Přejít na obsah

Davosa - pilotky RAF


Doporučené příspěvky

Pokud budeme chtít vstřícnou cenu, bude tam výrobce chtít logo. Jinak si to budeme kroužlat sami.

 

Co se týká dalšího postupu - nechám rozproudit diskuzi, třeba se ukáže něco inspirativního. Pak se domluvíme s Kasperem, dáme si mantinely a pak bude vlákno pro zájemce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě podle mě zásadní duševní věc...:-) Financův návrh je pěknej, ale když RAF, ten mustr blížící se B-Uhr trošku křičí... 

 

Nebylo by lepší jít tímhle směrem? Nebo to je moc do vintage?

 

Mark X a XI byly pro britskou armádu, beobachtungsuhr byly pro německou. A BU, zvaný Grosse flieger" byly trošku větší. Devítky už jsou moc vintage a nemáme vhodný pouzdro za rozumný peníz

 

Ještě někdo může navrhnout využít pouzdro Precisty - tenhle myšlenkový pochod mám taky za sebou, cílem jsou moderní kulatý pilotky s odkazem na ČSL letce v Británii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Túto limitku tak isto z diaľky sledujem a tento financov návrh sa mi taktiež páči. Prvé čo ma napadlo keď som ho videl bolo, že RAF krídla s nápisom Czechoslovakia by mohli byť aj zlatej farby. Prípadne z toho spraviť ľahký bicolor niečo na štýl Seiko Alpinist Sarb017.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A takhle nějak by mohly vypadat, čísla by mohly mít trochu širší font, grafik nenašel bold verzi fontu. Červená tam být taky nemusí. A teď do mě :-)

Super, já je beru :)

 

Datumovku určitě nechat na 3 a jen bych možná dal pryč tu červenou šipku, když je tam jen jeden den... Možná zkusil dát logo pryč a někam dát něco malé ve stylu "made by Davosa".

 

Takto bych to viděl já :)

post-33388-0-23942200-1413825903_thumb.jpg

 

Nic lepšího než malování ve win nemám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem to jako úplně bez loga výrobce.Psal to tady kdysi už Kasper.

Cituji: "len nápad: čo dať preč logo a dole miesto Swiss Made napísať niečo ako: Made by Davosa Swiss. Blbosť?"

To by mohlo jít, ne?

 

 

Zkouseli jsme s grafikem nekolik variant, mensi logo, bez loga, kridla a napis nahore. Vsechno stalo za prd. Tohle je graficky nejvyvazenejsi varianta.

 

Menší logo v PVDčku a jiný font

 

post-13546-0-24077700-1413826729_thumb.png

 

Font ala Zenith

post-13546-0-71647800-1413826860_thumb.png

 

 

Túto limitku tak isto z diaľky sledujem a tento financov návrh sa mi taktiež páči. Prvé čo ma napadlo keď som ho videl bolo, že RAF krídla s nápisom Czechoslovakia by mohli byť aj zlatej farby. Prípadne z toho spraviť ľahký bicolor niečo na štýl Seiko Alpinist Sarb017.

Aby se ty hodinky vyrobily, musi si je koupit minimalne 30 lidi. Obavam se, ze bicolor takovou popularitu nema.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Zkouseli jsme s grafikem nekolik variant, mensi logo, bez loga, kridla a napis nahore. Vsechno stalo za prd. Tohle je graficky nejvyvazenejsi varianta.

 

Menší logo v PVDčku a jiný font

 

attachicon.gifmsg-31822-0-12236400-1412238262.png

 

Font ala Zenith

attachicon.gifRAFT20_0003.png

 

 

Aby se ty hodinky vyrobily, musi si je koupit minimalne 30 lidi. Obavam se, ze bicolor takovou popularitu nema.

 

Tyhle ručky k fontu ala Zenith nejdou... ta první varianta ovšem moc pěkný... Ale PVD bych se bál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka je asi jediný prvek, o kterým bych i hlasoval. Buď na trojce, nebo bez ní. Na konečné rozhodnutí bych potřeboval vidět vizualizaci s přesným umístěním. Je to pouzdro 42mm a nevím, jak to bude daleko od kraje a jak to bude navazovat na index. Další úskalí bude trefit modrou na datový věnec, aby to nerušilo ciferník. Pracoval jsem i s bílou variantou datumovky a hodinky padaly na stranu, moc to svítí a musel by se vyvážit index na devítce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka je asi jediný prvek, o kterým bych i hlasoval. Buď na trojce, nebo bez ní. Na konečné rozhodnutí bych potřeboval vidět vizualizaci s přesným umístěním. Je to pouzdro 42mm a nevím, jak to bude daleko od kraje a jak to bude navazovat na index. Další úskalí bude trefit modrou na datový věnec, aby to nerušilo ciferník. Pracoval jsem i s bílou variantou datumovky a hodinky padaly na stranu, moc to svítí a musel by se vyvážit index na devítce.

Ty jsi to vystihl- člověk by musel mít přesnou vizualizaci, těch úskalí je u ní docela dost...musím říct, že by mi její absence nevadila. Nezkoušeli jste udělat vizaulizaci i bez ní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datumovka si myslim, ze bude ovela viac v strede. Davosa ma na webe fotku military 42mm len black pvd. Ostatne este neaktualizovali. 

post-4368-0-37462600-1413830285_thumb.jpg

Je tu vidiet milimetrovy posun od okraja indexu oproti 40mm verzii.

 

Inak Financ a s korunkou si spokojny? Kasper pisal, ze nie je problem ju vymenit. By sme sa trosku odlisili od standart military puzdra. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...