Přejít na obsah

Fotka

Davosa - pilotky RAF

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2162 odpovědí na toto téma

#2161 Londoner

Londoner

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 384 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:London
  • Fanoušek značky:JLC & Seiko....vic netreba

Publikováno 3.únor.2019 - 16:53

Btw. Za cenu jetejch moonu se muzete proletet ve spitfiru.
Mam se dobre, dekuji za optani.....

#2162 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 777 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 5.září.2019 - 19:07

Kdo z majitelů je nemá v šuplíku jako já, ale sem tam nebo dost často je nosí - nějaké provozní postřehy?

Díky.  :notworthy:

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***

#2163 abraka111

abraka111

Učedník

• Member_50
  • 113 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 6.září.2019 - 09:24

Hodinky nosim temer 2 mesice co je mam a to v ruznem rezimu. Nosil jsem je temer denne, vyjma vikendu. Nekdy cely den, nekdy jen par hodin. Nejdrive jsem byl rozcarovan. RAF-ky se mi porad zpozdovaly. Zkousel jsem ruzne polohy, jak je na noc odkladat, neodkladat. Na dynko, na korunku, na devitku, svisle, horizontalne..a pozorovanim jsem na nic neprisel. Nic se pravidelne neopakovalo. Porad se zpozdovaly. Potom jsem cetl nekde jinde prispevek, ze nekdo ma automaty, dela kancldajvink a ze mu tato cinnost hodinky neutahne. Jelikoz nemam winder, tak me to zaujalo. Kancldajvink provozuju take. Zkusil jsem hodinky rucne donatahovavat a to bylo ono. Cim vic byly natazene, tim jely rychleji. Ted jdou do plusu cca 2-5s denne anebo presne. Nezavisle na tom, jak je na noc odkladam, ale zavisle na tom, jak jsou natazene.

Cetl jsem x prispevku natahovat automaty - ano/ne. Z diskusi mam zato, ze by to strojku nemelo zasadne vadit. Otazkou je, jakou maji hodinky rezervu natahu, kolik otacek korunkou mohu denne donatahnout bez toho, abych jim nejak ublizoval. A jestli to mohu delat pravidelne..anebo poridit winder.

Jinak hodinky paradni, prahnul jsem po nich od zacatku projektu a jedny se ke mne konecne dostaly. Urcite zustanou. Cifr hazi venku nejruznejsi odstiny. Safir jiz prezil jedny futra a par "dotyku" s hranou stolu, ale zatim bez poskozeni. Cim vic si clovek dava pozor, tim snadneji prijde k urazu. To tady vsichni vime. Samozrejme umyslne otloukanky z nich delat nebudu, to si urcite nezaslouzi. Nosit je ale budu celkem casto. Vsechny me hodinky nosim, jinak bych z nich nemel radost. Zadne nejsou jako investice schovane v supleti anebo v trezoru. Ale je pravda, ze prozatim zadne drazsi kousky od techto nevlastnim. Brani mi v tom me racio. Uvidime jak dlouho, protoze nakazen jsem jiz nejakou dobu  :)

Tento příspěvek byl upraven od abraka111: 6.září.2019 - 09:27