Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Takže bilance je taková:

 

- slíbené druhé ručky - nemáme

- slíbené origo dýnko - nemáme

- slíbenou fakturu - nemám

 

že se přešlo a nebudou (ručky a dýnko) přežiju, ale a ta faktura mě fakt štve!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aspon mas hodinky. Moje isli na reklamaciu a  2.mesiac ziadna sprava.  Ani neviem, ze kde vlastne hodinky su. ci ich ma u seba kasper, alebo ci bol aspon schopny ich poslat naspat do davosy.

People

co si reklamoval a v čem byl problém - mechanický nebo něco jiného? Můžeš napsat více podrobností nebo to nějak rozvést? Dík, to mi docela zajímá....

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska dorazil řemen od Zrna,tak jsem RAFky vyzvedl z trezoru a přehodil.Nevypadá to vůbec špatně.Hnědý a kvalitní řemen na těch RAFkách vypadá super.Takže, časem ještě někdy zkusím chvíli "ponosit" na ruce ,a uvidím.

Jinak,Oťas,díky za perfekt pásek - yes.

Jen takový 2x mobil rychlocvak :photo:

post-27300-0-23918400-1485195417_thumb.jpgpost-27300-0-35127500-1485195426_thumb.jpg

Fota na číču, RAFky mají stále folie,korunka není "zašroubovaná"- tak jak jsem je přivezl z trezoru - sorry.

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
Vážení kolegovia.

V prvom rade sa vám všetkým úprimne ospravedlňujem za moju dlhú nečinnosť. Je mi jasné, že tu neobstoja dôvody, pre ktoré som si nesplnil svoju povinnosť a neposlal vám sľúbené doklady.

Pokúsim sa to i napriek tomu v skratke zhrnúť (nie ospravedlniť). Mal som problémy, ktoré spôsobili, že som bol posledné mesiace obyvateľom zdravotného ústavu, z ktorého som z času na čas odbiehal za pracovnými povinnosťami či už do Brna alebo Prahy.

Napriek negatívnemu vývoju sa zdá, že som z najhoršieho vonku a budem sa môcť zapojiť do plnohodnotného života.

Týmto sa chcem úprimne poďakovať za podporu, ktorú som dostal i od členov fóra - veľmi si ju vážim.

Faktúry som poslal včera doporučenými zásielkami, obdržíte ich v najbližších dňoch.

Za dobu mojej neprítomnosti na fóre som dostal veľa správ. Odpoviem na každú z nich, hneď ako sa vrátim z Baselworldu, kam ráno odchádzam.

Ešte raz sa úprimne ospravedlňujem.

Budem robiť čo sa bude dať, aby moja aktivita na fóre bola zdrojom už iba pozitívnych emócií.

 

Ďakujem vám.

Mario

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, dostal jsem fakturu s pokynem doplatit 471,18 ?. Predpokladam, ze to je omyl a ze tam ma byt, ze zbyva doplatit 0,- Ale prosim radeji prijem me platby potvrdit (staci zde) (stejnou fakturu ale jako PDF soubor jsem uz dostal v zari 2016 a taky jeste v zari byla zaplacena). Dik. Jinak hodne zdaru a at se das co nejdrive do poradku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dostal jsem fakturu s pokynem doplatit 471,18 ?. Predpokladam, ze to je omyl a ze tam ma byt, ze zbyva doplatit 0,- Ale prosim radeji prijem me platby potvrdit (staci zde) (stejnou fakturu ale jako PDF soubor jsem uz dostal v zari 2016 a taky jeste v zari byla zaplacena). Dik. Jinak hodne zdaru a at se das co nejdrive do poradku!

Ahoj,

áno, platba prebehla. Do správy ti pošlem screenshot. 

Ďakujem.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...