Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Trio skutecne vypada vedle sebe jak uz napsano vyse moc dobre -osamocene to az tak nevynikne.

A skoda,ze IRW nejsou jednotne negativ i pozitiv + jeste je treba si ohlidat radio... 

 

Co se týče negativismu pod úhlem, tak jsem to taky zaznamenal na starších kouskách. Ale spíše než projev stáří bych to viděl na zpracování polarizační fólie. Protože jiný taky věkem starý digi mi to nedělají.

attachicon.gifzzIMG_20190924_150545.jpg

 

Nejspis ano, uz zde sem si vsiml...

 

post-46138-0-90529500-1498768382.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

...a pokracuju: Po dvou mesicich konecne dorazil Pakistan...

post-46138-0-74835300-1586074086_thumb.png 

Stav je hrozny a prave horni tlacitko je nahrazeno? plastovym s jinych ?

 

Takze nyni 187 AE-70 + 188 AE-91W

Rozdil v modulech je tusim jen v absenci svetla a tonu budiku /"cvrlikani" vs souvisly ton/ na nic jineho jsem nenarazil.

Taky skoda, ze ty v lepsim stavu nejsou celokov.

 

post-46138-0-28943000-1586074961_thumb.jpgpost-46138-0-47509800-1586074975_thumb.jpg 

 

Objednal jsem s ciny neco na brouseni a lesteni tak az... -zkusim to prejet. Tady uz asi neni co zkazit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

U mě nově Casio GL-130TC 7MJF (Triple Crown) z řady G-Lide, rok 2001.
Všechny běžné funkce vč. 24hodinových stopek a timeru plus ty "surfařské" – slunce (západ, východ), měsíc (nadhlavník, nejvzdálenější), příliv, elektrolumi podsvícení, budíky, hodinový signál, graf přílivu, schema fází měsíce atd.
Ale oč tu běží, jsou krásné animace a animované předěly na dot matrix puntíkované části displeje. :punk:Tam se vyřádili.

Za mě opomenutý, ne úplně často vídaný, model s celkem nadupanou funkcionalitou a zajímavě nesouměrným bezelem ze tří částí (+kovový kroužek).
NIjak obří, lehké. Dělali je ještě minimálně ve třech tmavých barevných variantách s různými plastovo-kovovými pásky.
Pěkný reprezentant přelomu tisíciletí, kdy víc funkcí a víc hýblátek, bylo zkrátka víc.

Casio_GL-130TC-lo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak dneska dorazily: stopky Cronus. Bohužel prodejce to zabalil jen do jednoho igeliťáku a ten dal do obálky. Takže to přišlo pěkně dojebaný. Pravý dolní roh rozbitý a nahoře vlevo naprasklé. Jsem nasr@nej. Ale modul funguje dobře.

IMG_20200511_103602xxx.thumb.jpg.335d82d3db78d9af0d0b52dfce33b977.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou pěkný blikačky.

S tou dopravou je to někdy potíž. A to nepočítám aktuální situaci.
Někdy začátkem roku mi v téhle podobě (viz foto) dorazil starý bezel z Británie. Byl jen v bublinkové obálce. Naštěstí byl prodejce solidní a obratem vrátil peníze.
Kdo se nudí, může tipovat, na jaký dost starý model Casio ten bezel byl :)

Bezel-lo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ebay DE dorazilo ... -takze z nemecka pres Hermes to chodi, spanelsko, italie, rumunsko stale trci "nekde v tranzitu"...
Toto sem si ohlidal i pres mail na hermes, sledovani koncilo ve Vidni.
Pokud chcete sledovat, je treba hermes cislo(az se sledovani u nich zastavi) zadat do rakouske posty -post.at- kde se objevi nove cislo ktere je jiz sledovatelne u nas PPL.
Nyni uz tedy Hermes dorucuje u nas PPL(byl IN TIME) , pokud "pepeelce" date cislo Hermesu reknou, ze toto oni neprepravuji a odkazou na DPD popr. Cs.Post.
To pro pripad, ze by nekdo zjistoval...

