Přejít na obsah

Seiko Black Monster SKX779


Doporučené příspěvky

Od zdejšího člena jsem zakoupil svoje první automaty a to legendární černá Monstra.

Když jsem se cca. před rokem registroval abych zjistil nejaké informace ohledně řady Edifice od Casia, narazil jsem na téma o Monstrech a říkal jsem si, že tak škaredý hodinky si snad nemůže nikdo koupit  :eek:

Postupem času jsem zjistil jak hluboce jsem se mýlil  :clap:

Nemá smysl je zde popisovat nějak víc, každý je zná.

 

Snad jen, že od pátku, co je mám, na ně stále koukám. Sleduji krásný chod vteřinovky, který u "skokových" quartzů nemám. Všemožně je nasvěcuji a zkoumám za jak dlouho už nebudu schopen odečíst čas (nevím, usnul jsem po dvou hodinách :lol2: a ráno už zase bylo světlo). To čím s lunetou. Poslouchám chrastění strojku a... a prostě si je maximálně užívám :-D

 

Chtěl bych poděkovat členovi Martar za skvělé hodinky v perfektním stavu, skvělou komunikaci a rychlost obchodu. A členovi Mlsoun1 poděkovat za transport, trpělivost a velice příjemný pokec s možností vyzkoušet na ruce "jinej level" :clap:

 

   

 

post-32824-0-24529700-1414358606_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji, jsou to dobre hodinky, at dlouho slouzi ke Tve spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 drink_mini.gif : Na tahu maj stejně největší koule  connie_mini_rofl.gif

               Gratuluju, každej kdo je prodá, hned mu zas chyběj, nejsem výjimkou  dash_mini.gif

Souhlas s obojím. Na tahu jsou nej. A když jsem je prodal, tak jsem za měsíc kupoval jiný. Takže radím neprodávat... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marku,pořádně si je užívej ;) .Jsou tak hnusný,až jsou krásný.A hlavně ta lumi-jejich svítivost je neuvěřitelná.

Mě se zrovínka na tomto modelu líbí ta datumovka.Černý podklad,bílé čísla.

 

Jak budeš mít čas,tak nahoď další foto.A pokud Ti mohu doporučit.Určitě vyzkoušej NATO.Nejlépe trikolora,ta jim sedne nejlépe :angel:

Upraveno uživatelem mlsoun1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...