Přejít na obsah

Poradi mi nekdo panove co je to za presny model...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

  • Po letech...

Zdravim kazdeho kdo sem koukne...  

Antoz nazev vlakna celkem vystihuje muj dotaz, zeptam se zde. Zkusenych, s prehledem-rozhledem a znalostmi.

Moc se mi zalibil tento model Cal. C460 ??? . Ptam se tedy zda cena($225) je u nich odpovidajici (preci jen je nabidka ze statu kde lze predpokladat urcity obchodni charakterovy rys?).

Presne tento model se mi moc nedari dohledat(viz. posl.obr.).

C460 (Wingman?) sem sledoval v jinych ebay aukcich v poslednich cca 14dnech asi 2-3x prodej do $ 100... obr.??

Neni vice foto ze kterych by bylo mozno neco vycist jen obr. ? pozna nekde dle tohoto vice ?

S prodejcem sem uz komunikoval a primo k nam odmita poslat... az tak to neni u mne problem, jen si pockam pres ty spojene staty...

Aukci opakuje za stejnych podminek -poprve nekoupil nikdo. Svedci to o necem?

Jeho titulek(EXCELENT COND. pominme) ?VERY RARE!!!! Citizen Titanium WR 100 EXCELENT CONDITION from retired IAF Pilot? je to jen lakadlo, nebo jsou opravdu necim vyjimecne(podle fotek asi nemaj sroubovaci dynko oproti jinym JQ8xxx)

 

Diky za jakekoliv info.

post-46138-0-14148200-1479280484_thumb.png

post-46138-0-17943200-1479280492_thumb.png

post-46138-0-40796600-1479280507_thumb.png

post-46138-0-02898600-1479280524_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi to tak složitě, že jsem to ani nedočetl.

Já sice o takových hodinkách nevím vůbec nic, ale pro mě je v takových situacích prvotním kritériem pro posouzení zhruba toto: Nikdo to napoprvé nekoupil? Pak to nikoho nezajímalo, nebo je nezajímavá cena.

Inzertní a aukční stránky sledují kvanta lidí, jak nadšenců a sběratelů, tak obchodníků a překupníků. Kdyby ty hodinky za to stály, prodaly by se. Bohužel přibývá prodejců, kteří nasadí nějakou cifru a nic s nimi nehne. Klidně to nabízejí mnohokrát... a jakmile dáte najevo jakýkoliv zájem, jen je to utvrdí v tom, že mají čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ale i tak diky za nazor, vydrzel-li bys prakticky jeste posledni vetu tak je tam modelova rada.

Ja myslel jestli nekdo zdejsi pres Citizen by nevedel vic...

Tady na foru sem jim nejblizsi nasel zde ve vlakne.

Nejake dalsi v cen.relaci 200-300 jsou treba v tomto vyhledavani .

____________________________________________________________________________________________________

Abych tedy zjednodusil dotaz, jeste jednou a strucneji:

Umel by nekdo dat odpoved v souladu s nazvem tohoto threadu? k ??tomuto obrazku??...(+ kdo chce -nazor na cenu $200)

Diky.

 

post-46138-0-05445400-1479306644_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty prachy bych za ně nedal, nejsou ani Eco-drive a vůbec to provedení je tak ve stylu devadesátých let (nevzhledný displej). A tah ze skládaného plechu taky napovídá, že je to spíš low-end třída.

Upraveno uživatelem JanNovakJan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Děkuji za postřeh, také mě toto napadlo, ale nevím podle čeho všeho se dá originalita posuzovat. Hodinky jsou z inzerce (mimo Chronomag). Nenašel jsem je nikde na internetu ani v dostupných online katalozích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu bych se rad pripojil ...

O originalu u techto -obr. jsem taky pochyboval, ale uvnitr je normalni popis takze u mne original?

Nechci davat moc velkej obrazek tak jen nahled a pro poradne zvetseni je mozno kuk sem...

Jinak na jednech Citizen cal.8920 mam oznaceni GN-4W-U a neni uplne na kraji, stejne jako tady na obrazku, tak nevim. 

post-46138-0-73747000-1490718085_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok na tech ano "dobra pristupuji na zelene"  , ale pisu na jednech... -tak sem prohlidl vicero a zatim mam troje s W (dvoje dole) .

Shodou okolnosti//mam 2x8920// , je cal.8920 jak pisu vyse i na foto a jsou to ty bile...

Ale jinak podle toho znaceni uvnitr by ty "zelene' mely byt origo ne? (8200A) .

Pokud to neni poradne videt ani na -tinypic- je mozno origo zde .

post-46138-0-96144300-1490730344_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne by mne zajimalo to znaceni GN-xx-x . Vono by to melo znacit typ/parametry pouzdra. 

Jo z ostatniho se da se vycist rok-s.n.-model a ? Nekde tu na foru bylo myslim k tomu neco.

Ted v rychlosti sem nasel malo i zde , ale jestli je nekde nakej prehled znaceni / tabulky atd. , tak diky za odkazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...