Přejít na obsah

Steinhart


Dali

Doporučené příspěvky

Rozhodl jsem se, že si objednám STEINHART "Nav B-Uhr stainless steel" a napsal jsem jim. Při té příležitosti jsem kritizoval nápisy a logo na ciferníku. Odpověděl mi Gunter Steinhart a už asi týden o tom diskutujeme. Mimo jiné se mě ptal jaký by byl o takové hodinky zájem a přemluvil jsem ho aby udělal l.e. 333 kusů, samozřejmě ne jenom pro nás a vytvoření l.e. není podmíněno ani nějakým odběrem z naší strany . Určitě by se nebránil, ani nějakým dalším návrhům na vylepšení. Předpokládanou cenu bych měl dostat co nejdříve a doufám, že nebude výrazně vyšší než standartní verze.

 

Uvažuje také o l.e. 55 kusů s vteřinovkou na pozici 6, ale to je teprve v začátku a ještě ani nevím, jaký kalibr by tam dal, ale to by asi bylo podstatně dražší. Shání nějakou specialitu a u této serie předpokládám cenu přes 1000 Euro.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uvažuje také o l.e. 55 kusů s vteřinovkou na pozici 6, ale to je teprve v začátku a ještě ani nevím, jaký kalibr by tam dal, ale to by asi bylo podstatně dražší. Shání nějakou specialitu a u této serie předpokládám cenu přes 1000 Euro.

 

No tak ideální by byl taky Unitas, co jiného ? V podstatě jde pouze o ciferník.

 

A verze bez nápisu je s mimostředkou na 6 daleko lepší. U té na 9 mi to nějak celkově nejde.

Upraveno uživatelem Ondraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
A verze bez nápisu je s mimostředkou na 6 daleko lepší. U té na 9 mi to nějak celkově nejde.

 

To já to mám naopak, mně se naopak líbí na 9. To jsou snad první hodinky s mimostředkou na 9, které se mi opravdu líbí. Přijde mi, že vteřinovka krásně vyvažuje korunku na druhé straně. Taky bych o nich uvažoval, uvidíme, jaká bude cena. :) A velikost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I mně se líbí ty, s vteřinovkou na devítce. Cena bude ale rozhodující. Tak doufám, že dáte vědět.

 

O té limitované edici se už dlooouho a obšírně baví podobně postižení na www.flying-time.de a pořád se oddaluje termín. Jednak prý nejsou pouzdra a hlavně se čeká na strojky ... Steinhart tam zatím hodil do placu jen nějaké snímky z Photoshopu a pár skoupých informací.. takže jsem neváhal, pořídil jsem si B-Nav ve standardním provedení a jsem naaprooostooo spokojený človíček :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

l.e. 333 kusů bude mít strojek unitas 6497, rozměry: průměr 47 mm bez korunky, výška 14,2 mm.

 

l.e. 55 kusů měla mít strojek unitas 6498 s centrální vteřinovkou, ale bohužel nesehnal strojky tak vymýšlí vteřinovku na 6ce. Tak alespoň fotky, jak krásně by to vypadalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi asi blbě pochopil l.e. 333ks s vteřinovkou na 9 není problém, jenom přetisknout ciferník bez loga a nápisů, řekl bych, že ta určitě bude. :smile_anim:

 

Ale pak chtěl vytvořit ještě jednu speciální a také dražší, buď centrální vteřinovka nebo na 6 jenom 55ks a na to nemá strojky. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, ale ten poslední obrázek s centrální vteřinovkou z toho dělá Azimuth Bombardier :D

 

To je pravda oni ty ostatní modely jsou také Azimuth vlastně úplně přesně. Dá se ještě Azimuth vůbec koupit?

Já se pořád nemůžu rozhodnout který z těch 3 modelů vybrat jestli vteřinovku na 9 , 6 nebo centrální, každopádně vím, že jedny si koupím. 47 mm hodinky nemám a nutně je potřebuju. :wub:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda oni ty ostatní modely jsou také Azimuth vlastně úplně přesně. Dá se ještě Azimuth vůbec koupit?

Já se pořád nemůžu rozhodnout který z těch 3 modelů vybrat jestli vteřinovku na 9 , 6 nebo centrální, každopádně vím, že jedny si koupím. 47 mm hodinky nemám a nutně je potřebuju. :wub:

Tak vezmi všechny tři, na každou ruku jedny. :-)

Já bych bral ty s vteřinovkou na devítce. Předpokládám, že tam se cena nebude příliš lišit od sériových, takže bych ji neřešil. U provedení s vteřinovkou na šestce, které se mi také líbí, bych se už po ceně ptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda oni ty ostatní modely jsou také Azimuth vlastně úplně přesně. Dá se ještě Azimuth vůbec koupit?

Já se pořád nemůžu rozhodnout který z těch 3 modelů vybrat jestli vteřinovku na 9 , 6 nebo centrální, každopádně vím, že jedny si koupím. 47 mm hodinky nemám a nutně je potřebuju. :wub:

Já věřím, že ty s vteřinovkou na 9 bez nápisů budou. Ty bych si koupil určitě. :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...