nedalo. Konečne Seika.

SEIKO A259 - 5030

Mne to nedalo loni a dal jsem to tak nejak konecne dohromady... na prelomu roku dorazila zasilka mych akvizici na ebay ze statu, kterouzto jsem musel odklonit(PL) od ceske posty a ceskych celniku...  nevim proc by se mela za v podstate stare digi posta atd. na tom spolupodilet.

Mam tedy na nejakej cas o zabavu (cisteni atp...) postarano - nektere mam 2-3x + i dalsi ne ciste digi.  Neco jsem uz tak nejak zprovoznil tak aspon rychly nahled.

Omluva za foto-mobil.../ a dastat vsechny do zaberu bez odlesku a ostre bylo nad moznosti... 

zde asi full foto

post-46138-0-09633500-1516376194_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...