Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Vyborne jsou. A nejvic se mne na nich libi, ze maj "otaceci zada" ten systemo mam nejradeji .

Jinak jsou jeste zde...

Pokud by nekomu chybelo tesneni tak si vemte sadu a mate vystarano...

Asi zbytecna rada ale nekde ve vedlejsim vlakne nekomu chybelo a resil to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jsem si vzpomněl - na začátku 90. let jsem v jednom zapadlém hodinářství v Regensburgu koupil / sehnal N.O.S. Casio M-621 a QS-38 (což je to stejné, akorát už ne v oceli a bez screw back) a ty Junghans tam měli za 300,- DM, když ty QS-38 stály 169,- DM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji, a mohu jen potvrdit jsou skvele...

A mam na tebe otazku: v manualu je psano, ze refresh probiha co deset minut, mne se "stranka" obnovi co minutu. Jak u tebe?

Klidne PM at to tu zbytecne...

 

post-46138-0-08556800-1531296761_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji, a mohu jen potvrdit jsou skvele...

A mam na tebe otazku: v manualu je psano, ze refresh probiha co deset minut, mne se "stranka" obnovi co minutu. Jak u tebe?

Klidne PM at to tu zbytecne...

 

attachicon.gif11.jpg

 

No já ti nevím. Kdyby probíhal refresh každých 10 minut, tak by bylo zobrazování času dost nepřesné. Chápeme se správně doufám? :) Takže se mi displej opravdu přepisuje každou minutou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... by bylo zobrazování času dost nepřesné. Chápeme se správně doufám? :) Takže se mi displej opravdu přepisuje každou minutou.

 

Diky za info. 

 

No ja si dle navodu myslel ze co 10min......

(ale je pravda, ze presny preklad neumim)...... post-46138-0-70997300-1531308111_thumb.png

 

Jsem mel za to, ze se ma dit to co u vterin a jednou za 10min negativ/pozitiv, tzn, ze k prekresleni vseho dojde az kazdou 20, 30, 40... ,

ze by se proste jednotky minut menily stejne jako vteriny - kdyz si v rezimu vterin po zmacknuti leveho horniho...

Presnosti zobrazeni by se to nedotklo.

post-46138-0-38970200-1531309007_thumb.jpg

 

:siwi > Ta nedostupnost mne taky vadi...  - nejdostupneji sem sehnal tady, obcas zajimave ceny i kolem $200 a mene.

Tu na foru jsem uz buyee videl...  takze uplne nezname to zde neni.  (ebay  taky, ale malo a za moc...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

.

... někdo již leštil a ještě je výsledek "zvlněný "..leštil to zřejmě jen silou a kotoučem na nějaké vrtačce. To je ale jen moje domněnka ...

.

Vypada, ze je to presne jak pises. Nastesti je to znat jen pod urcitym uhlem a zdrojem svetla ve vzajemne vhodne kombinaci... No nebudu dal resit.

Diky za lestici postup a oceneni. A ano, velice evokuji styl Seiko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...