Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty 2500 luxusní cena! Já už prostě poslední dobou vůbec nekoukám na ebay. Toto bych snad zaznamenal a trochu tě potrápil.

Jestli mas zasilaci adresu ve statech tak asi jo, jinak by ti prihoz nesel(Ships to: US)

Kolikrat se mne uz stalo, ze jsem se neprepl v preferovane adrese na spravny stat a vypadne hlaska "ze takto ne..."

Mysleno nemecko a spojene staty jine moznosti nemam ...-pak jen oslovit prodejce zda...

 

akai: Timex vypadají zrovna dobře. Ať nemusím zlatou, tak kombinace zlatá a hnědý potisk na sklíčku se mi líbí..

Tento model/modul(moc nebyva), kdyz na nej narazim v "nerezu" tak je vzdy za moc nebo nepouzitelny stav...

A je fakt ze tato verze je na pohled pekna a ve skutecnosti jeste peknejsi. 

A at neco pridam tak ty druhe jenz s nima taky dorazily...-mi pripadaj jako takove nejklasictejsi timexy...

A batt.2016 jsem mnel, takze takto za "Timex povinnost".. bohuzel opet gold...

post-46138-0-99486100-1575890966_thumb.jpg

 

Diky, diky objednano uvidime(dole mne to prijde divny + "otrepy")

Ja totiz nasel jen takto ... -za temer jednou tolik se mne to nechtelo zkouset. Takhle uz jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedalo mi to...

Pred par dny dorazily a kdyz tu maj to cervene ladeni...

Jinak ovladani podobne -jen tu stejnou vec delaj jiny tlacitka.

 

attachicon.gifB@R.jpg

 

A jinak nove jeste 3x od stejneho producenta.

U tech prvnich mne ovladaci logika dala zabrat -casiotron bude vedet...

Druhe vlozena batt. a ihned se seridily -takhle citlive na signal DCF jsem jeste nemel.

A posledni za celkem rozumnej peniz byly GPS -chtel jsem zkusit. Jsou neme -zadny budik atp.

Pro rychle nastaveni jim staci najit signal 1 satelitu. Pro podrobne spusti odpocet do 90 pote, byl-li signal ukazuji i polohu.

MA asi meli nejake vyroci na dynku je 50 Jahre... -vice zde.

 

attachicon.gifDSC00220.JPG

Fantastická trojica hodiniek :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, je řada SGW-100 až 600, full digi nebo ana-digi, ty mají s výjimkou SGW-200 vždycky dvojici senzorů (kombinaci kompas/výškoměr, kompas/teploměr nebo výškoměr/teploměr) a pak jsou ještě SGW-1000, ty jsou plnohodnotné ABC (mají všechny tři základní senzory - kompas, výškoměr, teploměr).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, je řada SGW-100 až 600, full digi nebo ana-digi, ty mají s výjimkou SGW-200 vždycky dvojici senzorů (kombinaci kompas/výškoměr, kompas/teploměr nebo výškoměr/teploměr) a pak jsou ještě SGW-1000, ty jsou plnohodnotné ABC (mají všechny tři základní senzory - kompas, výškoměr, teploměr).

Kedysi dávno som poškuľoval po type SGW-100, dizajnovo sa mi doteraz strašne páčia, ale kvôli absencií soláru, a rádia, som na ne zanevrel, stále sa mi páčia, ale do kúpy by som nešiel, už som si akosi zvykol na solár, a rádio, pričom mám v predajni u kamarátky uložený typ PRW-5100, a aj keď je to už starý, výbehový model, strašne sa mi páči, a kamarátka mi ho v tej predajni neochvejne drží, takže akonáhle nazhromaždím dostatok peňazí, pôjdem si po ne :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Original jsem nemel, takze tezko porovnam.

Cichem je dle mne bez projevu(ale pes nejsem)) -rozhodne nic co by byt jen vzdalene pripominalo neco zavadneho s ftalaty.

Po rozbaleni mne nic nezarazilo, ale hned jsem k tomu nepricichl - nyni 0.

Dotek prijemny, jako-by jemne brouseny /sametovy? , "gumove" je to (mam pocit) tak akorat, ani tuhe do plastu, ani prehnane mekke.

Jsou to moje subjektivni pocity, takze je ber s rezervou...

Jedine s cim muzu srovnat je GW M5610 a ani ty jsem nemel nove...-a jo pripada mi to dost podobne.