No, ale to hlavni. Meister - Anker  za "dvacku" takze ja su spokojen -funkcne bezvadne, vse i uvnitr (ted uz) krasne ciste. 
O vizualne podobnych casiotron plus/minus zde no tyto jsou trochu jine.  Ciselne oznaceni zadne.
Maji asi nejakych 5 bloku pameti na 11 cisel. 
Do budiku se chodi delsim pridrzenim MODE kdy jsou pak dostupne i stopky.  Dobre stopky....
Dalsim mackanim MODE se jakoby rozsirene "menu" opet ztrati a je zpet jen cas - memo. Se divim, ze to neni naopak.
Neumim vymazat jednotlive memo jen je prenastavit popr. dat nuly.

 

a.jpg

b.jpg

c.jpg

cc.jpg

d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, diky.  Byly mne povedome min. tou barvou. Hledal jsem trochu zpetne, no bylo to malo, nenasel. Nasel sem jen ty v souvislosti s Orient.
Daj se nejak memo/pameti vymazat najednou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nevim... Strávil jsem tehdy hromadu času, než jsem ze dvou nefunkčních sestavil jedny funkční (no, akorát nejde na datumovce na jedné číslici jeden segment) a už pak neměl čas si s nima tolik hrát. A druhý den už šly na řadu jiné. Zjistil jsem jen, jak vyzkoušet jestli hrajou a jak je nařídit, ale kolem pamětí jsem nepřišel na nic.

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazilo od protinozcu... Na toto mne navedl Gombo za coz mu pekne dekuji... (ale jo 47 australskych $ je ok)
...a jo jsou dobry, 5x timer kterej na sebe navazuje, odpipa prvni odpocet pokracuje na dalsi atd.
Nekolik pameti na teplomer s naslednym porovnanim.  +dalsi f-ce viz navod nahore.
Fajn je el.luminiscencni podsvit po dobu zmacknuti. Provedenim se trochu hodi k temto...

1.jpg.b4e51e852c3c3269af31b4aa8172a928.jpg

2.jpg.ac7f68f728c0a6738609cad26d2ae8e8.jpg

3.jpg.5d7ac7feb6c3243011dffed1fa24a5dd.jpg

Dale konecne dorazily melodiovky z rumunska, u kterych jsme se divili absenci 6-ti mistneho lcd...
Tak jo hrajou, ale strasne potichu. Duvod neznamy, kontakty v poradku, dal jsem i jiny piezo stale stejne...
Chybejici cudliky asi rest nebudu staci cokoli kovoveho a ovladani je funkcni.
Zobrazeni jednotlivych zobrazeni...))
Byl u nich desne lagricovy tahonaramek/naramkotah -na vyhozeni, tak asponzmena na tento plech, coz k nim kvalitou jde....

 452338045_.jpg.837d3ee63941d29332f6b974770435e2.jpg

a.jpg.0c3bbacaf7bb249c9bf15add0f5de77d.jpg

b.jpg.5431678f59d96c5480981632de45110f.jpg

c.jpg.cde488f92324a6f515e0bfdbe447fe50.jpg

A dam sem jeste jedny rozchozene digi od vehlasne svetozname znacky...))
Stacilo vycistit a nabehly jen nehraly, podle stop byla vytrhnuta kontaktni pruzinka. Po napajeni (stacilo takto) kontaktu pekne hraji.
To letovani klasickou 100VA pajkou je u tohoto des, ale slo to...

x.jpg.66f9d85a42304f3dcb58130f00c4d2ac.jpg

y.jpg.7a5964cce8a9cf28616217bc915395ca.jpg

z.jpg.f07be196cafec459a51a1e74972e0300.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citizeny vypadají pěkně, takový obrněnky pro... třeba pro tankisty. Já vím, mají být zřejmě pro sportovce, ale pro ty mi jich přijde škoda. Dneska jsou módní ty military hodinky a tyhle bych tam klidně zařadil. Ovšem grafický symbol na senzoru pod displejem (pokud to tam je senzor, nevím), tak ten je vyloženě vesmířanský. Klidně by si mohly zahrát v nějakém starším sci-fi kuse.

Hondy asi nemají být ty "Hondy". Ale tuším, že Seiko dělávalo nějaké v jakože spolupráci s automobilovým výrobcem Honda, nebo alespoň s jejich logem. Zřejmě to mělo odkazovat především na závodní vozy F1.

Sakra, chtělo by to tu nějakou možnost vkládání ukázek zvuku. Melodiovky si o takové předvedení vyloženě říkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...