Přejít na obsah

G-Shock RANGEMAN


Bushman

Doporučené příspěvky

Tak jsem byl vcera mile prekvapen, ze nekde fyzicky maji Casia GPR-B1000....narazil jsem na ne v Europarku Sterboholy v prodejne hodinek Asat. Cena standardnich 22 990 Kc...a meli jeste slevu 10% (v souvislosti s Dny Marianne, kterych se ale primo neucastnili, jen vyuzili teto akce ke sleve). Na prodejne byla varianta s modrym reminkem....musel jsem si je vyzkouset...to neslo jinak:). Jsou velky...ale me se to libi...

Jinak ke koupi nedoslo....ted je nutne nepotrebuji, uvidime casem....:)

post-76-0-22058500-1537180845_thumb.jpg

Upraveno uživatelem michael99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapes to spatne. Kluci se bavi o diode. Gulfy, co sis objednal maji iluminator. Tam je svet jeste v poradku. ;-)

 

Edit: Dioda ma smysl u anadigi (ja mam Gulfmastery v tomto gardu), kde po jejim pouziti je lehce nasvicena lumi na rucickach, takze pak vidis kolik je hodin a nemusis za par minut znova aktivovat osvetleni.

U Gulfmasterech sa sice nasvietia lumi na rucickach a cely cifernik, ale display 0. Takze je to tak 50/50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Gulfmasterech sa sice nasvietia lumi na rucickach a cely cifernik, ale display 0. Takze je to tak 50/50.

Dioda samozrejme osviti i displej. 

Asi sem to mel napsat srozumitelneji. Myslel jsem to v navaznosti na kocouři vs. dioda. Souhlasim s tim, ze u ciste digi hodinek je dioda "k nicemu" - tedy jako ze by tam mohl (a podle mne i mel byt) klasicky iluminator. Mne se to obecne libi vic a jsem jeho zastancem. To znamena, ze i Gulfmasteru by mohl byt pod displejem iluminator, ale nebylo by jak nasvitit rucky. Takze chapu,ze zvolili jen diodu, ktera osviti oboje zaroven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dioda samozrejme osviti i displej. 

Asi sem to mel napsat srozumitelneji. Myslel jsem to v navaznosti na kocouři vs. dioda. Souhlasim s tim, ze u ciste digi hodinek je dioda "k nicemu" - tedy jako ze by tam mohl (a podle mne i mel byt) klasicky iluminator. Mne se to obecne libi vic a jsem jeho zastancem. To znamena, ze i Gulfmasteru by mohl byt pod displejem iluminator, ale nebylo by jak nasvitit rucky. Takze chapu,ze zvolili jen diodu, ktera osviti oboje zaroven.

Na Gulfmasteroch GN1000B nenasvieti dioda ziadny display. Neviem ktore Gulfmastery si mal ale na mysli...

post-35583-0-06563800-1537215413_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byly prvni plnotucne Gulfmastery (za plnotucnou cenu), ale maji vse, co si umim predstavit. Neni nic, co by mi na nich vadilo nebo chybelo. Maximalne ten klasicky nešvar, ze zhasina osvetleni pri stisku jakehokoliv tlacitka (uz se o tom psalo vyse). A ta korunka je super. 

 

t2. To bych chtel mit i na svych Gulfmasterech. Jen mne napada, zda se to nevylucuje ze solarem. Presne nevim, jak je to resene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na druhou stranu se nepřesouváš nonstop 24 h, takže pro ranní info (předpokládám denní přesun) o vývoji počasí je pro hrubou orientaci myslím dostačující. Samozřejmě jsou podstatně sofistikovanější zařízení, ale tady máš jistotu že ti nedojde baterka a ... když je miluješ, není co řešit. Takže bych řekl že u kocourů je pro mnohé triple senzor jen takovou třešničkou na dortě.

Mě jsou bohužel nepohodl velké, ale když ovládání a přehlednost srovnám s 5610, tak to rozdíl je dost značný, ve prospěch kocourů.

No, ja prave presel na 5610, ktere mam na strelbu a jine krutosti. A spokojenost.

Ale spise to bude tim, ze jsem jeste digitalkove nevyzraly. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzerajú veľmi dobre, sú také mohutné, ale už sú moc počítačové, a to mi nesedí, ale nehovorím, že sú zlé, Casio vždy bola a aj je, kvalita :)

Tak jsem byl vcera mile prekvapen, ze nekde fyzicky maji Casia GPR-B1000....narazil jsem na ne v Europarku Sterboholy v prodejne hodinek Asat. Cena standardnich 22 990 Kc...a meli jeste slevu 10% (v souvislosti s Dny Marianne, kterych se ale primo neucastnili, jen vyuzili teto akce ke sleve). Na prodejne byla varianta s modrym reminkem....musel jsem si je vyzkouset...to neslo jinak:). Jsou velky...ale me se to libi...

Jinak ke koupi nedoslo....ted je nutne nepotrebuji, uvidime casem.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky. Mám z nich opravdouvou radost. Akorát to podsvícení, které jde jen z levé strany teda nic moc..  :frusty: Zase lepší jak obyč dioda.

Veľmi pekné hodinky, ak ti vyhovujú, tak je to super, mne by už nesedeli, nie som na digitálky, ja sa sústredím na štýl ana-digi, ten sa mi najviac páči :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...