Licovani: -problem jsem nepozoroval, snad jen vitrni osy zavitu 4uchytnych sroubku nelicuji naprosto presne na otvory.

Ale je to +/- jako u tech 5610 kdyz jsem mel bezel taky dole a daval zpet.

Pokud to mam pro nazornost nejak detailne odfotit dej vedet. Pokusim se.

Jinak doruceni za 14dni(od 9.12.) od Brazilcu v tomto case je az neuveritelne. 

Nasel jsem pred temi cca.14 dny totez nekde myslim ze spanelska za stejnou cenu, ale samozrejme az po objednani..

Jak se ukazalo bylo to asi dobre. Takze tip od t2 byl pro mne supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný ten kousek vpravo.

 

jj diky, taky se mne libily, prodejce ze spanelska akceptoval moji nabidku a 23.12 jak vidno vyse dorazily.

Konecne jsem se dostal k dost velke "debordelizaci" byly vyrazne citit hospodou -asi pouzival nejaky denni stamgast.

Vymena batt. + silikon impregnace a ted takto...

Rada SA-xx mne nic nerika(oznaceni viz.???), jedny solary taky SA jsem uz myslim nekam sem daval a dohromady teda...

Az pri bocnim osvetleni jsem si vsiml mrizky na hnedem podklade, pri zbeznem pohledu se jevi jen tmave. Tloustka 5mm.

Rezimy shodne jako solary vedle, ty je maj natisteny a jen indikace podtrzenim. Ony samy je zobrazi na displej.

 

post-46138-0-40676600-1577486182_thumb.jpgpost-46138-0-67860000-1577486214_thumb.jpgpost-46138-0-03839600-1577486227_thumb.jpgpost-46138-0-98679400-1577486240_thumb.jpgpost-46138-0-65311400-1577486255_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SA je řada velmi tenkých Casio s různými moduly, ale co ta zkratka znamená těžko říct. Možná "SLIM" a něco. Já mám SA-100G, SA-50, SA-50G, SA-55, SA-55G, SA-60, SA-71 a SA-71G. Takže několik různých modulů se společným jmenovatelem, že jsou poměrně tenké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimave, a slim by mohlo byt. Sem koukal a SA-55  ma stejny modul 145 jako Sa-50. (G -gold)

Ten 145, jak vidno na odkazech, je i v dalsich treba :

SA-53, 54, 541, 400, 503, 502, 501

WS-70, 740, 730, 720, 
A-663
Modul 189* se solarem mam jeste ve verzich SA-60 + WS-80 rozdil v tloustce je 0,6mm tedy 6,06 vs 6,66....(a dalsi treba SA-610...)
Nemuze byt rada A jako zaklad pak k tomu SA jako stihle provedeni ? a WS ? to uz nevim (voda ne) odolnejsi/poctivejsi?
I kdyz WS se uz pak delalo kdeco...
Driv jsem na SA nekoukal skoda mozna by neuteklo viz. niz.
Neni nekde nejaky prehled rady SA-xxx  ? - aspon prehled modulu ktere byly pouzity -jinak tech verzi bude asi spousta(viz. 50vs55).
Ale koukam a pekne kousky se tam objevuji porad jen ted mam cca. 10 vesledovani (400,600,610,71,73...)
Blbe se to ale hleda/filtruje.  (- moznost... +)
 
post-46138-0-89545500-1577562681_thumb.jpgpost-46138-0-99493700-1577562916_thumb.png 
 
189* zajimavost ...
-posledni mozne nastaveni letosniho roku, pote zpet 1980(a plati u mnoha dalsich ) hold 2020 byl "kdysi" v nedohlednu.
-no a nektere uz skoncily davno toto je v podstate jeste lepsi pripad.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dorazily Seiko A354-400B. Z mých prosincových objednávek ty poslední a u mě první.

post-673-0-85095700-1577981495_thumb.jpg

Jsou krásně zachovalé. Světýlko (klasická žárovička) svítí, pípák pípá. Kromě celé hodiny pípají i po čtvrt hodině.  Modul má oproti mému očekávání poměrně málo funkcí. Čas, budík, datum. Nic sportovního, žádné stopky ani odpočet.

post-673-0-88870500-1577981502_thumb.jpg

Pouzdro má šroubovací dýnko, sklo je sklo. Pásek je taková plechová klasika s překlapávací signovanou sponou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...