Přejít na obsah

Steinhart


Dali

Doporučené příspěvky

Nevyvíjí se to špatně. :smile_anim:

Zatím bych do toho šel tak 70%. Pokud do doby jejich dostupnosti nevyčerpám svůj hodinkový fond...

Jo, krabice, nářadí, druhý řemen, to jsou jen hloupůstky, ale nemuselo by to být špatné. Minimálně ta krabice, jestli bude hezká...

Možná jsem to přehlédl a je to tu napsáno, ale kdy by měly být k dispozici?

Upraveno uživatelem Martin B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, ta vteřinovka na devítce mě fakt láká. Nemůžu si pomoct, ale ciferník limitky s ETOU 2824-2, kterou Steinhart inzeruje za 420 euro, mi připadá moc prázdný.

http://www.steinhart-watches.de/index.php?id=80

Jestli opravdu bude série s vteřinovkou na devítce a ciferníkem bez nápisů, nejspíš neodolám, jsem nalomený čím dál víc. Jedině, že bych do té doby objevil "zase nějaké ještě hezčí" :whistling: hodinky. Herdek, jestli to nevyjde, tak možná překousnu i ty nápisy na ciferníku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitá informace : l. e. 333 ks bez popsaného ciferníku, vteřinovka na 9, bude možné objednat a nejspíš doručit

 

:thumbsup_anim: během září :thumbsup_anim:

 

 

 

 

 

 

Tvrdí, že s Azimuth nemá nic společného, možná dodavatele pouzder, prý s korunkou doteď žádné problémy neměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitá informace : l. e. 333 ks bez popsaného ciferníku, vteřinovka na 9, bude možné objednat a nejspíš doručit

 

:thumbsup_anim: během září :thumbsup_anim:

Tvrdí, že s Azimuth nemá nic společného, možná dodavatele pouzder, prý s korunkou doteď žádné problémy neměli.

 

Září zní dobře. Jen doufám, že do té doby udržím na uzdě svou touhu po "letních" hodinkách a nevybrakuju hodinkový rozpočet. Mám dost cukání na Riki Vatanabe a oranžová Monstra... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duke650: Zajímalo by mne, jestli je korunka 100% vycentrovaná.

Škoda, že jsi dalek od Prahy, rád bych je viděl a porovnal v paměti s Azimuthy. Nebudeš mít náhodou někdy cestu na Prahu ?

 

Pro Ondraje:

Korunka je úplně v pohodě, nešmajdá ani netlačí do ruky.

Až vyrazím na Prahu, dám včas vědět :-)

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že plevelím, o firmě Steinhart, jsem se dozvěděl, až čtením tohoto vlákna, takže nějaké to info by mě potěšilo, díky :baaasmiley:

 

Nic o historii nevím, a asi ani žádná není jinak by se na webu pochlubili. Majitel se jmennuje Gunter Steinhard. Zkus mu napsat anglicky nebo německy je dost komunikativní, až příliš. Já mu psát nebudu, stačí mi, že si hodně píšeme o hodinkách. Musím říct, že v této cenové kategorii je mi historie firmy dost ukradená. :tomato:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to slibně ,vyjádřil se jakou cenu by to nemělo přelézt za samotné hodinky bez krabice a dalších zbytečností/ nářadí druhý řemínek/ ? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to slibně ,vyjádřil se jakou cenu by to nemělo přelézt za samotné hodinky bez krabice a dalších zbytečností/ nářadí druhý řemínek/ ? Díky za odpověď.

 

To já se těším i na krabici a další "zbytečnosti". Rád rozbaluju... Vím, jsem jako malý.

K rozhodnutí mi už schází jen ta cena. Doufám, že by se mohl vejít do 450 euro, když limitku s 2824-2 nabízí za 425 taky s krabicí atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...