Přejít na obsah

Fotka

Krabička Omega, sluneční brýle Tommy Hilfiger.

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Ardennius

Ardennius

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 310 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Těmice

Publikováno 4.listopad.2014 - 18:25

• Mám tady pár nepotřebných drobností, tak je nabídnu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                První je dřevěná krabička na dámské hodinky Omega i s etuí. Je, dá se říct nová. Nechám ji za hubičku, tj. 600 kč plus něco málo na poštu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Druhá věc jsou pánské, ale řekl bych z důvodu velikosti i unisex, sluneční brýle Tommy Hilfiger. Díval jsem se přes ně párkrát, tudíž bych jim dával tak 98%. S origo pouzdrem a hadříkem.  Velikosti jsem naměřil takové, že šířka obrouček od kraje ke kraji je 13,3 cm, výška obrouček je 3,8 cm a celková délka brýlí od paty nosu po konec nožek :)  je 15 cm.  Cena 500 kč a zase něco málo na poštu. Díky.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                PS- případné další fotky těch brýlí bych přidal zítra. 

Přiložený soubor (y)

davidgruzenik@centrum.cz

#2 lukis

lukis

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 291 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 5.listopad.2014 - 17:28

SZ krabka

#3 funf5

funf5

Headless Knight

• Member_50
  • 2 055 příspěvků(y)
  • Bydlí:Rýmařov
  • Fanoušek značky:Sinn, Seiko

Publikováno 6.listopad.2014 - 14:53

SZ TH

#4 palmone1

palmone1

Závislák

• Member_50
  • 931 příspěvků(y)
  • Bydlí:Slovensko

Publikováno 6.listopad.2014 - 15:58

SZ obe...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In love with Ω

Ω Seamaster 861 Soccer timer; Ω Seamaster 176.0005 "Jedi";  Ω Constellation automatic chronometer 1968; Ω De Ville co-axial chronometer 4561.31.00; Ω De Ville 7574.31.00; Ω Seamaster profesional 300 m co axial chronometer 2226.80.00 007 Limited edition James Bond;  Ω MoonWatch 311.30.42.30.01.006; Cartier ballon blue 42, automatic; Seagull Automatic ETA 

moje referencie : http://forum.chronom...e1/?hl=palmone1