Přejít na obsah

Pochlubte se svými novými číslíčkovými přírůstky


X-Bob

Doporučené příspěvky

Tak mi dorazili moje nove oblekovky :)

 

http://www.seiyajapan.com/product/G-GW-550...LTI_BAND_5.html

 

Hodinky su fajn, bez zbytocnych popiskov na hodinkach a remienku o tom jak su bohove. Aj displej ma decentne rozlozenie bez star-wars efektu. Proste jedny z mala digitalok ktore sa mi pacia. Jedinym temnym momentom tranzakcie bolo clo ale s tym sa tak trochu dalo pocitat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Ano, jedná se o nastavitelné prahy. Vodotěsnost nic extra - 30 m hodiny, 20 m hrudní pás - v návodu tvrdí, že se s tím může bez problémů plavat. Přenos dat - to jsem neobjevil, ale předpokládám, že to bude analog, co bych taky za 2717 Kč chtěl. Okamžitý tep a v danou chvíli spálené kalorie od počátku cvičení jsou samozřejmostí. Nastavují se i zony podle toho, zda se jedná o lemru s 50 kg nadváhy až po aktivního sportovce.

 

A ještě, 650 kalorií za hodinu nespálím, i kdybych se ..... rozkrájel. Budu to muset asi reklamovat. :lol:

 

Přenos dat je patentovaná digitální technologie. Mam T3 a spálim za hodinu i 1200 Kcal... Ale je to tim, že jsem tlustej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Muj dalsi prirustekdo sbirky "kosmonautek". Casio G-Shock 5600C. Je to pozdejsi model s modulem 901. Samozrejme Made In Japan.

 

O vikendu udelam i vlastni fotky.

Člověče tak koukám, že jsi koupil pěkný unikát. Vůbec jsem totiž netušil, že ty 5600E co jsou všude k mání jsou sice Singapore, to by mi u digitálek až tak nevadilo, ale hlavně mají pouze plastové tělo :jawdrop: . A dokonce podle váhy to vidím že i ty další modifikace made in japan co má Seiya na webu taky nebudou z oceli. Nevíš jestli se vyrábějí ty kovové ještě? Ty Tvoje jsou nové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče tak koukám, že jsi koupil pěkný unikát. Vůbec jsem totiž netušil, že ty 5600E co jsou všude k mání jsou sice Singapore, to by mi u digitálek až tak nevadilo, ale hlavně mají pouze plastové tělo :jawdrop: . A dokonce podle váhy to vidím že i ty další modifikace made in japan co má Seiya na webu taky nebudou z oceli. Nevíš jestli se vyrábějí ty kovové ještě? Ty Tvoje jsou nové?

 

Jojo, ty me jsou kovove. Vcetne sroubovaciho dynka. Ale nove nejsou (ty se onehda na eBay prodaly za 500USD). Docela pochybuju, ze by se jeste nejake podobne delaly. Ale jak pisu vyse, pokud mas zajem, muzu ti prvni verzi (s modulem 671) prodat.

 

post-520-1203796106.jpg

Upraveno uživatelem afrikab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pořídil jsem si Timex Ironman Triathlon T5E901 30 Lap FLIX , jsou fajn navíc mají označení FLIX - čili když škubnete rukou, rozsvítí se pěkně moře data na displeji. Mají tři budíky, tři časová pásma, kalendář s upomínkami, apod. Na ruce mi nepřekáží a už je ani skoro nesundavám. Líbí se mi a myslím si že je to dobrá koupě :)

 

 

timexin1.jpg

Upraveno uživatelem Timex Ironman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem si Timex Ironman Triathlon T5E901 30 Lap FLIX , jsou fajn navíc mají označení FLIX - čili když škubnete rukou, rozsvítí se pěkně moře data na displeji. Mají tři budíky, tři časová pásma, kalendář s upomínkami, apod. Na ruce mi nepřekáží a už je ani skoro nesundavám. Líbí se mi a myslím si že je to dobrá koupě :)

Jojo, dobrá volba. Měl jsem podobné než jsem je zapomněl v hokejové šatně. Teď už dělají radost jinému hokejistovi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Gilius : quartzové hodinky nemám rád už z principu což mi ale nebrání v tom, abych to této sekce nenahlédl, líbí se mi Tvé nadšení k010195.gif k010195.gif pro analogo-digitální hodinky a s Citizenama jsi se fakt vytáhl, proto obligátní GRATULUJI k přírůstku a další dobrý lov k010195.gif.

Věřím, že se Heuer nakonec dopracuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...